Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mikkel kötött belétek anyós/após?

Mikkel kötött belétek anyós/após?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdés inspirált, ahol a kérdező megemlítette, hogy az anyósa beszólt neki, mert nem viselt kötényt a konyhában, és aki nem hord kötényt, az nem is lehet jó háziasszony.

Erre írt még két válaszadó, hogy 1. náluk anyós szerint, aki műanyag ruhacsipeszt használ, az nem jó háziasszony (és megy utána anyós, és a kiteregetett ruháknál kicseréli a műanyag csipeszeket fára), és 2. anyós szerint a jó háziasszony főzés közben nem mehet ki wc-re.

Én sírva röhögök minden ilyen elborult kritikán. Tudtok még hasonlókat? Ne kíméljetek! :D Mivel kötött belétek anyós? Milyen elborult elképzeléseik/elveik vannak, amelyeket rátok akarnak esetleg erőltetni?



2018. dec. 21. 13:02
 71/91 obione válasza:
86%
plusz 1: nem vasalom ki ferjem zoknijait!!
2019. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 A kérdező kommentje:

Köszi újfent mindenkinek! Zseniálisak, mint mindig.


68-as: Remélem, helyre jöttél!

2019. márc. 10. 11:59
 73/91 anonim ***** válasza:
76%

5 éve kerültem a családba eleinte kedvesek voltak aztán szépen fokozatosan jöttek a beszólások.

-Minek akarunk összeköltözni?

-Miért nem jó nekünk velük egy házban?

Mikor külön n költöztünk de csupán pár házzal arrébb

- miért nem jó nekem ha ő főz?

Gyermeket szerettünk volna a párommal 30 évesen és 2 hónap alatt sikerült mikor bejelentettük sírt és duzzogott mint egy pulyka hogy tehettük ezt vele..

-mi lesz a fiacskája esküvőjével? Ugye csak becsúszott?

-Miért nem szóltál kisfiam hogy próbálkoztok??

-még nem vagyok felkeszulve hogy nagymama legyek!!!!

Mikor már mindenki gratulált neki kezdett el "örülni" azóta is csak látszat szeretés van.

Aztán persze ahogy megszületett 2 éve jött az okoskodás..

-Fejni kell mert nem lesz tejes.

-Olyan nincs hogy iszisz szoptatás mert úgyis el fog apadni.

-Minek tologatom a babakocsit csak rakjam ki az udvarra ha sír a fiam majd abbahagyja.

2 percre laktak de heti 1x jött át meglátogatni az unokáját.

Mások előtt viszont dicsekedett vele meg hogy mit tud holott fogalma sincs róla a gyerek mit csinál egy nap.

-Állítólag bunkó vagyok vele mert nem megyünk át megkérdezni hogy van

-illetve mikor heti 1x bejön nem mondok semmit neki amin tudna pletykálni rólam így szerinte nem beszélgetek vele

Most vagyunk a 2.gyerek miatt baba projektbe de kíváncsi leszek mi lesz... Valahogy nem sok jót remélek :D

2019. márc. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is megvolt az itteni tipikus "fiú unokát szeretnék" illetve kapja a párom nevét, mert ha nem akkor nem fogja szeretni (wtf) :D


Amikor megszületett a fiam (nagy volt az öröm, hajaj), mindenbe bele akart szólni, pl.

- milyen pelenkát adok rá, ő a fiára textilt adott mindig, én is adjak a fiamra textil pelenkát (itt visszakérdeztem azárt, hogy én is járhatok -e a patakhoz kimosni..)

- milyen színű ruhákat adhatok rá (kék és fehér, többi lányos)

- popsitörlő helyett használjak SZALVÉTÁT (lol)

- miért nem főzök disznózsírral, és cukorral (párom cukros, koleszterinje magas ezért "diétásat" főzök..saját fia.. mindegy) , és volt hogy odament a kajához amit felraktam és elkezdte belekanalazni a zsírt..

amikor hozzánk jön, nem eszik olyanból ami édesítőszeres vagy olíva olajjal készült, és addig ül az étkező asztalnál szúrós szemekkel amíg nem kap "ehetőt"

- és amikor hozzá megyünk cserébe, bosszúból vagy nemtom, ő is olyat főzött amit mi nem eszünk, mondjuk én vittem saját kaját :D

- a páromat folytot itatni akarja, úgy hogy tudja hogy májbeteg, ha meg vérvétel kontrollon rossz az eredmény, engem csesz le, csak ezért felhív, hogy nem vigyázok az Ő Felnőtt fiára :D



Én az összes ilyen megnyilvánulását kiröhögtem, egészen addig míg egyszer a fiam majdnem meghalt, ugyanis szóltunk neki, hogy semmi diós és mogyorós dolgot nem ehet, de ő azt hitte ez az "én hülyeségem" meg valami "divatos diéta", szóval megetette a gyereket dióval, sokkot kapott


És amikor másnap bejött a kórházba, kajak ennyi volt a válasz hogy ö úgy gondolta ez egy divatos diéta :DD


Ááááá majdnem megöltem ott a kórház közepén


Jaj, és mogyorós táblacsokit hozott ajándékba a korházlátogatásra.. az akkor egy éves gyereknek...


