Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni a férjem gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem akartam ide kérdést kiirni de sajnos segítségre van szükségem. A családom szerint pszichológushoz kellene mennem mert szó szerint gyomoridegem van és hányingerem ha csak szóba kerülnek a férjem gyerekei. 6 éve vagyunk házasok. Messze lakunk a gyerekeitol. Évente kB 2x találkoznak viszont ha már telefonon hívják akkor is sírok. Azért van ez így mert már nagyok de az elejétől fogva keverték, beszologattak nekem. Én már próbálok nem találkozni veluk. De félek hogy tönkre teszik a házasságunkat. Mit tegyek? A férjem tudja ezt és neki mindig én vagyok a rossz amiért sírok és idegeskedek. Nem tudnak elfogadni engem. Azt akarják hogy a férjem az anyjukkal legyen. Van itt olyan aki a párja gyerekei miatt vált el? Mit tanácsoltok? Meg nincs közös gyerek.

2019. okt. 7. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
De ők hozzánk nem jönnek. Én probalom elkerulni őket de sajnos az egyik településen néha osszefutunk...
2019. okt. 7. 20:38
 12/86 anonim ***** válasza:
62%
Mit tudsz tenni ? Semmit . Ne hisztizz és viselkedj . Mindig is a gyerekek lesznek a fontosabbak . Oh és menj pszichológushoz :)
2019. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
82%

"De félek hogy tönkre teszik a házasságunkat."

Rosszul ragoztál. Helyesen:

Félek, hogy tönkre TESZEM a házasságunkat.

Fogadd el, hogy utálnak. Van ilyen.Munkahelyeken is van ilyen, nem kell vele törődni. Ha egymást közben szeretitek, akkor annak erősebbnek kell lennie. Nem kell együtt élnetek velük, hamarosan elkezdik önálló életüket és nem fognak veled foglalkozni.

2019. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
93%
És akkor mi van ha utálnak? Ne legyél már ekkora liba. A férjed tége szeret (bár nem tudom miért), meg a gyerekeit is. Bírd már ki azt a pár alkalmat, mikor telefonálnak, találkoznak. Te neked nem kell menni, dérjednek meg megmondod ne mondja el mit mondtak rólad. Hat éve együtt vagytok, a gyerekei rossz véleményei miatt nem fog elhagyni téged. Csak ha még sokat hisztizel.
2019. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem hogy elkezdik majd önálló életüket de az egyik 19 éves és nem hagyja abba....
2019. okt. 7. 20:41
 16/86 Savlekotő ***** válasza:
79%
Nem válaszolok privátra,de ha te eleve így hozzájuk nem kell csodálkozni h ők is negatívan viszonyulnak hozzád amit adsz azt kapod vissza,meg sem kell néha szólalni elég a tartás a kisugárzás,szakember,ha már a családod is látja h baj van az azért van mert nagy a baj és valószínű egyedül nem fogod ,megoldani,kettő elüldözöd a férjed és akkor joggal mondhatod h a szemét gyerekeit választotta,pedig nem a gyerekei te csinálod magadnak a problémát...
2019. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
80%

Ha valakit elfogadsz, akkor bizony a gyerekeit is el kell fogadnod. Ha ez nem megy, akkor nem kellett volna hozzámenned. Ez részedről elég nagy önzés.

Közös gyerek ne is legyen.

2019. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 A kérdező kommentje:
De a férjemet is hibásnak érzem ebben hogy nem állítja le őket. És sajnos a férjemet általában akkor hívják ha pénz kell. Dolgozó felnőtt gyerekekről beszélünk.
2019. okt. 7. 20:43
 19/86 anonim ***** válasza:
92%

Mi a bajuk veled? Miért utalnak?


Ha lesz gyereked érteni fogod, hogy az apjuk miért szereti őket. Csak mert bunkók, attól még a gyerekei.

2019. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, adj hálát az égieknek, hogy nem kell velük laknod.
2019. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!