Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni a férjem gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem akartam ide kérdést kiirni de sajnos segítségre van szükségem. A családom szerint pszichológushoz kellene mennem mert szó szerint gyomoridegem van és hányingerem ha csak szóba kerülnek a férjem gyerekei. 6 éve vagyunk házasok. Messze lakunk a gyerekeitol. Évente kB 2x találkoznak viszont ha már telefonon hívják akkor is sírok. Azért van ez így mert már nagyok de az elejétől fogva keverték, beszologattak nekem. Én már próbálok nem találkozni veluk. De félek hogy tönkre teszik a házasságunkat. Mit tegyek? A férjem tudja ezt és neki mindig én vagyok a rossz amiért sírok és idegeskedek. Nem tudnak elfogadni engem. Azt akarják hogy a férjem az anyjukkal legyen. Van itt olyan aki a párja gyerekei miatt vált el? Mit tanácsoltok? Meg nincs közös gyerek.

2019. okt. 7. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, a nők jönnek-mennek egy férfi életében, de a gyerekei mindig ugyanazok lesznek. A legfontosabbak. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor majd jön a helyedre egy odaadó, kedves, jófej csaj, aki mindenkivel jól kijön.
2019. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 A kérdező kommentje:
De komolyan higyjetek már el hogy nem lehet a lánnyal kijonni. Mondom hogy az elején jól álltam hozzá még pénzt is szoktam neki adni erre mindig tomte az anyja a fejét. Az anyjuknak nem jön össze senki a válás óta.
2019. okt. 7. 21:08
 33/86 anonim ***** válasza:
75%
De miattad váltak el?
2019. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:
Aki azt írta hogy ez nem is probléma, annak amúgy mi a probléma ha ez nem az? Ez nem probléma, hogy az életem egyetlen szerelmének már volt előttem előélete? Én őt akarom, csak őt és nem fér bele semmilyen gyerek. Van olyan itt aki esetleg neveli is a párja gyerekét? És nem vagyok önző csak nekem saját gyerek kell majd. Nem olyan amit más nő szült.
2019. okt. 7. 21:14
 35/86 anonim ***** válasza:
84%
Életed szerelme, haha. Attól mert vannak gyerekei még lehet életed szerelme. És szeretheti a közös gyereketeket. Meg az előzőeket is. Fogadd el, vagy hagyd el. De ez teljes mértékben a te hibád, nem a párodé.
2019. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
91%

"Ez nem probléma, hogy az életem egyetlen szerelmének már volt előttem előélete?"

Ööö..nekünk nem. És úgy tűnik, neked sem volt probléma, ha összekötötted vele az életed. Térdenállva könyörgünk: NE legyen gyereketek! ! ! ! Az nem oldja meg ezt a problémát.

2019. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
98%
Az nem probléma, mert ezt te vállaltad érted?????? Nem a kapcsolatotok közben alakult ki. Hanem így jottetek össze. Rosszabb esetben futottatok egyszerre is. Hogy mi a probléma? Betegség, halál..... Rengeteg olyan dolog, amit még nem tapasztaltál. Még. Idővel megtudod. Nem nyitom meg ezt többet mert rohadt bosszantó lehetsz. Vagy.
2019. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 Savlekotő ***** válasza:
87%
Gondolom barátai se lehetnek nyomorult pasinak,mert az se fér bele. Kezeltesd magad. Fullasztó lehet minden nap egy ilyen energia vámpír paranoid kényszeres birtoklóval élni :(
2019. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bosszantó de tényleg. És az első randira nem a gyerekeivel érkezett, nem tudtam milyen utalatosak. Amikor meg megtudtam hogy milyenek akkor meg már képtelen lettem volna szakítani. Nem tudnék nélküle élni... sajnos.
2019. okt. 7. 21:24
 40/86 anonim ***** válasza:
87%
És kit érdekel milyenek a gyerekei? Velük élsz együtt? Velük szexelsz? Velük alszol?
2019. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!