Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni a férjem gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem akartam ide kérdést kiirni de sajnos segítségre van szükségem. A családom szerint pszichológushoz kellene mennem mert szó szerint gyomoridegem van és hányingerem ha csak szóba kerülnek a férjem gyerekei. 6 éve vagyunk házasok. Messze lakunk a gyerekeitol. Évente kB 2x találkoznak viszont ha már telefonon hívják akkor is sírok. Azért van ez így mert már nagyok de az elejétől fogva keverték, beszologattak nekem. Én már próbálok nem találkozni veluk. De félek hogy tönkre teszik a házasságunkat. Mit tegyek? A férjem tudja ezt és neki mindig én vagyok a rossz amiért sírok és idegeskedek. Nem tudnak elfogadni engem. Azt akarják hogy a férjem az anyjukkal legyen. Van itt olyan aki a párja gyerekei miatt vált el? Mit tanácsoltok? Meg nincs közös gyerek.

2019. okt. 7. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 A kérdező kommentje:
Biztosan nem írsz privatot inkább?
2019. okt. 7. 22:42
 72/86 anonim ***** válasza:
86%

szerintem mutasd meg a férjednek, amit itt összeírtál.

megspórolsz egy kis időt.

2019. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
90%

Nézd,gondolj bele.

Miattad váltak el a szülők. Valószínű, hogy a gyerekek ezért nem szeretnek.

Ezt a békát be kell nyelned. És ha felnőtt egészséges ember lennél, tudnád kezelni.


Egy ilyen miatt ki vagy borulva, hogy hívja a gyereke, vagy találkoznak ők nélküled?

Mit csinálnál,ha más nő hívná?

Ha melletted is lenne más nöje?

Képzeld magad a felesége helyébe. Mikor ti talalkozgattatok. Ő , hogy érezte magát?

Két gyerek mellett nem lehetett annyira nagyon kiborulgatni.


Sajnos valóban megszállott vagy.

Gondolkozz el rajta, hogy miért vagy ilyen?

Miért más férje kellett? Miért nincs magánéleted? Miért nincs önbizalmad?

Egyedül érzed magad ebben a kapcsolatban?


Dolgozol egyáltalán? Ott is szoktál sirdogalni?


Ja, egyébként amitől félsz,az bekövetkezik. Mindig. Sajnos.

2019. okt. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, attól sírsz, hogy felhívják telefonon? Mi lesz, ha a lánya férjhez megy, és az apja kíséri az oltárhoz/ anyakönyvvezetőhöz? Vagy unokája lesz, akit szeretni fog?
2019. okt. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hozzámentél,tudtad,hogy gyerekei vannak.Igy kell elfogadnod a helyzetet ahogy van.Ez benne van a pakliban.
2019. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
91%
El se olvastam csak az első pár kommentet. Neked tényleg orvos kell! Valóban nem az a gyakori, hogy az új pár milyen szuperül kijön a párja gyerekével, de nem is ez a gyűlölet ami belőled árad. Nekem is 2 gyerekes apa volt már a párom mikor összejöttünk. Sőt mondok valamit, miattam mentek szét, a gyerekek okkal gyűlölhettek volna, talán gyűlölnek is, de bizony kulturáltak és nem teszik, de akkor sem szolhatnék pláne nem utálkozhatnék mert ndm ők tehettek róla anno amiért anya és apa nem jött ki és apjuknak én kellettem. Én bizony jól kijövök velük, nem vagyunk puszipajtások de el sem várja senki! Van saját életük már azóta. Én szeretem ha jönnek hozzánk mert legalább zajosabb élettel telibb a ház. Nekünk párommal lett azóta 2 közös gyerek is, akik imádják a féltesókat. Hát biztos nem tudnám mocskolni a gyerekem testvéreit. Örülök hogy vannak nekik. Nyilván nem leányálom nálunk se minden, de hol az könyörgöm? És ki kell ábránditsalak mert párom se szereti jobban a közös kicsiket mint a két nagyot! Szóval szülhetsz te ezerrel de attól a te gyereked nem lesz fontosabb. Nyilván több törődést fog igényelni de jobban nem fogja szeretni ne is álmodj erről! Szerintem olvasd itt vissza amiket írtál meg a kommenteket és nézz magadba!
2019. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagyok a gyerekei nem kell nekik pótmama. Ők az apjukra kíváncsiak, vele akarnak lenni. Ettől te még első vagy, nem kell fojtogatóan ráakaszkodni a férjedre.

