Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni a férjem gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem akartam ide kérdést kiirni de sajnos segítségre van szükségem. A családom szerint pszichológushoz kellene mennem mert szó szerint gyomoridegem van és hányingerem ha csak szóba kerülnek a férjem gyerekei. 6 éve vagyunk házasok. Messze lakunk a gyerekeitol. Évente kB 2x találkoznak viszont ha már telefonon hívják akkor is sírok. Azért van ez így mert már nagyok de az elejétől fogva keverték, beszologattak nekem. Én már próbálok nem találkozni veluk. De félek hogy tönkre teszik a házasságunkat. Mit tegyek? A férjem tudja ezt és neki mindig én vagyok a rossz amiért sírok és idegeskedek. Nem tudnak elfogadni engem. Azt akarják hogy a férjem az anyjukkal legyen. Van itt olyan aki a párja gyerekei miatt vált el? Mit tanácsoltok? Meg nincs közös gyerek.

2019. okt. 7. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
94%
Kérlek, gondold át ez a férjed szemszögéből. Alig találkoztok, de te már a telefonhívásnál is idegbeteg vagy? Tényleg menj el pszichológushoz, mert nem normális, amit csinálsz.
2019. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
70%
Ezért nem kezdünk nős (gyerekes) pasival.
2019. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de évi 2x találkoztok és SÍRSZ?!?! ha felhívják az apjukat...

Minek mentél hozzá egyátalán?

Tudod, ha már az embert a saját családja küldi pszichológushoz, azt valóban érdemes fontolóra venni.

2019. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 Savlekotő ***** válasza:
88%
A házasságodat te magad teszed tönkre,férjed helyébe az első hisztinél kivágtalak volna mint macskát egészségügyi sétára,évi kétszeri találkozással mi bajod van,dobta volna kukába a gyerekeit érted,mert megjött az uj maca akinek a báli fűzős gyomra mimóza ? Tényleg menj orvoshoz,és v vettél volna kutyát inkább v majmot amit idomíthatsz ... Sajnálom a férfi társam rossz cserét tett,kapott egy önbizalomhiányos birtokló idegroncsot. Borítékolom h elhagy de az te hibád lesz,semmi köze a gyerekeihez.
2019. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
95%

Bármit is akarnak azok a gyerekek, (szerinted) a férjed téged választott... Legalábbis eddig.

Ha viszont így feszíted a húrt, lehet hogy meggondolja magát. Úgyhogy ha egyedül nem tudsz rendet rakni a fejedben, tényleg kérj segítséget.

2019. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:
Már bánom hogy gyerekessel kezdtem. Nem gondoltam át akkor hogy mivel is jár ez. A férjemet nagyon szeretem. Soha nem akarom elvesziteni. Nekem nincs még gyerekem. A férjemmel sosem veszekedünk csak mindig akkor ha szóba jönnek a gyerekei.
2019. okt. 7. 20:26
 7/86 A kérdező kommentje:
A családdal sokat beszélgetek erről és nem tudok rendet tenni a fejemben. A gyerekei kB nem is ismernek és régóta együtt vagyunk de még mindig történeteket találnak ki rólam, hazudoznak, elmondanak mindennek és a férjem ezek után szóba áll velük. Ez nagyon fáj nekem.
2019. okt. 7. 20:28
 8/86 Savlekotő ***** válasza:
81%
Keress fel szakembert a fejedben van a baj,lehet ez a gyerek utálat is csak egy tünet,kicsit paranoidnak tűnsz,rólad mindenki hazudik mindenki bánt csak te vagy helikopter a férjednek ők a gyerekei persze h szóba áll velük,stb.. Keress fel pszichoterapeutát mielőtt rámegy a házasságod erre a kényszerképzetre. Ha lesz közös gyerek és elváltok és onnantól leszarná a kölyködet az hogy esne? Bár neked inkább ne legyen soha,mert mentálisan nem vagy egész egy gyereknek ép anya kell nem idegbeteg..
2019. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
78%
Beteg vagy
2019. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 A kérdező kommentje:
Hallom amit mondanak rólam a telefonba vagy személyesen. De a férjem is elmondja.
2019. okt. 7. 20:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!