Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni a férjem gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem akartam ide kérdést kiirni de sajnos segítségre van szükségem. A családom szerint pszichológushoz kellene mennem mert szó szerint gyomoridegem van és hányingerem ha csak szóba kerülnek a férjem gyerekei. 6 éve vagyunk házasok. Messze lakunk a gyerekeitol. Évente kB 2x találkoznak viszont ha már telefonon hívják akkor is sírok. Azért van ez így mert már nagyok de az elejétől fogva keverték, beszologattak nekem. Én már próbálok nem találkozni veluk. De félek hogy tönkre teszik a házasságunkat. Mit tegyek? A férjem tudja ezt és neki mindig én vagyok a rossz amiért sírok és idegeskedek. Nem tudnak elfogadni engem. Azt akarják hogy a férjem az anyjukkal legyen. Van itt olyan aki a párja gyerekei miatt vált el? Mit tanácsoltok? Meg nincs közös gyerek.

2019. okt. 7. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 Savlekotő ***** válasza:
80%
Akkor mondom ezt beszéld meg vele h válasszon,aztán ha pofára estél mert nem téged választ,okkal, ne picsogjál,mert magad verted szét a házasságodat,érdekes millió nő és férfi elbírja viselni a másik előéletet családját barátait,önálló légvételét,itt nálad van baj..
2019. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 A kérdező kommentje:
Nem de fáj nekem. Én egy lelkizos típus vagyok, egy kicsit érzékeny. Rosszul esik az is ha itt valaki csúnyát ír rólam. És könnyen elsirom magam bármin. Lassan már minden filmen is sírok.
2019. okt. 7. 21:32
 43/86 anonim ***** válasza:
78%
Borítékolható, hogy el fog menekülni előled a szerencsétlen férfi, és egyedül kuttyogsz majd tovább egy életen át.
2019. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
85%
Atyaisten. Örülhetsz, hogy valaki volt ilyen balfék, hogy elvett. Szegény férjed! Te mentálisan ku*va beteg vagy! Sürgősen menj orvoshoz!
2019. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 Savlekotő ***** válasza:
82%
Meg se kérdem milyen gyerekkorod volt mert gyanítom h rátapintok h ott lesz a kutya elásva..
2019. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 A kérdező kommentje:
Savlekoto nem írsz privatot? Mert itt félek hogy rám ismernek ha leírok a gyerekkoromrol valamit. De mire gondolsz amúgy?
2019. okt. 7. 21:40
 47/86 Savlekotő ***** válasza:
99%
Kórosan érezhető a szeretet hiány,amit a férjedre nyomsz h csak a tiéd legyen senki másé,ne foglalkozzon mással rajtad kívül,se gyerekeivel senkivel,a családja többi tagját is utálod? Barátait? Ez birtoklási cezarománia Neked nincsenek barátaid pl h ne csak egy emberen csüngj megfullasztva a másikat elzárva a külvilágtól a saját gyerekeitől. Ha hívják már bőgsz stb. Mentálisan nem vagy rendben,ha mindenen elbőgöd magad,itt biztos h mélyebb a probléma,amit pszichoterapeutával tudsz kezelni,egyedül már nem. Mert ez súlyosabb lesz idővel,már most az,és elveszted őt is a férjedet mert el fog menekülni.
2019. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 A kérdező kommentje:
Te pszichológus vagy? Mert ezt jól megirtad. Félek hogy elmegyek orvoshoz és nem látja majd be a problémát és semmiskent fogja ezt kezelni. Pláne mondjuk egy olyan pszichológus akinek se gyereke se férje.
2019. okt. 7. 21:49
 49/86 anonim ***** válasza:
97%

Ah ha ilyen vagy,akkor nem a gyerekek fogják tönkretenni a házasságodat,hanem te magad.Valóban lelkileg nagyon tönkre vagy menve, gyenge vagy, és ezt a gyerekek érzik rajtad.Mindent elkövetnek most mindegy,hogy kinek a hatására

hogy még jobban legyengitsenek.Minek okozol magadnak problémát.Miattad váltak el?Ha igen akkor ne csodálkozzál rajta,hogy a gyerekek mérgesek rád.Ha nem miattad volt a válás,akkor meg azért csinálják,hogy levezessék rajtad a feszültséget, és sajnos el is érik a céljaikat veled.Menjél szakemberhez, mert össze fogsz roppanni a sok hülyeségtöl.Nem tilthatod el az apát a gyerekeitõl.

Sõt valóban lehet, hogy a gyerekkori élmények tettek ilyenné, talán azért rettegsz,hogy elveszited a férjedet.

2019. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 A kérdező kommentje:
De más emberek nem azt akarják hogy a férjük csak őt szeresse, hogy csak én legyek az első, hogy mindenki tudja hogy én vagyok a legfontosabb, hogy velem legyen minden percben, hogy sose adjon okot a válásra és sose hagyjon el? Más nem azt akarja hogy a férjének ő legyen a családja és a jövendobeli kisbaba legyen az első?
2019. okt. 7. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!