Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis mi a jó fene ez?! Ez...

Mégis mi a jó fene ez?! Ez lenne a "tükör-módszer"?

Figyelt kérdés

Most akadtam rá erre a videóra: https://www.youtube.com/watch?v=WhE9x4xR0VQ

Csak szerintem felháborító? Mit akarnak ezzel elérni a kutyánál? Mert a videóban támadást magyaráznak, de semmi támadásra utaló jelet nem láttam a kutya részéről, egyszer csak ráront egy csapat idegen üvöltve, még a gazdája mellől is elüldözik... na meg azok a megjegyzések, hogy "nyugodtan oda lehet durrantani neki a kannával", meg "pánikot kell kelteni a kutyában"... ez lenne az a "tükör-módszer", amit annyira istenítenek...?


2015. márc. 24. 16:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
64%
Cesart ne hozzuk fel... sokszor jókat mond de a fele nála baromság és showműsor. Amikor a kutya lefekszik zihál mint a barom jó hogy nem kap szívrohamon lassan olyan feszkós, beközli hogy nézzük meg milyen nyugodt a kutya... de nem ilyen volt, hogy fel ne hozzam azt a marhaságát amikor a labi megharapta....
2015. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
79%

Cesarnek vannak hülyeségei ebben egyet értek, a labis részt szintén elnézte, mondjuk pont magyarázott, nem a kutya testjeleit figyelte, mikor az megharapta, de hogy működnek a dolgai, az 100 %. Saját kutyáimon, menhelyes kutyákon tudom bizonyítani.

Az viszont, amit itt ez a rakat szerencsétlenség csinált, az röhej. A kutyának lóf-sz nem esett le, annyi, hogy majd pályán max. jobban meghúzza magát, de könyörgöm, hol van itt határozott kiállás, dominancia az emberek részéről? A hülye, eszetlen ordibálás akar az lenni? Miért nem húzza ki magát, ha már egyszer a kutyát be akarja 'törni', milyen testtartásuk van?

Egy kicsit is hozzáértő embernek vicc az egész, látja, hogy ebből a kutyának semmi nem jött le.

2015. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
70%

Tény bár a Horning Rudi meg az Illés Anita, Varga Balázs nem épp rakás szerencsétlenség.

Amúgy nem istenítem a módszert komoly hibái vannak bár benne dolgozom.. Még mindig a leg effektívebb a módszerek között. Nagyon sok szép fejlődést látok. Lejönnek gazdák úgy kutyákkal hogy semmi kapcsolat csak van egy kutya meg egy ember. Középfokról meg úgy mennek ki mint a gazda meg a kutyája akik szeretik és tisztelik egymást.


Visszatérve a kérdező kérdéseihez.. nézd meg a videót még 100szor ha nem láttál agressziós viselkedést a kutya részéről. Az elején akkor indul el a "sorfal" amikor a kutya elindul a falka mozgásra ami a sorfal mögött van.. és ezt nem cukin teszi. Utána később neki ugrik 1-2 tagjának is. Sőt amikor már elindultak rá és arra felé keveredik egy NJ akkor is kiugrik rá...


Ismétlem magam nem a legszebb büntetés és csak annyi haszna van hogy a kutya lehet hogy nem kezdeményez majd balhét a pályán.. de ez bőven elég addig amíg a gazda megtanulja mi a dolga

2015. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 anonim ***** válasza:
55%
jah és ismét hozzá tenném hogy ez egy minimum 5éves videó
2015. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy nagyon jó....ha az ember véletlen úgy dönt hogy elviszi a kutyáját kutyaiskolába akkor teljesen szükséges, hogy egy depressziós kutyát vigyen haza. Semmi értelme nincs annak, hogy egy rakás idegen nekimegy szerencsétlen ebnek mint a hülyegyerek. A kutya a saját gazdáját védi ami természetes. Az az ember meg szemmel láthatóan semmi nem ért hozzá. Nem is viszem én a kutyát sehova. Meg van nevelve itthon. Semmi szükség nincs rá hogy egy ilyen nemnormálist kifogjak. Igen...ezt a istenítik...hát hogy is fejezzem ki magam....ez egy nagy kalap sz...
2015. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
69%
Ez pont addig van így amíg nem akarsz vele kutyás közösségbe menni, vagy ha akarsz és ki fogsz egy ilyen vagy ehhez hasonló magas agressziójú kutyát.
2015. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 anonim ***** válasza:
5 eves video... csak hat a tukorsulik mar akkor is pofatlanul dragak voltak, tehat akkor mar elvarnak, hogy a penzemert tenyleg tudjanak is valamit.
2015. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mennyi idős de megtörtént! Sőt nagyon sok hasonló videó van nem tudom emlékeztek e a kutyára akit szintén felkergettek a kerítêsre és felakad szintén egy tükörsuliban!
2015. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/111 anonim ***** válasza:
34%
Azért ebbe a videóba semmi tragikus nincs
2015. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó : te kutyádat ha így meghajtanák örülnél neki? Ez a kutya ezután használhatatlan bármire !!!
2015. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!