Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hiperszuper tápokat miért...

A hiperszuper tápokat miért nem lehet megvenni rendes boltba pl. Tesco, mert az nem eléggé underground nektek vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán engedélyük M.o.-n? Vagy mi a bibi vele? Honnan veszitek hogy az nem ugyanúgy minden rosszból csinálják? Rá van írva? Vagy ellátogattatok a gyárba? Honnan tudjátok hogy ez az egész nem azért van e mert valakinek "nagyon megéri"...?
2011. máj. 10. 08:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:
nincs semmi bajom, miért lenne?
2011. máj. 10. 13:19
 62/75 anonim ***** válasza:
100%
Elég komoly fogalomzavarban szenvedsz. Attól, hogy valakinek pénze van, nem biztos hogy igényes is.
2011. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
Akkor miért hadakozol itt?
2011. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 A kérdező kommentje:
ja igen, a prolik is szoktak "igényesek lenni" amikor már fél millával lógnak a közös költségben örülhetnének hogy lyuk van a seggükön, de ők ,,nem adják alább" mert khm... igényesek... és azért akadékoskodom mert komolyan nm értem hogy tényleg miért vagytok annyira oda egy olyan dologért amiről alig tudtok valamit, miért nem lehet kapni más boltban is és a többi, pl. ami kiderült hogy egy csomó olyan táp van amire azt mondtátok hogy szaros de van helyette ez ez ez meg ez, és az ez ez ez meg ez ből ezt és ezt ugyanaz gyártja mint amire azt mondtátok hogy jaj de szar... és bezzeg a másiktól nagyon szép lett a kutyám... aha...
2011. máj. 10. 13:46
 65/75 anonim ***** válasza:
Akkor hadakozz tovább, de akkor is mindenki azt csinál amit akar és te nem tudod ezt szabályozni. Nekünk van jobb dolgunk is mint összeesküvés elméletet szőni mindenből.
2011. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá, hogy más mivel eteti az állatát. Ha meg zavar az ajánlgatás, akkor ne olvasd el, ennyi. Vagy mit vársz? Hogy mi majd vegyünk neki más kaját csak mert te azt mondod?
2011. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:
nem de ez az én kérdésem és ha nem tetszik akkor te ne olvasgassad :-D ... nem várok semmit nekem tökmindegy tulajdonképpen :-D ...
2011. máj. 10. 13:52
 68/75 anonim ***** válasza:
50%

A múltkor 98 Ft-ért vettem a Lehel téri piacon kutyakajaának való húst. Van benne tüdő, gége, belsőségek,és hús. Ebben a zacsiban pl. 3 db kacsaszárny volt,annyi hibával,hogy a csont eltört benne, és így minőségileg ugyan hibátlan, de az esztétikai hiba mmiatt nem adják el embernek. Vettem mellé rizst, megfőztem,és 2 napig ették a kutyák.

Én inkább másra költöm azt a pénzt. Veszek nekik játékot, rágnivalót, vagy vonatjegyet.

De ettől még semmi bajom azzal, aki nem így tesz.

2011. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
Ja tök mindegy csak teleírtál 7 oldalt... xD Csak magad égeted. Nem én őrjöngök itt...
2011. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
Rájöttem. Ez egy teszó reklám...
2011. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!