Ó, és a legjobb, fiam karácsony előtt született, és karácsonykor hazaküldtük nekik postán az ajándékot, felhívott szentestén, hogy az unokája miért nem küldött neki ajándékot :D (2 hetes volt akkor), se köszönöm se boldog karit, csak az ő unokája miért nem vett neki semmit :D

2019. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok, azt kifelejtettem hogy csak a jobb mellenből szoptassam, mert az formásabb, biztos jobb benne a tej 😃 és ha nem akkor még a végén bal kezes lesz mint én (amúgy balkezes..🤔)
2019. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
82%

Te jó ég, mekkora fаszságok.Írjatok még.


Akik most ilyen idióta anyós/apósok, az ő idejükben ez nem volt így? Ők nem tanulnak abból, ha nekik szólogattak be az ő anyósai/apósai? Semmiből nem tanul az ember?

2019. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 DooDo ***** válasza:
83%
Hát az én anyósomnak alapból azzal van a baja, hogy nem tamil származású vagyok, mint ők. Tehát az egész létezésem egy probléma, de majd csak megnyugszik az öregasszony.
2019. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 mellanka válasza:
90%

A legdurvabb exanyosom..

Akkor 22 eves voltam, a pasim 25. Elhivott az anyja ebedelni, en el is mosogattam, beszelgettunk is, es ugy volr, hogy ott is alszom. Addig csak a konyhaban voltunk, aztan jott a sokk.

Ramadott egy kezeslabas pizsamat (a kezembe nyomta), majd bekisert a fia szobajaba, ami kozvetlen az o szobajukra nyilik, es kozolte, hogy az ajtot ne csukjam be. Mondta, hogy ok 20kor fekszenek. A srac szobajaba se tv se semmi nem volt, csak ott fekudtunk (nem azon jart az eszem, hogy elsore lefekudjek vele az anyjaeknal) neztem a plafont, es hallgattam, ahogy anyosjelolt horkol. Mindezt egy frottir csikos kezeslabas pizsamaban.

2019. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
71%
78as.. Végem 😂😂😂
2019. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
80%

De jó, hogy él még a kérdés. Kiontenem megint a szívem. Én vagyok az akinek az anyósa nem akart kimenni a nőgyógyászati vizsgálat alatt. Azóta hála neki elvaltunk. A hetekben történt.... Hazajott... Gyomor egybe stb de mivel idősebb meg a szerelem gombócom nagyanyja jó pofat vágtam. A következő történt. Miután megkaptam hogy ne engedje állatok közelébe (ő egy állat szerintem), mert beteg lehet ha pl megerint egy macskát kutyát tyúkot vagy tehenet. Nem is értem hogy jött a tehén. Ő sem 3ngedte de még is látszik a fian mert sosem beteg... Aha... Csak ő nem tudja.

Kinek akarok tetszeni mert nagyon kirittyentettuk magunkat (színházba készültünk a gyermekemmel). Kértem hogy úgy játszanak hogy a ruhája ne legyen koszos mert mindjárt indulunk kell az előadásra. (nekem a munkám része a kicsim pedig imádja). A kijelentésem után jött a bosszú. A gyerek úgy szép és egészséges ha mocskos és összente csokival. De nem csak a gyönyörű ruháját hanem a gyereket. Úgy nézett ki mint akit a szemetteleprol húztak elő. Én amikor meglattam ledobbenve álltam és nem jött ki hang a torkomon. Tudtam hogy flúgos na de ennyire. Mire közölte hogy szerinte nem taplalom megfelelően mert befalta a csokit és ő nem tehet róla hogy úgy osszekente magát hogy még a hajból is vakarni kell a csoki.

A lányomat úgy kezeli mit egy csecsemőt. Már jó rég volt az. Szerinte hülye is mert nem áll vele szoba. Évente kétszer ha látja.

Én meg ezek után is döbbenve álltam kirittyentve útra készen, egy tetőtől talpig csokifurdot vett gyerekkel. Amikor közölte hogy elvegezte a dolgát és mennie kell mert írto fontos dolgai vannak és neki nincs ideje szinhazasdit játszani. (nyugdíjas)

2019. ápr. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!