Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hiperszuper tápokat miért...

A hiperszuper tápokat miért nem lehet megvenni rendes boltba pl. Tesco, mert az nem eléggé underground nektek vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán engedélyük M.o.-n? Vagy mi a bibi vele? Honnan veszitek hogy az nem ugyanúgy minden rosszból csinálják? Rá van írva? Vagy ellátogattatok a gyárba? Honnan tudjátok hogy ez az egész nem azért van e mert valakinek "nagyon megéri"...?
2011. máj. 10. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 Francesca_ ***** válasza:
héé, itt csak Te pattogsz
2011. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:
jó igen persze nem teljes átverés, mert az ugye nehéz, de azért mindenki tudja hogy ki lehet játszani csak elég ideig kell szavakon lovagolni kimagyarázni ezt azt, meg ez nem méreg csak nemtudom mi meg bla bla... és ilyesmik... én még nem láttam kövér antsz ellenőrt :-DD lehet mert ők tudják! ők mondták ezt a bifidus lószart is és hogy nagy sumákságok vannak ám ;) és nem ez nem témától való eltérés mert lehet hogy egy idő múlva meg arról fognak kiderülni dolgok amit most nagyon nagyon szerettek... egyébként a nestlé-s dolgot nem is tudtam... de mit gondoltok arról, ne mondja már nekem mindenki hogy tudta...
2011. máj. 10. 11:46
 43/75 A kérdező kommentje:

,,Köztudott hogy a tescoban olcsó gagyi tömegcikkeket forgalmaznak. Nem találsz a polcokon professzionális cuccokat. "


AKKOR A SYOSS SEM AZ?? :(((((

2011. máj. 10. 11:47
 44/75 Francesca_ ***** válasza:
A Eukanubát pl már egy ideje a Procter&Gamble gyártja, ezt se sokan tudják. És a Eukanuba tényleg nem jobb mint pl a Josera mégis másfél-kétszer annyiba kerül.
2011. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 A kérdező kommentje:
ugyanaz mint a mosóport? :-/
2011. máj. 10. 11:50
 46/75 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon értelmetlen vita. Én pl. ellenzem a táp etetést. Az én kutyáimnak főzök,szinte soha nem kapnak tápot,ha mégis, csak a főtt kajához kiegészítésként valami olcsóbbat. Mindkettő erős,egészséges,csillogós szőrű. De annak ellenére,hogy nevetségesnek tartok a csillagászati árú kutyakajákat,hiszen én színhúst veszek a lehelen a kutyáimnak 100 ft-ért, és abból gyártok kaját, semmi bajom azzal,aki megveszi a drága tápot.Lehet,hogy ideje sem lenne főzögetni. Ha Te nem akarod,ne vedd meg,én sem veszem,de ne is fikázz másokat.
2011. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 A kérdező kommentje:
nem vok senki ellen nadehogy véleményt se alkossak?... kösz annyira nem vok liberális ^^
2011. máj. 10. 11:53
 48/75 Francesca_ ***** válasza:
Nem ismerem, a weblapjukat elnézve a marketingjük professzionális. A SIOSS-ról menüpontjukba lépve viszont nem derült ki nekem, hogy mitől professzionális.
2011. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 A kérdező kommentje:
ez a weboldal az én netemnek "túl professzionális" nem fogok várni egy órát hogy megnézhessem :-S de nem tudom, jó illata van :-)
2011. máj. 10. 12:03
 50/75 Francesca_ ***** válasza:

mint a mosópor, a fogkrém, a pelenka, stb.

[link]

2011. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!