Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukák, titeket nem bosszanta...

Anyukák, titeket nem bosszantanak a póráz nélkül kutyákat sétáltatók?

Figyelt kérdés
Elsősorban a nagytestű kutyákra gondolok... az utcánkban két ilyen lakó is van, az egyik egy hatalmas rotweiler-t sétáltat nap mint nap szájkosár és póráz nélkül, a másik pedig egy szintén nagytestű (keverék) kutya. Mégis mit lehet tenni ilyenkor? Nyilván odamenni hozzájuk nem merek, a jogi útra terelés hosszadalmas és bonyolult, nem tudom mit tehetnék.
2014. jún. 2. 08:11
 131/142 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes h csak a provokatívabb, fröcsögős hozzászólásokra reagálsz...azokkal ahol érvek hangzanak el, nem tudsz mit kezdeni. És nem is reagálsz rájuk :o)) Visszatérsz mindig ugyanahhoz a mondatodhoz....elég együgyű viselkedés egy vitán belül.
2014. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/142 anonim ***** válasza:
48%

Látszik itt is a mintakutyatartó akarja felrúgni a kisgyereket ,meg hordja le az aggódó szülőt idiótának és egyéb szép dolgoknak. Vitakultúra, ja.Hogy jön egy lapra kutya és gyerek ,könyörgöm?? Hová fajul ez a világ ,hogy egy állatot egy szintre emelünk egy kisgyerekkel és még kérdés szinten is felmerül melyiknek van több joga a testi épséghez?

Na ezért nem mer sok ember szólni hangosan és csak magában morog ,mert egyből jön ez a reakció a kutyás részéről, hogy mit aggódsz nem bánt, meg idióta hisztis szülő..

2014. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/142 anonim ***** válasza:
48%

Ti sem reagáltok mindenre nekem is elkerüli a figyelmem egy és más. Másrészt mert ez a kérdés a kutyalistában van benne tök egyedül kell megvédenem magam a sok egyben támadó kutyasimítgatótól. Megnézném ,ha a babás kismamás

s rovatban lenne ,hogy állna a % otok.

Őszintén kezdem megunni én is ,így is túl sokat írtam.

2014. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/142 anonim ***** válasza:

Elkerüli a figyelmedet a kilométer hosszú írásom??

Lehet h túl hosszú és annyit nem szeretsz egyben elolvasni...így inkább nem olvasod :D

Én nem mondtam h több joga van....olvass vissza ;o)

A másik oldala az egésznek, h a kutyákhoz és magához a kutyatartáshoz sokkal több pozitív dolog kapcsolódik, mint negatív. Csak hát az embereket akár egy negatív is elvakít annyira h a egy pozitívat se vegyen észre. Még akkor is ha neki saját tapasztalata nincs is....

2014. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/142 anonim ***** válasza:
Jah és van még egy tábor, ne felejtsd el: kérdezz meg ugyanerről kutyás anyukákat ;o)
2014. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/142 anonim ***** válasza:
48%

De elolvastam mind. melyikre reagáljak? Volt két link megnéztem, egyiken gondolom kiképzett vizslát simogat egy gyerek, oké. Vannak terápiás kutyák kb 0.5% Erre van képezve, a vizsla amúgy is szelíd , nem vérengző harcikutya .

A másikon egy rakás kutya fut . Oké, falkában támadnak igazán veszélyesen a kutyák mert belelovalják egymást a harcba, lásd ezt az esetet, gyerekek az áldozatok :

[link]


A képen mondjuk nincs más ember szóval gondolom biztonságos helyen vannak,ahol nem sok gyerek jár. De ha felém rohannának biztos megijednék.

A többi autós példára már írtam ezt azt. Meg arra is hogy egy fecske nem csinál nyarat, kevés a kulturált kutyás.

2014. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/142 anonim ***** válasza:
58%

"Önbíráskodás csak egyforma jogú személyek közt áll fent."


"Áll fenT". Na jó, aki még magyarul se tud, azzal kár jogi kérdésekben leállni vitázni. :)

2014. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/142 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sokáig böngészted az írásaimat amíg találtál egy elütést? :D gratulálok, csontot neki!
2014. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/142 anonim ***** válasza:
100%

"a vizsla amúgy is szelíd , nem vérengző harcikutya "

JAJ DE NAGY TÉVEDÉSBEN ÉLSZ! Imserek én olyan vizslát akit nem neveltek rendesen, folyamatosan ugat, hisztizik, madarakat tép szét, gyerekekre ugrál, más kanokkal sem túl szociális... És mint említettem az én kínai harcikutyám aki 35 kiló, csupa izom, és igen bevallom félelmetesen néz ki, az autista öcsémmel fetreng a padlón, gyerekekkel végtelenül barátságos, határtalanul imádja őket és még a fagyit sem tépi ki a kezükből és zabálja fel szalvétástul mint drága vizsla pajtása... Ennyit rólad, és a "szaktudásodról"...

2014. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/142 anonim ***** válasza:
51%
Erre mondják ,hogy kivétel erősíti a szabályt. halálos vagy súlyos sérüléses vizslatámadást mutass egyet , én mutatok rengeteg harcikutyást..
2014. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!