Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mikkel kötött belétek anyós/após?

Mikkel kötött belétek anyós/após?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdés inspirált, ahol a kérdező megemlítette, hogy az anyósa beszólt neki, mert nem viselt kötényt a konyhában, és aki nem hord kötényt, az nem is lehet jó háziasszony.

Erre írt még két válaszadó, hogy 1. náluk anyós szerint, aki műanyag ruhacsipeszt használ, az nem jó háziasszony (és megy utána anyós, és a kiteregetett ruháknál kicseréli a műanyag csipeszeket fára), és 2. anyós szerint a jó háziasszony főzés közben nem mehet ki wc-re.

Én sírva röhögök minden ilyen elborult kritikán. Tudtok még hasonlókat? Ne kíméljetek! :D Mivel kötött belétek anyós? Milyen elborult elképzeléseik/elveik vannak, amelyeket rátok akarnak esetleg erőltetni?



2018. dec. 21. 13:02
 41/91 anonim ***** válasza:
78%

Egyedül akartam megtanulni a fizikát és nem kértem, hogy segítsen erre mérges lett és azt mondja a nagymamám:

MIÉRT NEM STOPPOLTAD MEG A ZOKNIDAT???

2018. dec. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
75%
Úristen! :D
2018. dec. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
86%
Kórházban volt, hazaérkezés napján megfőztem neki. Nem evett belőle, mert nem vonalzó mentén 1×1 cm-es kockákra vágtam fel a húst.
2018. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk ilyenek voltak:

- nem jó színű a függöny a hálóban gy a fia félni fog reggel

- miért találtunk kismacskát miért nem kiskutyát

- a teknős miért van elengedve a lakásban mert a teknőspisitől agyhártyagyulladást kapsz

- a fia miért iszik kevesebbet mint annó az apja

2018. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
92%

Kruppos válaszoló vagyok. Mi sem lakunk együtt anyóssal, de attól betalál.


Még egy: Nem jó függönyt vettem a saját lakásomba, a saját pénzemből. :D Az egy dolog, ha neki nem tetszik. El is mondhatja, h neki nem jönne be. De azért van különbség ha azt mondja, hogy nem tetszik vagy hogy minek vettem meg, vegyek másikat, mert ez nekem nem jó...

2018. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
88%
a #41-es válaszolónak nagymamája egy titkos zen-mester!
2018. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Nagyon nevettem a válaszokon! :D Hadd emeljem ki a kedvenceimet:

A Tamás kacifántos (!) név, ne merészeljék a gyerekek ezt adni az unokának.

Miért nem a kukába önti a kedves meny a használt sütőolajat, annak ott a helye. (WTF XD)

Anyósék listát adnak, hogy hogyan NEM lehet nevezni az unokát, mert nekik az nem tetszik.

Elmeséli a boltosnak, hogy a menye NEM TÁLALJA KI A LEVEST TÁLBA egy laza kedd délutánon. XDD

Vitamint szednek. Botrány.

A gluténérzékeny anyukától el akarta venni az unokát, mert még elkapja a betegséget, és így nem tud majd leérettségizni. XDDD

A frissen kiürült ásványvizes palackot miért nem öblíti ki a meny, mielőtt megtöltené csapvízzel?! :D Amúgy meg rosszul fogja a kanalat. (34-es, miért, hogy kell jól fogni? :D Meséld már el!)

"Nincs a kislánnyal semmi baj, csak olyan sok wc papír fogy, ha itt van..." :DDDD

Terhes mennyel anyós ment az orvoshoz minden alkalommal, és nem akart kimenni a kezelőből vizsgálat közben. Ja, és rossz orvost választott a meny, mert nem lehetett egészben látni a gyereket az ultrahangon. XD

És a kedvencem: Miután a meny kérése ellenére teletömte a törpenyuszit káposztával, és a nyúl felfújódott és mindent összekakált, közölte anyóspajtás, hogy "De sz.ros nyulad van, le kellene vágni."

A 44-esnek meg minden mondata klasszikus :D

2018. dec. 22. 11:26
 48/91 A kérdező kommentje:

Ja, és korábbról, a:

Miért nem olyan színű a hajad, mint az ex-menyemnek?

és a:

Milyen ember alszik délután? Nem érdekes, hogy éjszakás műszakban dolgozol.

sztorik is kiválóak :D

2018. dec. 22. 11:31
 49/91 anonim ***** válasza:
96%

Törpenyuszis válaszoló vagyok, eszembe jutott még ez-az :D


Nem szeretem a káposztát. Sem nyersen, sem főve, sem sütve. 2-3 év után se értette meg, hogy hiába erőlteti, nem tudom megenni. Az ízét sem szeretem na meg rosszul leszek tőle. Egyszer mikor a szülinapját ünnepeltük, és áthívott minket is, már a kapuban vissza akartam fordulni, olyan tömör káposzta szag volt :D hát kérlek csinált káposztás levest, töltött káposztát és káposztást rétest... és meg volt sértve, hogy nem eszek egy falatot sem, amikor őt ünnepeljük. Előtte kb hetente ment ez a cirkusz, hogy nem tudom megenni mert egy fél falattól is úgy felfújódom, hogy utána napokig rosszul vagyok. Aztán az egész rokonság előtt duzzogott, nagyon kellemetlen volt. De ők is vicceskedtek, hogy ennyi káposztás ételtől majd telepukizzák a hálószobát :D Nem tudom mire volt ez jó. Főleg, hogy a másik fiának a párjának mindent megcsinált amit szeretett, sőt a hölgyemény rendesen kívánságlistát adott le, mit hogy szeret, milyen alakúra legyen felvágva, stb.


És még egy, állást keresett, bejuttattam a munkahelyemre, eljött próba napra, teljesen új volt neki minden, segítettem, erre nap végén még ő akarta megmondani, hogyan kellene dolgoznom, mert semmit sem úgy csinálok mint kéne :D még a főnöknek is pattogott egy kicsit, mondanom sem kell, hogy vissza sem hívták, jófej volt a főnök, mondta, hogy az ő anyósa is ilyen veszett, szóval nem szívta mellre a dolgot :D

2018. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
94%

Még pár dolog (az én anyósom a vécés :).

- A férjemmel eljárunk futni és biciklizni. Ki a határba, a földek közt, a dűlőúton, meg az erdei utakon. 8-10 km-t szoktunk kocogni kettesben, vagy hétvégente pár órát biciklizünk. S ráadásul mindketten FUTÓNADRÁGBAN. Hogy nem sül ki a szemünk.

- 45 éves vagyok, a férjem 50, és szoktunk SZEXELNI. Azt hiszem, ez csapta ki legjobban a biztosítékot. Ő ugyanis, mikor éppen a konyhában kettesben tettük el a savanyút, kifejtette nekem, hogy ő bizony már vagy 30 éve nem tesz ilyesmit. Én meg néztem rá nagy, elkerekedett szemekkel, hogy mi van? Ő meg folytatta, hogy de hát egy normális asszony mire negyven éves, már a gyerekek is megvannak, aztán már örül, hogy nem kell ilyesmit csinálnia. Én nem mondtam semmit, de olyan megdöbbent képet vágtam, hogy egyből leszedte, hogy én bizony nem vagyok "normális asszony". Közölte is, hogy hát, csalódott most bennünk, főleg a fiában, de szerencsére amúgy annyira prűd, hogy soha többet nem hozta szóba ezt a témát.

2018. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!