Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fogadjam örökbe a cicát?

Fogadjam örökbe a cicát?

Figyelt kérdés
Október 11-én örökbe fogadtam egy kb 4 hetes lány kiscicát. Azóta jól elvan nálunk. Ma (10. 25) láttam egy nagyon aranyos kóbor cicát, viszont az is lány (mi legalábbis úgy láttuk) és félek, hogy ha őt is hazahoznám összekapnának a már meglévővel, de ott sem szeretném hagyni, hisz nagyon sovány volt és állítólag elég kemény telünk lesz. :/ Mit csináljak? Hozzam haza? Ha igen, akkor tudnátok valami kis módszert, hogy hogyan szoktassam őket egymáshoz?
2010. okt. 25. 16:06
 11/99 A kérdező kommentje:
De nekem nem olyan kell, ami olyan sima 1 tálka, hanem olyan, ami 2 az egyben =D Amúgy még olyat sajna a másiknak se vettem. Még a megfelelő táp kiválasztásánál voltam és a játékoknál :3 Meg vettem neki nagyon cuki rózsaszín pórázt vagy mit =D Olyan, hogy 2 csatoló van rajta. Egyik a nyakára, másik a pocijára =3 Olyan cuki benne, bár még csak egyszer volt rajta, hogy lássam jó lesz e a méret. Télre veszek neki házat és holnap pedig olyan macskahordozó izét xD Amibe lehet vinni, persze abból is csak a rózsaszínt (L) És ha látom a cicát, akkor valszeg bele is rakom és hozom haza ^^ Anyum legnagyobb örömére XD
2010. okt. 25. 16:22
 12/99 anonim ***** válasza:
Én nyáron szoktattam össze két lánycicát, az egyik pár hónappal idősebb, mint a másik. Kb. egy hétig fújtak egymásra, volt egy kis fújás, aztán annyi. Azóta összebújva alszanak, egy tálból esznek. Az egyiket egy virágtartóból szedtük ki, a másikat a patakból halászta ki valaki. Simán összehaverkodtak a felnőtt macskáimmal is. Ennyi "stresszt" szerintem megér, mert ha megszoknak, borzasztó boldogok lesznek később. :)
2010. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 A kérdező kommentje:
:/ Juj muszáj akkor őket ivartalanítani? Igazság szerint Lüszy-től (az első cicától, akit amúgy úgy raktak ki, hogy belerakták egy szatyorba és rá a bokor tetejére OO az utca mellé...nem baj az ha elütik áh dehogy -.-) szeretnék egy almot és csak aztán ivartalanítanám. Nem jó az ha a párosodás szezonjában elzárom őket egymástól? :O
2010. okt. 25. 16:25
 14/99 anonim ***** válasza:
Bocs, de hány éves vagy, hogy még a hámnak a nevét se ismered? :S
2010. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 A kérdező kommentje:
Holnap leszek 18 xD, de bocs...utoljára talán 5 évesen volt macskám és azóta nem különösebben követtem az ilyen macskás dolgokat. -.- De most ezen képes vagy kiakadni? XD Egy szót nem tudtam... ne kövezzetek meg lécci.
2010. okt. 25. 16:28
 16/99 anonim ***** válasza:
Biztosan összeszoknak, nekem három különböző korú lány cicám van, néhány nap alatt összeszoktak. Az első napokban, ha ellenségesek egymással, csak fokozatosan kell őket összeengedni. Ha lehet, akkor még külön helyiségben legyenek, csak ha velük vagy, akkor engedd őket össze. Bár ha mindkettő ilyen pici még, akkor valószínű gyorsan összebarátkoznak. A súlyuknak megfelelő mennyiségű féregtelenítőt kapjanak, de ha teheted, vidd el őket állatorvoshoz.
2010. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 A kérdező kommentje:
Állatorvosnál még nem voltam a mostanival, bár érdekes, anyumnak pont ma hoztam szóba =D Amúgy úgy tervezzük, hogy tél végefelé visszük őt vagy ha látjuk, hogy valami nem stimmel. Előbb kellene tudom, de állatorvos egy pöppet messze van :/
2010. okt. 25. 16:32
 18/99 anonim ***** válasza:
te kínzoulaál mármacskát,?:
2010. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 A kérdező kommentje:
O.o parancsolsz?
2010. okt. 25. 16:34
 20/99 anonim ***** válasza:

"te kínzoulaál mármacskát,?:"


Ő egy őrült..,kérdező!Ne foglalkozz vele:D

2010. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!