Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mikkel kötött belétek anyós/após?

Mikkel kötött belétek anyós/após?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdés inspirált, ahol a kérdező megemlítette, hogy az anyósa beszólt neki, mert nem viselt kötényt a konyhában, és aki nem hord kötényt, az nem is lehet jó háziasszony.

Erre írt még két válaszadó, hogy 1. náluk anyós szerint, aki műanyag ruhacsipeszt használ, az nem jó háziasszony (és megy utána anyós, és a kiteregetett ruháknál kicseréli a műanyag csipeszeket fára), és 2. anyós szerint a jó háziasszony főzés közben nem mehet ki wc-re.

Én sírva röhögök minden ilyen elborult kritikán. Tudtok még hasonlókat? Ne kíméljetek! :D Mivel kötött belétek anyós? Milyen elborult elképzeléseik/elveik vannak, amelyeket rátok akarnak esetleg erőltetni?



2018. dec. 21. 13:02
 31/91 anonim ***** válasza:
55%
Az anyósok is írjanak már, hogy mi mindennel készíti ki őket a menyük. Mit csinálnak rosszul, és hogyan kellene szerintük. Hadd röhögjek már még több sztorin! :D
2018. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
77%
Hát a kismenyem a fórumokra-gyakorikra írogat rólam mindent, az étel meg nem készül el, mert még wc-re is rohangál, beszarás. A nyanyós 91N
2018. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 akoslucu201312 válasza:
89%

Nagyon sok volt de csak egyet emelek ki.

1.Én ne menjek át mert nem csinálok semmit csak fekszem(Erre a párom mondta ne zavarjon hogy kitakarította a lakást karácsonyra a héten) de következő ok egy perc múlva de tényleg ne jöjjön át mert csak rohangál és csapkodja az ajtókat.

2018. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
89%

-a krumplifozelekbe tettem fel kiskanal pirospaprikat, hogy legyen egy kis szine, nem ette meg mert ROZSASZIN.


-a frissen kiurult muanyag asvanyvizes palackot ujratoltottem csapvizzel, DE elotte NEM oblitettem ki. Milyen dolog ez?!


-a csaladom viszonylag ismert nevu nemesi csalad leszarmazottja- exapos szerint burzsoa urizalas a verunkben van, de veluk majd megtanulom, milyen is az elet. (a poen, hogy kb 70 eve csak a nevunk van, ugyanolyan munkascsalad a mienk is... )


-felhaboritonak tartotta, hogy havi fix 15.000fttal tamogatom a 80 eves, alacsony nyugdiju apamat- a sajat magam altal megkeresett, kozos kasszan feluli penzembol..


-nem ettem meg a ragos, rossz izu, budos vadhus levest, csak megturkaltam (ha jol van elkeszitve, sem szeretem)


-rosszul fogom a kanalat :D

2018. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
92%

utolso vagyok, kimaradt a legjobb!


kozos nagycsaladi banzajon veletlen meghallottam, hogy a sogornojevel kibeszel, szerinte (sajnalkozo, ejnye-bejnye hanggal):

"nincs a kislannyal semmi baj, csak olyan sok wcpapir fogy, ha itt van..."

2018. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
92%

Ex anyósjelöltnek voltak fura dolgai. :D

- Szerinte nem jól pucoltam a krumplit (mármint nem jó irányban húztam le a héját) na de főzéskor soha nem tudtam úgy felvágni, hogy megfeleljen neki, ha kockára, karikára, vékonyra, vastagra vágtam, soha nem felelt meg neki :D

- Nekem macskáim voltak, neki kutyái. Nem értette, miért nem Tesco-s tápot adok a macskáknak, szerinte hagytam volna őket éhezni, és akkor megették volna azt is, mert nincs különbség olcsó és drága táp közt, ezt csak a hülyék hiszik.

- Macskákhoz kötődik ez is, én miért hordom rendszerint a macskáim állatorvos, ha valamelyik beteg és meghal majd ő hoz nekem másikat.

