Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítom a kutyám! Most...

Szaporítom a kutyám! Most nagyon rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Akartam egy kölyköt, ezért kerestem neki egy kant. Figyeltünk rá és orvoshoz is vittük. A kicsik mind egészségesek, megtartjuk mindet. De ugye nagyon rossz, elítélendő ember vagyok?

2012. júl. 22. 17:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
80%
Arra a törvényre és betartatására kíváncsi leszek.Úgy a szesztilalom sikerességi szintjét jósolnám neki.De majd ha bevezetik -amit nem hinnék-,majd akkor lehet pampogni.
2012. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
86%
De maximum az ÜZLETSZERŰ rendszeres kenelnév nélküli kutyaszaporítást büntethetik azt is adóügyi szempontból és ez kijátszható. Azt hogy Buksit felcsinálta az utcáról bemászó kobóreb vagy a kérdező esetét,azt nem.
2012. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 Állatvédő :) ***** válasza:
85%
Ebből baj lesz ! Ha a szuka tüzel a kan neki támad a kölykének , ami végzetes is lehet . Az egy ismerősöm is így járt . Minek annyi kutya ?
2012. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
61%
Abban az esetben, ha azért történt a párositás, mert a kutyákra szükség van, gondolok itt például a juhászokra,pásztorokra, én nem tartom elitélendőnek, és a Te estedben sem, amennyiben az összes kiskutyát megtartod, igy te viseled az oltások, a táplálás, az esetlegesen előforduló orvosi költségeket. Viszont amennyiben már pénzszerzés céljából csinálod ugyanezt, akkor azt már elitélendő dolognak tartom!
2012. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:45

Álmodtál??

Nincs olyan rendszer, ami ezt ellenőrizhetné. Na, meg milyen alapon tiltanák? Törvényt hoznak, hogy tilos kutyát elletni? Képtelenség.

2012. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 A kérdező kommentje:
A szuka nem fog tüzelni! Ivartalanítva lesz ő is, meg mindenki más a kan kölykön kívül. Az apjuk pedig más gazdinál van, nem az én kutyám. Természetesen megkapnak minden oltást és ellátást és eszembe se jutna pénzszerzés miatt szaporítani. Köszönöm annak, aki nem ítél el azért, amit tettem. :)
2012. júl. 22. 21:59
 27/72 anonim ***** válasza:
80%
tehát azért tetted fel a kérdést, hogy annak a 2 darab válaszolónak megköszönhesd? ne haragudj, de neked mégis mibajod?
2012. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ehhez szeretnék hozzászólni: "A természetben sem szűri orvos az állatokat, és nem nézik, hogy a fajtastandard szerinti egyedek párosodnak-e. Mégis kiválóan boldogulnak, nem?" Igazad van orvos nem szűri őket, ott szűri a természet. Beteg, életképtelen állat nem marad életben. Valamint szaporodni is csak az erős életre való egyedek tudnak.
2012. júl. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
21%
Én csak azt furcsálom, hogy azok szólnak le, akik kiálításra járó fajtatiszta kutyát tartanak. Mégis milyen jogon? Ők képesek 100ezret kiadni egy kutyáért a kicsinyes ,felszínes passzióik miatt, ahelyett, hogy menhelyről vennének magukhoz egyet! SEMMIVEL sem jobbak azok a válaszadók akiknek törzskönyves kutyáik vannak, mindenféle szűréssel! Ugyanolyan sőt önzőbbek is, hisz csak a külsőségre mennek!
2012. júl. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
89%
A különböző fajták nem csak a különböző "külsőségek" miatt jöttek létre, mindnek teljesen más a jelleme, más a célja amire ki lett tenyésztve. Nekem is van egy kedvenc fajtám és egyáltalán nem a külleme az ami megfogott (bár az is tetszik) hanem a jelleme. Szóval ha venni fogok egy ilyen kutyát az nem a külsőségek miatt lesz. Szerintem ezzel sokan vannak még így.
2012. júl. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!