Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mikkel kötött belétek anyós/após?

Mikkel kötött belétek anyós/após?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdés inspirált, ahol a kérdező megemlítette, hogy az anyósa beszólt neki, mert nem viselt kötényt a konyhában, és aki nem hord kötényt, az nem is lehet jó háziasszony.

Erre írt még két válaszadó, hogy 1. náluk anyós szerint, aki műanyag ruhacsipeszt használ, az nem jó háziasszony (és megy utána anyós, és a kiteregetett ruháknál kicseréli a műanyag csipeszeket fára), és 2. anyós szerint a jó háziasszony főzés közben nem mehet ki wc-re.

Én sírva röhögök minden ilyen elborult kritikán. Tudtok még hasonlókat? Ne kíméljetek! :D Mivel kötött belétek anyós? Milyen elborult elképzeléseik/elveik vannak, amelyeket rátok akarnak esetleg erőltetni?



2018. dec. 21. 13:02
 61/91 anonim ***** válasza:
31%
Az emberek rögtön megtalálják a rosszat mindenkiben, és emlékeznek a hülyeségekre :) Nekem 3 éve van anyósom, sohasem kötött belém, vagy ha igen, azt nem annak szánta, inkább szeretne tanítani. Én mindig szívesen veszem a jó öregek tanításait, amíg az át nem megy okoskodásba. Azt én sem bírnám, hogyha olyasmibe akarna beleszólni, ami szemmel láthatólag nekem nem okoz problémát, de ilyen sosem történt. Én köszönöm, hogy ilyen anyósom lehet, és kívánok mindenkinek ilyet :)
2018. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim válasza:
77%

Nem tudom él e még a kérdés,de:

Exbarátnőm mérnök lány,hihetetlen racionálisan gondolkodik,ebbe is szerettem bele. Úgyhogy hídba vágtam magam, mikor visszahallottam,hogy a drága anyukájának (még nem is találkoztunk) az velem a problémája, hogy rák vagyok, mert az nem férfias jegy. Szerencsére sikerült megnyugtatni (kicsit), mert az exem elmondta, hogy júli 21-én születtem, így biztos van bennem kis oroszlán is. Hihetetlen.

2019. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:
#62 Köszi, ez is szuper! XD
2019. jan. 6. 13:29
 64/91 anonim ***** válasza:
82%
Mikor az elején írogattam pár választ akkor még nem hittem, hogy ez is előkerül majd, de most vagyok 15 hetes terhes és 2 napja apósom közölte, hogy csak fiú unokát vár, más nem lehet. Mondtam, hogy ez a téma engem pont nem izgat, mindegy mi lesz a neme. Közölte, hogy nem lehet lány, mert anyósom 2 fiút nevelt fel, ebben van gyakorlata, nem tudna egy lánnyal mit kezdeni. Anyósom röhögve rávágta, hogy köszöni a feltételezést, de meg fogja ugrani a feladatot, ha lány lesz, ha fiú, a lényeg, hogy egészséges legyen.
2019. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim válasza:
89%

62 vagyok: Ők már nyugdíjasok:

Mellékes milyen okokból, de elkövettem azt az anyagyilkossághoz sem hasonlíthato szörnyűtséges bűncselekményt, hogy FELMONDTAM a munkahelyemen. Ehhez képest a szerbiai népirtás bolti csokilopás.

Mert hogy ők az ő idejükben megtanulták megbecsülni a munkát, volt bennük tisztesség, és alázat.

A pici lányukat pedig elcsábította egy csélcsap, semmire kellő, lusta, szélhámos.

2019. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
83%
Mindig megjátszotta, hogy szeret. A férjem elvált és mindig a volt feleségét dícsérte, hogy az olyaaan húslevest főzött még ki sem főtt, de ő már bögréből itta a levét. Megjegyzem soha nem kóstolta a főztömet. Mellettünk lakott egykor és volt egy átjáró a két telek között, majd összevesztem vele és beláncoltam az átjárót XD mondtam neki ha valamit akar, akkor jöjjön körbe ,ha a fia itthon van, mert én nem vagyok rá kiváncsi. Eltelt két év így, hogy nem jött át hozzánk, időközben lett kutyánk. Majd amikor engedtem és az utcán már hajlandó voltam vele beszélni pár szót, a következő levelet találtam a postaládába a páromnak címezve. "Fiam a kapuról a láncot vágjátok le, a kutyát takarítsátok el!!! Tudod hogy nagyon szeretlek: anyu" . A másik nevetséges dolog az volt tőle, hogy mindig az átjárónál kukkolt, ami nekünk a konyha/terasz részre nézett.
2019. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
87%

-Miért festettem vörösre a hajam? Ő ezzel nem tud azonosulni. - wtf?????


-Nem csókolommal, hanem jó napottal köszöntem az első találkozón. - az emiatti utálat addig fajult, hogy az esküvőnkre se jöttek el.


- össze vissza hullajtom a hajam a lakásban. - hát bocsi....


-olyan nincs, hogy nincs tejem, az ő unokája nem lesz tápszeres. - hát akkor álljál neki és fejjed, de gyorsan a melled.


-mikor egy 18 nmes lyukba laktunk állandóan azt hallgattuk, hogy költözzünk el, most hogy elköltöztünk nonstop azt hallgatjuk minek költöztünk el.


-a gyerek nem laktózérzékeny, csak úrizál és azért véres a széklete.



Hirtelen ennyi jutott eszembe :D

2019. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
88%
A macskás horkolós vagyok. Azért lett daganatom mert nincs szentkép a házban és nem volt házszentelő. mai gyöngyszem
2019. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 obione válasza:
83%
Nem hagytam h a 2 evest sörrel itassa ( alkoholmentes de ugye abban is van icipici alkohol az meg minek egy 2 evesnek meg amugy is). Hogy ok ennyi idosen mar belenyalhattak az ujborba is aztan milyen normalisak lettek XD
2019. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 obione válasza:
35%
a milyen szaros nyuszod van-on 1 eve rohogok
2019. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!