Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hiperszuper tápokat miért...

A hiperszuper tápokat miért nem lehet megvenni rendes boltba pl. Tesco, mert az nem eléggé underground nektek vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán engedélyük M.o.-n? Vagy mi a bibi vele? Honnan veszitek hogy az nem ugyanúgy minden rosszból csinálják? Rá van írva? Vagy ellátogattatok a gyárba? Honnan tudjátok hogy ez az egész nem azért van e mert valakinek "nagyon megéri"...?
2011. máj. 10. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:
aha, persze. kb mint a bifidus actiregularis ami nincs is.
2011. máj. 10. 11:01
 32/75 anonim ***** válasza:
100%
De igen van bifidus actiregularis. az egy olyan baktérium ami nélkül lehetetlen joghurtot készíteni, ugyanis része a joghurtkultúrának. Ott csak az a trükk, hogy levédték a nevét, és ezért csak ők használhatják. Egyébként minden jó tulajdonsága is igaz ennek a baktériumnak, viszont a létező ÖSSZES joghurtban benne van, csak a többiek nem írhatják rá.
2011. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
100%
Ez szivat minket. De, ami a legpofátlanabb, hogy mindennek tetejében remekül is szórakozik...:)
2011. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:

168 óra online :


,,- Nem tudom, mi az a Bifidus essensis, talán kérdezze meg a cégtől, aki gyártja - javasolta Figler Mária, gasztroenterológus szakorvos, a Pécsi Tudományegyetem dietetikai tanszékének vezetője - Ha a probiotikumokról kérdez, az már egy fokkal jobb. A bifidus essensis egy kitalált név, ilyen nincs.


Mint kiderült, a bifidus essensis a francia élelmiszergyártó cég bejegyzett probiotikus törzsének kereskedelmi neve, amit azért hoztak létre, hogy a vállalat által gyártott joghurtot megkülönböztessék a többitől. Ettől függetlenül létezik egy hasonló nevű baktériumcsoport is, szaknyelven ?Bifidobacterium? nemzetség, melynek egyik képviselője ez a törzs. Ez a probiotikumok fajtájába tartozik - akárcsak az L. casei, amely a ?Lactobacillus?-ok nemzetségébe tartozik."


A válaszom az hogy : igen de ez is átvágás szagú és van benne némi kivetnivaló, a másiknak meg igeeeen :-)

2011. máj. 10. 11:13
 35/75 Francesca_ ***** válasza:

Köztudott hogy a tescoban olcsó gagyi tömegcikkeket forgalmaznak. Nem találsz a polcokon professzionális cuccokat. Mint pl a barkács részlegen sincsenek FESTO, MAKITA vagy DEWALT kisgépeket. Nem árulnak MIELE mosógépet se, és YAMAHA kismotort se kapsz ott. Soroljam még?

Egyébként nálunk a 3000 fős községben egy kisállateledel boltban van (kimérve is) Acana, Orijen, Royal Canin, Eukanuba, Josera, Happy Dog, stb

2011. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem a szakmám a marketing, elég sok utálatos multival dolgoztam és dolgozom együtt, láttam gyárokat, üzleteket belülről. Semmi sem átverés, csak az igazságnak egy számukra kedvezőbb színben való feltüntetése. Konkrét átverésekre egyszerűen nincs lehetőségük. De vitatkozhatunk még ezen, ha szeretnél...
2011. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 Francesca_ ***** válasza:

De látom már nagyon eltértél a témától, te egyszerűen csak unatkozol, irigykedsz, és próbálsz mindenbe belekötni. Te olyan erősen meg vagy győződve a téveszméidről, hogy neked hiába mond bárki mármit.

Amúgy az Acana gyárról nehéz lenne magyar videót linkelni, mivel csak Kanadában gyártják, amit magyarországon veszel, (vagyis Te nem)az is onnan jön.

2011. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha ilyenekkel etethetném a kutyám, de nem lehet. Nem azért mert nem engedhetem meg, hanem mert nem eszi meg. Ennyi. Rá külön van főzve, kitűnő kondiban van és a szőre szinte világít a napon. Mindenki megkérdezi, h mivel etetem.
2011. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 Francesca_ ***** válasza:
Amúgy a bifidus ..... féle joghurtot árulják a tescocban, ez hogy jött neked?
2011. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:

tessék itt van magyarul ne pattogjatok már :-D


http://www.youtube.com/watch?v=zbuIcAxfg0w

2011. máj. 10. 11:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!