Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fogadjam örökbe a cicát?

Fogadjam örökbe a cicát?

Figyelt kérdés
Október 11-én örökbe fogadtam egy kb 4 hetes lány kiscicát. Azóta jól elvan nálunk. Ma (10. 25) láttam egy nagyon aranyos kóbor cicát, viszont az is lány (mi legalábbis úgy láttuk) és félek, hogy ha őt is hazahoznám összekapnának a már meglévővel, de ott sem szeretném hagyni, hisz nagyon sovány volt és állítólag elég kemény telünk lesz. :/ Mit csináljak? Hozzam haza? Ha igen, akkor tudnátok valami kis módszert, hogy hogyan szoktassam őket egymáshoz?
2010. okt. 25. 16:06
 81/99 A kérdező kommentje:
Amúgy (hogy mégse tűnjön olyan happynek a sztori) az új cicámnak van 2 testvére, akik szintén ott voltak, ahol ő (csak az egyiket láttam. Mások meséltek a harmadikról) és az egyik állítólag vak O.O Szegénynek milyen rossz lehet :/ Őket is hazahoznám, de anyum már a második cicán is majd beájult xD Nem tudtok esetleg egy baranya megyei menhelyet, ahova elvihetném ha találkozok vele? :/
2010. okt. 27. 15:57
 82/99 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy átveszik a menhelyeken.

Szerintem próbáld meg kivinni egy karton dobozban a piacra.

Kínálgasd írd ki hogy ingyen elvihető. Szerintem hamarabb gazdára talána így, mint egy sintér telepen vagy menhelyen.

( sintér telepen altatnak is )

2010. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:

Jujj, kérdező, végigolvastam az összes kommented, és mind ütött egyet rajtam. Ha tényleg 18 éves vagy, azok a szerencsétlen macskák már csak anyukádban bízhatnak.

Mindenesetre ne sokat beszélj a macskák előtt, mert rendkívül érzékeny lelkk, és feltétlenül zárj el előlük minden veszélyes tárgyat, mert ugye tudod, mi lett Paris Hilton kutyujaival (a'la Southpark)?

2010. okt. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 A kérdező kommentje:

"Ha tényleg 18 éves vagy..."

Annyira nem érdekel az egész, hogy ez miatt kamuzzak, nem tudom te hogy vagy vele... x)

"Mindenesetre ne sokat beszélj a macskák előtt"

OO Miért ne? Én mindig szoktam hozzájuk beszélni. Talán üljek mellettük kussban 3-4 órán keresztül?

2010. okt. 30. 10:00
 85/99 anonim ***** válasza:
Baranya megyei menhely a Misina, oda sajnos nem veszik be a macskákat érthetetlen módon, pedig rengeteg pénzük van, az egyik legnagyobb szervezet. Van pécsi állatvásár minden vasárnap, oda vidd ki a cicát! Sok sikert az örökbeadáshoz!
2010. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 A kérdező kommentje:
^^ Köszi!
2010. okt. 30. 11:19
 87/99 anonim válasza:

Ha te 18 vagy akkor én 2 ;)

Menj plázába, a macskákat meg ajándékozd el, meg szálj le anyádról... Szmájlikat mellőzd, egy sorba nem kell 5...

Flasheled a cukcsi szlenget cuna? Anyád hogy-hogy oda engedett a géphez? Nem veszélyes ez?

2010. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 A kérdező kommentje:

"Ha te 18 vagy akkor én 2 ;)"

=D Az jó! Szeretem a kisgyerekeket!

"Menj plázába, a macskákat meg ajándékozd el, meg szálj le anyádról..."

Nem szeretek plázába menni. A macskákat nincs kinek odaadni és had döntsem már el én, hogy kire szállok rá és kire nem :) Köszi!

Szmájlikat mellőzd, egy sorba nem kell 5...

xD Bocs, de szólás és írásszabadság van tudtommal, szóval...benézted.

"Flasheled a cukcsi szlenget cuna? Anyád hogy-hogy oda engedett a géphez? Nem veszélyes ez?"

Aha, biztos... xD Érzem, hogy valamit mondani akarsz...csak nem jön át. (talán mert nem érdekel? :O)

2010. okt. 30. 17:32
 89/99 anonim ***** válasza:
amúgy nem értem minek kötekedni a kérdező stílusán, lehet, hogy gyerekes, bár inkább úgy mondanám, hogy vidám, viszont az a hozzáállás nem gyerekes, hogy ő meg akarja menteni a kóbor cicát és nem elüzni akarja a kertjéből!!!!!
2010. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 A kérdező kommentje:
Köszi. xD Amúgy én se értem mit zavarja őket ha ilyen vagyok. Bakker... az embernek egyszer van 18. szülinapja. Had örüljek már neki xDDD
2010. okt. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!