Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítom a kutyám! Most...

Szaporítom a kutyám! Most nagyon rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Akartam egy kölyköt, ezért kerestem neki egy kant. Figyeltünk rá és orvoshoz is vittük. A kicsik mind egészségesek, megtartjuk mindet. De ugye nagyon rossz, elítélendő ember vagyok?

2012. júl. 22. 17:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
Hál' istennek, engem egyáltalán nem érdekel, hogy mit gondoltok rólam. Szerintem ha rajtatok múlna, csak 500.000 forintos fajtatiszta kutyákat lehetne kapni, a korcsok meg pusztuljanak. Ti akkor örülnétek, ha a kis kölykök helyett most vettem volna egy tucat kis yorkit, vagy mittudomén. Mégis mit érdekel titeket, hogy SAJÁT MAGAMNAK, akartam egy almot, akik MINDENT MEGKAPNAK. Azt hadd döntsem már el én, hogy milyen kutyát akarok.
2012. júl. 23. 16:12
 52/72 anonim ***** válasza:
87%
szerintem te nem tudod felfogni, hogy többünknek korcs kutyája van, és ponthogy a korcs kutyákat védjük éppen. de kár beléd a szó, ostoba vagy sajnos.
2012. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
89%
ha meg mindegy a véleményünk, minek tetted fel a kérdést?
2012. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
92%

Figy, azért azt lásd be, hogy TE tetted fel a kérdést. TE voltál kiváncsi a véleményünkre. Mi elmondtuk, neked nem tetszett, és mostmár TE vagy az aki fel van háborodva.

Mégis mit vártál, amikor véleményt kértél? Ha nem kérdezed, akkor én nem mondom az tuti.


Egyébként rohadtul nem érted miről beszélünk úgy általában, különben nem írtad volna ezt az utolsó mondatod úgy ahogy.


Legközelebb, ha nem vagy senki véleményére kiváncsi, mert te -nyilván- azt csinálsz amit akarsz, akkor NE TEDD FEL A KÉRDÉSEDET! Ha ennek ellenére felteszed, akkor ne az legyen a válasz a számodra negatív kritikára, hogy akkor mindenki dögöljön meg.


És látod, ezzel be is bizonyítottam, hogy sajnos tényleg buta vagy.

2012. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
1%
KOmolyan nem értem. A Kérdező megtart magának egy pár kutyát és felelősségteljesen gondoskodik róluk akkor hol a probléma??? Nem adja oda senkinek! De ha fajtatiszta yorkiját egy másik yorkival fedeztetné, azok maradnának nála az már rendben lenne? MERT ELINTÉZNÉ A TÖRZSKÖNYVÜKET? Tuti nem vagytok 100asok...
2012. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:

Persze, az nyilván nem venné el a helyet a kóbor kutyáktól. :P Csak a korcs rohadjon meg. Egyébként a véleményeteket kérdeztem, de arról nem volt szó, hogy mindre bólogatok is. Sok válasz érkezett, ami hasznos volt.


A butaságról meg: gondolj bele: régen nem volt állatorvos, se szűrés, mégis akkor jöttek létre a mai fajták (legalábbis nagy részük). Ez azért mond valamit, nem?

2012. júl. 23. 18:39
 57/72 anonim ***** válasza:
93%

De most komolyan, őszintén.

Elolvastad EGYETLEN hozzászólásomat is?


NEKEM IS KEVERÉKEM VAN ÉS NEM A KEVERÉKEKKEL VAN A BAJOM. Másszon már bele az agyadba a mondanivalóm, mert ennyire értetlen komolyan mondom hogy nem lehetsz.

2012. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor miért van azzal bajod, hogy EGYETLEN almot lehoztam és az ÖSSZES kutyát megtartom, sőt IVARTALANÍTTATOM. És orvos is VIZSGÁLTA az anyakutyát és a kicsiket is. Mi ebben a halálos bűn?
2012. júl. 23. 19:00
 59/72 anonim ***** válasza:
89%
Olvasd vissza a kommentjeimet légyszíves. Egy szóval sem mondtam, hogy halálos bűn, egyszerűen ÉN NEM TARTOM HELYESNEK. A véleményemet kérdezted, el is mondtam, hogy mi a problémám az ilyesfajta szaporítással, légyszi hagy ne kelljen elismételnem újra. Ha eddig nem fogadtad el a véleményemet, akkor ezekután sem fogod. És attól, hogy elismétled, hogy te mennyire körültekintően intézted ezt az egészet, attól még nem fogom helyesnek tartani.
2012. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A kérdező kommentje:
És miért nem, ha szabad kérdeznem? Miért nem mindegy, ha a saját célomra lesz? Azért, mert nem fajtatiszta? Mert ugye ha fajtatiszta lenne, akkor semmi kifogásod nem lenne a dolog ellen. Mondjuk ki: aki kutyát tenyészt, az elvesz egy helyet egy kölyöktől. Oké. De nem az a megoldás, hogy elkezdjük szidni a szaporítókat. Ha mindenki ivartalaníttatna (ahogy én is teszem most), akkor nem lenne baj. Meg ha az emberek nem dobnának ki felelőtlenül állatot. Ez a probléma gyökere: az örökbefogadás csak tüneti kezelés.
2012. júl. 23. 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!