Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fogadjam örökbe a cicát?

Fogadjam örökbe a cicát?

Figyelt kérdés
Október 11-én örökbe fogadtam egy kb 4 hetes lány kiscicát. Azóta jól elvan nálunk. Ma (10. 25) láttam egy nagyon aranyos kóbor cicát, viszont az is lány (mi legalábbis úgy láttuk) és félek, hogy ha őt is hazahoznám összekapnának a már meglévővel, de ott sem szeretném hagyni, hisz nagyon sovány volt és állítólag elég kemény telünk lesz. :/ Mit csináljak? Hozzam haza? Ha igen, akkor tudnátok valami kis módszert, hogy hogyan szoktassam őket egymáshoz?
2010. okt. 25. 16:06
 31/99 A kérdező kommentje:
Ha nagyon akarnánk eltudnánk vinni az orvoshoz, de anyum ok nélkül nem fog ez miatt furikázni vagy orvost kihívni. :/ Ő csak akkor vitetné el, hogyha látszana rajta, hogy valami baj van. (Persze veszettség elleni vagy más oltásra elvinné, de az alap)
2010. okt. 25. 16:57
 32/99 anonim ***** válasza:

Ha már van benne bolha, a nyakörv semmire sem jó, inkább csak megelőzésre, de szerintem arra sem nagyon.


Vegyél nekik frontlinet, vagy kisállat patikában kérdezd meg mit ajánlanak.

2010. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
És hány megszületett kismacskát akarsz majd felnevelni??
2010. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Egy ismerősöm állatos boltban dolgozik =D Majd tőle kérdezgetem mi kellene bolha ellen.Amúgy szerintem már van bolhája. Egyszer láttam, hogy vakarózik :O
2010. okt. 25. 17:03
 35/99 A kérdező kommentje:

"És hány megszületett kismacskát akarsz majd felnevelni??"


80-at simán xD

Viccen kívűl szerintem az összeset ha nem jön oda valaki, hogy szeretne egyet. A kutyukkal is így voltunk anno. :/ Sajna már csak 1 van. Falúban hamar terjed a hír és elég szép kutyáink voltak.

2010. okt. 25. 17:05
 36/99 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a válaszadóval, aki inkább megment egyet, mint hogy még egy teljes almot legyártasson. Ha a kettőt gondot okoz elvinni orvoshoz, akkor inkább ne kívánj még egy teljes almot. A macskáknak van jó néhány betegsége, ami ellen ajánlatos védőoltást adatni, mert ha már megbetegszik, sokkal költségesebb kezeltetni, ha egyáltalán túléli. Én sem akarnék vitába szállni az ivartalanítással kapcsolatban, de azért figyelmedbe ajánlanám a mancsok.hu oldalon a macska egészségügyi oldalakat.
2010. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:

"80-at simán xD

Viccen kívűl szerintem az összeset ha nem jön oda valaki, hogy szeretne egyet"



Hát én nem tudom egy macska élete során hányszor szül,de gondolom nem egyszer..,akkor az meg már nem kis teljesitmény ennyi cicát felnevelni,de Te tudod!

2010. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 A kérdező kommentje:
x) Pörgess vissza. Ott írtam, hogy én csak egy almot szeretnék a mostani cicámtól.
2010. okt. 25. 17:14
 39/99 anonim ***** válasza:

[link]


A 8-as pontot olvasd el, a szüléssel kapcsolatban, meg a többit is :)

2010. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:

"Ott írtam, hogy én csak egy almot szeretnék a mostani cicámtól"


Jah,tényleg,bocsi,figyelmetlen voltam!:s

2010. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!