Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni a férjem gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem akartam ide kérdést kiirni de sajnos segítségre van szükségem. A családom szerint pszichológushoz kellene mennem mert szó szerint gyomoridegem van és hányingerem ha csak szóba kerülnek a férjem gyerekei. 6 éve vagyunk házasok. Messze lakunk a gyerekeitol. Évente kB 2x találkoznak viszont ha már telefonon hívják akkor is sírok. Azért van ez így mert már nagyok de az elejétől fogva keverték, beszologattak nekem. Én már próbálok nem találkozni veluk. De félek hogy tönkre teszik a házasságunkat. Mit tegyek? A férjem tudja ezt és neki mindig én vagyok a rossz amiért sírok és idegeskedek. Nem tudnak elfogadni engem. Azt akarják hogy a férjem az anyjukkal legyen. Van itt olyan aki a párja gyerekei miatt vált el? Mit tanácsoltok? Meg nincs közös gyerek.

2019. okt. 7. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon fiatal lehetsz még, az is elõfordulhat,hogy a ferjed és a gyerekeid között nem sok a korkülönbség.


"A férjem tudja ezt és neki mindig én vagyok a rossz"


Akkor már a férjednek is elege van a hisztiböl.Hidd el,ha ennyire nem birod a gyerekeit,amit életed végéig el kell fogadnod,jobb ha válásra gondolsz.Ha csak a szakember nem fog valami jobb megoldást találni.

2019. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
73%
Te tipikusan az vagy, aki a saját lányára is féltékeny lenne. Onnantól, hogy megszülöd, ő lesz apa első szerelme.
2019. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...te nem vagy normális. Jobban járna a férjed, ha elválna tőled. Te meg kezeltesd magad mielőtt kárt teszel valakiben.
2019. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
50%
"Én egy lelkizos típus vagyok, egy kicsit érzékeny." - írtad. De az a helyzet, hogy a férjed a volt feleség és a gyerekei is azok. erre gondolhatnál. Betolakodsz egy családba, majd kizárólagosan birtokolni akarsz valakit. Nem könnyű ezt a többieknek elviselni ám!
2019. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
Te birtokolni akarsz és ragaszkodni, az pedig nem szerelem. Te magad üldözöd el a férjed. Se gyerekek miatt, se anyós miatt, de szerető miatt nem ment még szét házasság, az csak kifogás. Van kire fogni a saját hülyeséget.
2020. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, kérdező?
2022. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!