- Volt 1 nyuszim is, egyszer volt, hogy neki kellett etetnie, mert nyaraltunk, kikészítettem, mit kell adnia neki, kiírtam, hogy mit NE ( pl. káposzta ) erre mire hazaértem, 3 nap alatt odaadott neki 2 fej káposztát, fel volt fújódva szerencsétlen nyúl (törpenyuszi) teljesen összek.kilta a helyét, és magát is. Ő meg megállapította, hogy de sz-ros nyulam van, le kellene vágni.

- Egyszer akkor jött át, amikor épp a hajfestéket mostam le a hajamról, azt mondta, nem jól mosok hajat, de nem tudom, hogy kellett volna jól mosni, mert ő sem tudta megmagyarázni.

- Szerinte nem hajtogattam jól a ruhákat, egyszer mire hazaértem, átrendezte a fia szekrényét :D


Hirtelen ennyi, de van még, ha eszembe jut leírom. :D

2018. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
92%

Jókat írtatok :D Mondjuk attól felerősödik a mizantrópiám, ha belegondolok, hogy egyesek a kukába öntik a használt olajat :( Vagy hogy van, aki szerint aki éjszaka dolgozik, az nappal se aludjon... S ilyen emberek járnak köztünk, vezetnek autókat meg minden... Brrr.


Az még nem baj, ha az anyós nem eszi meg az ételt, más ízléshez joga van. Csak ne dumáljon bele mások magánéletébe, amihez azoknak van joguk s ami őt nem is érinti.


Toleránsok vagytok, egyes hozzászólók. Én is elviselek bizonyos véleménykülönbséget, de csak amíg békén vagyok hagyva. Én se szólok bele mások életébe, ugyanezt várom el másoktól.

2018. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
90%

Jaj de jó hogy nem csak én vagyok a szörnyű és gonosz :)

Apró szösszenetek az életemből:)


Amikor terhes voltam fiút várt és lány lett. Nem akart neki fülbevalót mert gyermekkinzas. Ami tetszett neki lány név felirta nekem egy papírra hogy el ne felejtsem, persze nem az lett a neve mert nekünk nem tetszett. Halustennek nem egy országban élünk de jó surun járt haza. Minden ultrahangra kísért és amikor az orvos meg akart vizsgálni bent akart maradni... Az ultrahangon egy idő után nem lehetett látni egészben a lányom mert nagy volt és csak a tetreszeit mutatta neki az orvos. Szerinte rossz orvost választottam mert nem lehet egészben látni a gyereket.


A macskamat rossz kajával etetem.

Nem főzök eleget. (minden nap főzök és hordom is a kaját)

Szerinte a férfinek a kocsmában és a haverokkal a helye erre a hazassunk ment rá.

Lehord mindennek persze a szemembe nem mondja.

Rosszul készítem a csirkeporkoltet mert nem húzom le a csirke bőrét annak ellenére hogy mi szeretjük.

Nem mehetek újra férjhez mert akkor az unokájat más férfi többet fogja látni mint a fia.

Telefoncsomagot váltott hogy korlátlanul tudjunk beszélgetni (irtó hálás vagyok neki erte😁.

A második gyermekem kersztelojere nem hívtuk meg (nem a fia az apja) sőt az esküvőkre sem.

Az unokája alig ismeri kB egy évben egyszer látja és szerinte dilis mert nem áll vele szoba és nem énekel neki.


Soroljam meg????

2018. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 Metionin ***** válasza:
87%
Velem "csak" az a probléma, hogy szegény a családom. Régebben az öltözködésemre is beszólt meg arra hogy szeretem az állatokat és hogy szeretnék akkor is háziállatot ha majd közös hátunk lesz a fiával. De utóbbiakat már feladta. Ilyen háziasszonyos dolog nem volt.
2018. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 Metionin ***** válasza:
86%

*házunk, bocs.


Annyit még hozzátennék hogy én ha ütnének se laknék anyóssal, akkor tuti mindenbe belekötne. Simán lehet hogy nem úgy teregetek meg mosok meg fésülködök mint ahogy neki tetszik, de mivel évente 3x lát fél napra, ezeket sem tudja figyelemmel kísérni :D

2018. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!