Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mikkel kötött belétek anyós/após?

Mikkel kötött belétek anyós/após?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdés inspirált, ahol a kérdező megemlítette, hogy az anyósa beszólt neki, mert nem viselt kötényt a konyhában, és aki nem hord kötényt, az nem is lehet jó háziasszony.

Erre írt még két válaszadó, hogy 1. náluk anyós szerint, aki műanyag ruhacsipeszt használ, az nem jó háziasszony (és megy utána anyós, és a kiteregetett ruháknál kicseréli a műanyag csipeszeket fára), és 2. anyós szerint a jó háziasszony főzés közben nem mehet ki wc-re.

Én sírva röhögök minden ilyen elborult kritikán. Tudtok még hasonlókat? Ne kíméljetek! :D Mivel kötött belétek anyós? Milyen elborult elképzeléseik/elveik vannak, amelyeket rátok akarnak esetleg erőltetni?



2018. dec. 21. 13:02
 11/91 anonim ***** válasza:
92%

- Kruppos a fiam. Szte az csak köhögés, és mindenki kruppos. Az asztmás is.

- Nem mentem dolgozni, ahogy a gyerek 2 éves lett. Sőt, most hogy 3 lett, még mindig nem. Az nem gond, h havonta vagyok a gyerekkel a kórházban és max 1 hét ovi utan kidől...

- A párom csinál házimunkát is...


A gyerek nevelésben mindent rosszul csinalok, kezdve attól h igény szerint szoptattam, nem adtam húslevest a 3 hónaposnak(pedig nem is vártam 6 hónapot a hozzátaplalassal, pedig attol infarktust kapott volna...).

-Nem tudok se főzni, se sütni szerinte. Soha nem kóstolja meg a sütimet, és ha a többiek hamarabb megeszik mint az övét, akkor elvonul megsértődve. Ezért nem is viszek át már neki, pedig le akarom évek óta venni a terhet a vállárol karacsonykor...

- Nem jól seprek, felmosok, mosogatok, mosok... Ablakot se jól pucolom es meg a krumplit se jól vágom össze.

- Minek veszünk a parommal egymasnak ajándékot karácsonyra...


Ja es ő szeret. Még jó hogy nem utál🤣

2018. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
93%

Fhu... nekem is tele van a hócipőm az anyóssal :)


Amikor terhes voltam, minden találkozásnál kérdezte, hogy még mindig fiú-e a pici.., reméli fiú lesz, mert ga lány akkor az hogy néz ki stb..

egyik alkalommal viccből válaszoltam, hogy hát lehet kislány, uhn nem látszik, erre "jaj ne is ijesztgess", majdnem pofán b...tam.


Mivel nem választottunk még neki nevet, ezért a 9. Hónapig tolta, hogy legyen a fia (én párom) neve, hiába mondtam első alkalommal is, hogy biztosan nem azt a nevet kapja.


Szülés után másnap már a kórházban toporzékolt, hogy miért akkor alszik a gyerek, amikor ő jön látogatóba :D


Azt is folyamatosan hallgatom, hogy miért nem olyan gyűrűt választottam karikagyűrűnek mint ő, miért nem úgy ízesítem a krumplis tésztát mint ő (ők csak sózzák-borsozzák, mi paprikázzuk is), miért nem költözünk közelebb, miért nem olyan színű a hajam mint a volt menyének, ja és néha úgy is hív mint párom exét :D



És csak hogy ne legyen elég, nemsokára kereszteljük a fiamat, már ki is nézte neki anyós a tökéletes keresztapát, azaz párom testvérét. Most ezt hallgatom egy két hete


Mondjuk mi is kinéztünk egy keresztapát. Valaki mást.


És jövő hónapban költözünk. Az ország másik felébe.:)

2018. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:

Mindenki kruppos, aki köhög. Az asztmás is kruppos, ha tetszik neki, ha nem....

A gyerek hogy merészel akkor aludni amikor ő kegyeskedik befáradni látogatóba...

Sírok a röhögéstől! XDD Köszi a válaszokat! Jöhetnek még!

2018. dec. 21. 14:10
 14/91 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy se értem, hogy mit gondolt, egy egynapos kisbaba mit csinál, táncol, ne adj isten már beszélget is???
2018. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
90%
#8 hozzászólásodban én szereplek...most megint kismama vagyok anyós minden alkalommal mikor megyünk valahova (fogorvos vagy vásárolni pedig tudja h hova megyünk) kéri az ultrahang képet (hozzáteszem már van de ezzel a követelőzéssel csak azt érte el h nem mutattam meg neki XD )meg ultrahang után kérdezte hogy ugye fiú?!...remélem lányunk lesz XD annyira imádnám anyós fejét mikor megmondanánk neki.
2018. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
81%
Kerdeto azt a kerdest en is olvastam es behaltam rajta :D en vagyok az a kismama akinek az anyosa azt mondta hogy fiu legyen, nehany napja ki is derult hogy fiut lat a doki es azt mondta anyosom hogy ez volt a vagya :D nem az hogy egeszseges hanem hogy fiu.. nekunk rendszeresen beleszol az eletunkbe, kivalasztotta helyettunk a keresztszuloket (pedig nem ok lesznek) illetve nem egyszer hordott el engem minden ketszinu akarminek. Van egy nem olyan regi valasz egy lanytol neki is valaszoltam, hosszan leirtam hogy milyen az anyosom :D sajnos nekem megmondta hogy fiu lehet a gyerek :D es a munkahelyunket is fujja hogy az nekunk biztosan nem jo ide es oda menjunk at.. ilyenek ezek :D
2018. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
91%
Ja igen mikor megmondtuk h tamás lesz a fiam neve akkor fél óra kiselőadás hogy legyen péter (fia neve) mert neki az tetszik és az egy rendes név...hát nekünk meg nem tetszik...ha meg nem péter lesz nehogy már kacifántos uj nevet válasszunk neki legyen miklós vagy béla stb
2018. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
90%
15os remélem hogy lány lesz :D
2018. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim válasza:
18%
Sirok a nevetéstől. Nekem is vannak sztorijaim. :D Priviben írok egy kettőt, ha gondoljátok.
2018. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
86%
Gyerek névválasztásnál közölte, hogy ilyen név nincs is, és csúfolni fogják az iskolában. (Benne van az első 50 leggyakrabban adott nevek között, és egyáltalán nem furcsa név)
2018. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!