Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fogadjam örökbe a cicát?

Fogadjam örökbe a cicát?

Figyelt kérdés
Október 11-én örökbe fogadtam egy kb 4 hetes lány kiscicát. Azóta jól elvan nálunk. Ma (10. 25) láttam egy nagyon aranyos kóbor cicát, viszont az is lány (mi legalábbis úgy láttuk) és félek, hogy ha őt is hazahoznám összekapnának a már meglévővel, de ott sem szeretném hagyni, hisz nagyon sovány volt és állítólag elég kemény telünk lesz. :/ Mit csináljak? Hozzam haza? Ha igen, akkor tudnátok valami kis módszert, hogy hogyan szoktassam őket egymáshoz?
2010. okt. 25. 16:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:

01:19 vagyok. Kóstolgattunk, de rólad olya szinten lepereg, hogy nem is vagy te olyan buta. Mindenesetre, hallgass anyukádra, ó majd megszelídíti a vadabb macskás terveidet.

Boldog szülinapot, akárhányadik is.

Küldök neked egy Holdviolát az alkalomra:

http://www.youtube.com/watch?v=Shsp3hp2TdQ

2010. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 A kérdező kommentje:

"Mindenesetre, hallgass anyukádra, ó majd megszelídíti a vadabb macskás terveidet."

Ha anyukámra hallgattam volna, akkor egy macskám se lenne. Amúgy nem hiszem, hogy anyum megszelídítené a terveim... x) Ő magasról tesz rá, hogy mi van a macskákkal.

"Boldog szülinapot, akárhányadik is.

Küldök neked egy Holdviolát az alkalomra"

=3 Pár napot késtél, de köszike!

(20-adszorra is elmondom, hogy a 18-dik xD ha nem hiszed, akkor vegyél fel msnre és átküldöm a diákigazolványom vagy bármelyik iratom képét ha kéred x)

2010. okt. 31. 14:22
 93/99 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot és mégegyszer sok sikert, hogy meg tudd menteni a kiscicát!
2010. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 A kérdező kommentje:
=3 Nagyon szépen köszi, duplán is! (Ha túl vagyok a cicamentő akción majd írok, hogy mi volt ^^)
2010. okt. 31. 17:34
 95/99 anonim ***** válasza:
Mindenképp, várom a válaszod :)))
2010. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 A kérdező kommentje:
=) Örömmel olvasom. Mondjuk az nem mostanában lesz :/ Most eléggé elvagyok havazva... Esetleg szerda-csütörtök körül.
2010. okt. 31. 21:00
 97/99 anonim ***** válasza:

Nem baj, a lényeg, hogy a szándék meg van, és mostanában éjjelente nem lesz olyan állítólag. Nagyra értékelem az olyan embereket, akik úgy gondolkoznak, mint te, én is ilyen vagyok, fogadtam már be én is kóbor cicát :)


"Olykor elmegyünk egy-egy sebesült, legyengült állat mellett, sajnálkozva nézünk beteg, könyörgő szemébe. Lehet, ha tudnánk, hogy velünk együtt utolsó esélye is köddé válik, segítenénk rajta." Carol Bigley


Ez az egyik kedvenc idézetem :)

2010. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
mostanában éjjelente nem lesz olyan hideg állítólag
2010. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 A kérdező kommentje:

=) Sziasztok!

Köszönöm minden kommentelőnek, hogy írt.

Nem lenne muszáj írnom, de nem akarom, hogy álmatlanul forgolódjatok a hír hiánya miatt xD

A cicákat hazavitték =) (több cica is volt azon a környéken)

Egy fiatal nő és egy férfi hazavitte őket, úgyhogy gondolom jó helyen vannak és nem fognak megfagyni a télen! =)

2010. nov. 4. 13:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!