Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni a férjem gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem akartam ide kérdést kiirni de sajnos segítségre van szükségem. A családom szerint pszichológushoz kellene mennem mert szó szerint gyomoridegem van és hányingerem ha csak szóba kerülnek a férjem gyerekei. 6 éve vagyunk házasok. Messze lakunk a gyerekeitol. Évente kB 2x találkoznak viszont ha már telefonon hívják akkor is sírok. Azért van ez így mert már nagyok de az elejétől fogva keverték, beszologattak nekem. Én már próbálok nem találkozni veluk. De félek hogy tönkre teszik a házasságunkat. Mit tegyek? A férjem tudja ezt és neki mindig én vagyok a rossz amiért sírok és idegeskedek. Nem tudnak elfogadni engem. Azt akarják hogy a férjem az anyjukkal legyen. Van itt olyan aki a párja gyerekei miatt vált el? Mit tanácsoltok? Meg nincs közös gyerek.

2019. okt. 7. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:
Az első perctől fogva utalnak de szerintem akárki lenne az apjuk mellett azt is utalnák.
2019. okt. 7. 20:49
 22/86 anonim ***** válasza:
87%
Kabaré vagy. Évi két alkalom és az apjuk. Ezt te vállaltad. Erre sírsz mint egy hülyegyerek. Fogalmad nincs róla mi az a probléma. Majd ha az élet odabasz rájössz.
2019. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
67%

Miattad váltak el a szüleik? Mert akkor érthető, viszont ha nem, akkor mégis miért nem véded meg magad?


Eléjük állsz és visszaszólsz. Mindennek van határa.

2019. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 Savlekotő ***** válasza:
35%
Hát ha miattad vált el,akkor talán érthető az ellenszenvük,ezt te tudod,bár ha ez az évi kétszeri találkozási is sok,mond meg a férjednek h válasszon ha téged akar többet évi kétszer sem találkozhat velük,csak ne h te legyél aki utána férj nélkül marad,és igen ne legyen közös gyereketek.
2019. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 A kérdező kommentje:
De nincs itt valaki akinek a párja gyerekei miatt ért véget a kapcsolat? Én az elején még ajándékokat, ruhákat stb is vettem neki erre az anyjuk végig tomte a fejüket és mindig a végére én lettem A ku*va.
2019. okt. 7. 20:53
 26/86 A kérdező kommentje:
Ez az hogy én visszaszólok. És én kerülöm őket. De akaratlanul sajnos ritkán osszefutunk. De közös gyerek miért ne legyen? Azt gondolom ha lenne akkor a férjemnek a kicsi lenne az első és velük nem foglalkozna.
2019. okt. 7. 20:55
 27/86 Savlekotő ***** válasza:
79%
Kíváncsi lennék ha lenne gyereked és az apja válás után szarna rá mit szolnál hozzá? Ja h az más lenne mert az a tiéd? Neked az a bajod h nem uralkodsz mindenen,nem tudod teljesen kisajátítani,eleve te választottál olyat akinek több gyereke is van. És gyanítom h ez az egész a te kényszerképzeted h téged mindenki kibeszél,hazudik,neked megy stb..
2019. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
86%
Ha szülnél egy gyereket, akkor is ugyanúgy folalkozna az idősebbekkel, mert azok is a gyerekei. Nagyon önző vagy és gyerekes. Miért is hibás a férjed? Mert törődik a gyerekeivel néha napján? Fejezd be a hülyeségedet.
2019. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 Savlekotő ***** válasza:
78%

Azt gondolom ha lenne akkor a férjemnek a kicsi lenne az első és velük nem foglalkozna.

Igen miért ne foglalkozzon a gyerekeivel? Miért nem öleted meg őket inkább,jellemtelen nő vagy ennyi. Nincs miért segíteni neked sajnos. Már a családod is orvoshoz küld azért mert te beteg vagy,inkább ne legyél anya,a gyereket megkíméled magadtól..

2019. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:
De ha lesz gyerekem lehet hogy másképp látom majd ezt az egészet. Nem tudom. De úgy csináltok most mintha mások annyira jól kijonnenek a párjuk gyerekével. Ritka sajnos az akik jól megvannak.
2019. okt. 7. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!