Képzeld a teljes családokban is akad apás program, anyás program.

A gyerekeknek is vannak érzéseik, nem vitathatod el tőlük. Neked se szimpi mindenki.

Nem körülötted forog a világ. Még a férjed világa sem.

Ha a fent leírtak nem természetesek számodra, akkor szakemberre van szükséged, mert nagy gyerekkori hiányokat görgetsz.

2019. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen alárendeled magad egy férfinek.

Megcsalta a feleségét rajtad kívül még egy nővel? Szerinted téged nem fog? Pont azok a nők esnek mindig pofára, akik ennyire bálványozzák a párjukat, levegőt venni nem tudnak nélkülük. Mi lenne, ha nem istenítenéd ennyire a férjedet? A gyerekei érzik rajtad, hogy instabil vagy, épp ezért “tartanak terrorban”. Egész nap azon aggódsz, hogy ne veszítsd el a férjedet. Lementél kutyába.

A helyedben nem venném fel, amiket rólam mondanak, és én éreztetném a férjemmel, hogy elveszíthet, ha nem áll ki mellettem.

Viszont!! A gyerekei mindig a gyerekei maradnak, akkor is, ha a fejeden pörögsz kínodban, a sírásod meg az ideggörcseid nem fogják meghatni a férjedet. Gondolom, már az is megfordult a fejedben, hogy megzsarold öngyilkossággal.

Te egy ideggyenge pszichopata vagy és rohadt nagyot fogsz koppanni, da addig senkinek nem hiszel, amíg meg nem történik.

Kezeltesd magad

2019. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
73%

Nem írtad le, hogy miattad váltake-e el, de leírom hogy kb mire számíts, ha igen: a férjem szülei kb 20 éve váltak el egy nő miatt aki ugyanígy nem tudott létezni apósom nélkül, ugyanúgy utálja a férjem, mint téged ezek a gyerekek, az idő múlásával csak annyi változik, hogy mostmár nyíltan meg is mondja neki, hogy milyen ócska sz@r volt 20 éve is s most is. Én 11 éve ismerem a férjem, hidd el nekem, ez semmit nem fog változni, mert egy gyereknek nagy trauma, hogy a szülei elválnak, s ha még kamasz is legalább, hogy felfogja miért váltak el, akkor ez kész recept a mígavilág utálkozásra. Lett apósoméknál is új gyerek, semmivel nem fontosabb a férjemnél, apóssal ugyanúgy jó a viszony pedig 20 év alatt eleget rághatta a nő a fülét, s mi biza nem kerüljük el őket, ő gyúródott be a családba, alkalmazkodjon ő is, persze apósom is ugyanúgy hibás, nem csak a nő, de ő após, rokon, a nő nem.

Úgy gondolná kívülálló, hogy na van új nő após mellett, boldogok is, s itt az ideje befogadni, szeretni stb, de az igazság az, hogy én 11 év alatt még egy jó szót nem hallottam az apósom új nőjéről senkitől, se a szűkebb, se a tágabb családban, se após, se anyós oldaláról.

Beteges az elgondolásod, hogy majd jössz te s az új gyereked s akkor a régiek mind megszűnnek létezni.

2019. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem a gyerekei itt a nagyobb probléma hanem a viselkedésed. A férjed nem fogja sokáig bírni melletted.
2019. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!