Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni a férjem gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem akartam ide kérdést kiirni de sajnos segítségre van szükségem. A családom szerint pszichológushoz kellene mennem mert szó szerint gyomoridegem van és hányingerem ha csak szóba kerülnek a férjem gyerekei. 6 éve vagyunk házasok. Messze lakunk a gyerekeitol. Évente kB 2x találkoznak viszont ha már telefonon hívják akkor is sírok. Azért van ez így mert már nagyok de az elejétől fogva keverték, beszologattak nekem. Én már próbálok nem találkozni veluk. De félek hogy tönkre teszik a házasságunkat. Mit tegyek? A férjem tudja ezt és neki mindig én vagyok a rossz amiért sírok és idegeskedek. Nem tudnak elfogadni engem. Azt akarják hogy a férjem az anyjukkal legyen. Van itt olyan aki a párja gyerekei miatt vált el? Mit tanácsoltok? Meg nincs közös gyerek.

2019. okt. 7. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 A kérdező kommentje:
Na tessék,mas nő is írja hogy első akar lenni a férjének. És én akkor nem gondoltam hogy nagykorukban is ilyenek lesznek. Nem tehetek róla hogy megismertem és rögtön tudtam hogy ő az igazi. Ha egyszer elengedtem volna az érzést lehet hogy soha életemben nem szerettem volna így senkit. Így mást nem lehet szeretni. Nekem ő gyönyörű és tökéletes. Ezt az egy hibáját kivéve a múltja.
2019. okt. 7. 22:07
 62/86 A kérdező kommentje:
És nem akarlak provokálni titeket nem hittem hogy bárkit idegesíteni fog ez a kérdés.
2019. okt. 7. 22:09
 63/86 anonim ***** válasza:
91%

Én is első, és egyetlen akarok lenni. Ezért:

1. Nem kezdek gyerekes, nős pasival!

2. Én sem szülök.

Ilyen egyszerű.

2019. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 Savlekotő ***** válasza:
88%
Te a saját gyerekedre is féltékeny lennél mert megszállott vagy.
2019. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Úgy érzem a gyermekemhez is ennyire ragaszkodnek.
2019. okt. 7. 22:21
 66/86 anonim ***** válasza:
87%

A férjed évente 2 alkalommal találkozik a gyerekeivel és ezt is sokallod? Mérgező társa vagy a férjednek, akinek évi 2 apanap elég a gyerekeivel!

Még mindig nem írtad, miattad váltak el???

Inkább ezen siránkozzál az érzékeny lelkeddel, ne a filmeken.

2019. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 A kérdező kommentje:
Leirtam már.
2019. okt. 7. 22:26
 68/86 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy olyan emberrel élek együtt,akinek volt gyereke és nekem is,mikor mindketten elválunk,és egymásra találtunk. A párom gyereke szinte mindent megtett csakhogy mi veszekedjünk. És pont a mostani hétvêgén írt nekem az anyja,hogy mi milyen gonoszak vagyunk a gyerekkel.(24 éves). És tudod mit válaszoltam neki? Azt,hogy mikor én az apjával összejöttek,ti már 11 éve elváltam tok. Arról nem én tehetek,hogy ez a gyerek sok éven keresztül abban reménykedett,hogy anya és apa mellett fog felnőni. És elmondtam,hogy ên úgy álltam hozzá,mintha a saját gyerekem lenne,mert szeretem a páromat,és nem akarok azzal fájdalmat okozni neki,hogy a gyerekét semmibe veszem. Persze erre már nem jött válasz,mert nagyon jól tudom,hogy a gyerekben bele lett növelve,hogy apától mindenkit el kell marni.

Én azt tudom neked tanácsolni,hogy talán többet kellene találkoznia a gyerekekkel,és akkor megismernélek jobban egymást. Ami félelmet van,az abból is fakadhat,hogy ők sem ismernek téged igazán.

2019. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 A kérdező kommentje:
De ők nem akarnak találkozni velem ezt már többször megmondtak. Én többször elneztem az elején ahogy viselkedtek velem. Meg is bocsátottam volna talán de amióta meg nagyobbak megmondtak hogy az apjuk engem ne vigyen oda és ők sem jöttek ide soha.
2019. okt. 7. 22:30
 70/86 Savlekotő ***** válasza:
68%
Ne haragudj én se akarnék egy ilyen emberrel egy légtérbe lenni,ha ott vagy köszönöm nem mennék,a gyerekedhez is ilyen betegesen fogsz ragaszkodni? Neki se lehet rajtad kívül senkije? Ezért írom h ne legyen gyereked mert beteg vagy.
2019. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!