Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mikkel kötött belétek anyós/após?

Mikkel kötött belétek anyós/após?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdés inspirált, ahol a kérdező megemlítette, hogy az anyósa beszólt neki, mert nem viselt kötényt a konyhában, és aki nem hord kötényt, az nem is lehet jó háziasszony.

Erre írt még két válaszadó, hogy 1. náluk anyós szerint, aki műanyag ruhacsipeszt használ, az nem jó háziasszony (és megy utána anyós, és a kiteregetett ruháknál kicseréli a műanyag csipeszeket fára), és 2. anyós szerint a jó háziasszony főzés közben nem mehet ki wc-re.

Én sírva röhögök minden ilyen elborult kritikán. Tudtok még hasonlókat? Ne kíméljetek! :D Mivel kötött belétek anyós? Milyen elborult elképzeléseik/elveik vannak, amelyeket rátok akarnak esetleg erőltetni?



2018. dec. 21. 13:02
 51/91 anonim ***** válasza:
90%
Minek sütök mézeskalacsot?Tavaly is kemény volt... Ez csak azert furi, mert SOHA nem eszik a sutimbol es kulon is elunk... Nem mindegy neki... még ha kemeny is lenne :D
2018. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
97%
50-es válaszoló. Én picit sajnálom az ilyen nőket.. Mert valószínűleg soha nem volt részük jó szexben.. :(
2018. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
95%
44.es vagyok tegnapi gyöngyszem a fia azért horkol mert a macska az ágyban dorombol mellette és azt utánozza.
2018. dec. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
94%
53! Karácsonyfa díszítés helyett sírva röhögök! 😁
2018. dec. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk mikor Bolognait csináltam először, meglátta hogy egészben szeretném megfőzni a spagettitesztat, elszornyedt kikapta a kezembol és négyfelé eltördelte hogy hát az milyen undorító úgy és hogy ő annyira undorodik úgy a tésztától :) ezen lepődtem meg asszem a legjobban, itt lakom nála de lassan egy hónap és költözök, nem bírom tovább a nőt se a páromat de ez más téma .
2018. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
59%

Ez az év kérdése, de komolyan csúcs :) Ennyit már rég nevettem.


Az én anyósom vicces és kevésbé vicces megnyilvánulásai:


-a férjemmel mikor meg ismerkedtünk a 3 randin el kellett h vigyen hozza, h megnézzen magának (lol)

-eljegyzésünk alkalmával: a fiára nézett és kb 20 másik rokon füle hallatára negkérdezte tőle, “elveszed ezt” én ott ültem a férjem mellett.

- részegen miniruhában mellette magát h ő meg milyen jó nő és én miért nem kérek bort mekkora kepmutato vagyok amiért nem iszom csak néha

-mikor terhes lettem, akkor minek nekem magánkórház (amit én fizettem) meg egyébként is régen meg uh sem volt

-mikor koraszüles fenyegetett felhívott h akkor nem olyan csillagjegyben születik majd mint ami eredetileg lett volna és az milyen már egy fiúnak

- koraszülött lett a kisfiam szart arra, h kezet kössön mikor jött látogatóba, a kórházba meg megjegyezte h majd kint negnő nem az anyja hasában kell hát nem tudom én ezt

-a férjemet állandóan egzákta hogyan kell élnünk mert én bizony kiálltam magunkert ezért nekem csak ritkábban mondta de a férjemet napjáva hivogatta.

-a legjobb talált egy menyecskéket ezért a férjem hagyjon ott minket ( el is költözött)

- azóta rendeződött a helyzet anyóssalveddig évente 2-3* most évente egyszer találkozunk és megkértem a férjemet ne naponta 3* beszéljen vele arról mit hogyan kellene csinálnunk beszélgessenek az időjárásról

2018. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megtisztelő "év kérdése" címet! :D De hát nekem ebben semmi érdemem, csak az anyósoknak köszönjük! (ahogy el is várnák tőlünk, igaz? XD)

A legutóbbi kommentekben is akadtak gyöngyszemek. Imádom őket és részvétem nektek, lányok! :D

"Minek szexeltek 40 felett?"

"Azért horkol a fia, mert eltanulja a macskától." XDDDD

"És ha a gyerek koraszülött lesz, nem jó csillagjegyben születik majd, így tartogassa már a meny még bent egy kicsit az unokát."

ELKÉPESZTŐ :D

Minden választ köszönök, mindegyik aranyat ér! Kellemes, anyós-mentes ünnepeket nektek!

2018. dec. 26. 15:23
 58/91 A kérdező kommentje:

Ja, egy másik kérdésnek olvastam még ezt, hadd osszam meg veletek:

"Meny nem jó irányba kavarja a levest."

Anyám, borogass... XDDDD

2018. dec. 26. 15:24
 59/91 anonim ***** válasza:
69%
Azért írjátok már le hogy karácsonykor mit tettek ezek a jó asszonyok :) halustennek az enyém külföldön van hahaha :)
2018. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 Metionin ***** válasza:
93%
Enyém kijelentette hogy kövi karácsonyra kisbabát akar a fa alá. Én rákacsintottam apósra hogy "hajrá" :D :D :D
2018. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!