Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni a férjem gyerekeit?

Figyelt kérdés
Nem akartam ide kérdést kiirni de sajnos segítségre van szükségem. A családom szerint pszichológushoz kellene mennem mert szó szerint gyomoridegem van és hányingerem ha csak szóba kerülnek a férjem gyerekei. 6 éve vagyunk házasok. Messze lakunk a gyerekeitol. Évente kB 2x találkoznak viszont ha már telefonon hívják akkor is sírok. Azért van ez így mert már nagyok de az elejétől fogva keverték, beszologattak nekem. Én már próbálok nem találkozni veluk. De félek hogy tönkre teszik a házasságunkat. Mit tegyek? A férjem tudja ezt és neki mindig én vagyok a rossz amiért sírok és idegeskedek. Nem tudnak elfogadni engem. Azt akarják hogy a férjem az anyjukkal legyen. Van itt olyan aki a párja gyerekei miatt vált el? Mit tanácsoltok? Meg nincs közös gyerek.

2019. okt. 7. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
98%
De igen, ők is elsők akarnak lenni, csak nem olyan módon mint te. Neked pszichológus kell tényleg. Fogd már fel. Senki nem támogat itt téged, még mindig nem esik le hogy veled van a probléma?
2019. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 Savlekotő ***** válasza:
98%
A miattad váltak e el kérdésre megfigyeltem h átsiklasz.. Vajon miért?
2019. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:
Igen rettegek és egy másik kérdését is kiirhatnek de nem fogok ami meg arról szólna hogy igen rettegek nap mint nap azon is hogy meghal. És nem, nem beteg. Volt egy közeli halaleset kiskoromban. És sírok amikor olyat olvasok hogy pl egy nőnek meghal a férje vagy beteg lesz. Annál nagyobb fájdalom nem létezik ha valaki egyetlen szerelme beteg lesz.
2019. okt. 7. 21:57
 54/86 anonim ***** válasza:
98%

"az életem egyetlen szerelmének már volt előttem előélete? Én őt akarom, csak őt és nem fér bele semmilyen gyerek."


Na innentől ezt már nem tudom komolyan venni... szerintem csak provokálsz.


Kérdeztem már az elején is, de nem válaszoltál,miért mentél hozzá, egy több gyerekes apukához, ha neked előélet nélküli, gyerektelen pasi kell?!?

2019. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 A kérdező kommentje:
Savlekoto, ha nem én jövök jön másik. Előttem is volt másik. Egy jó házasságba nem kerül harmadik fél. De ezt a temat hagyjuk mert jönni fognak az elvaltak kommenjei és új téma lesz belőle.
2019. okt. 7. 22:01
 56/86 Savlekotő ***** válasza:
97%
Valamiért én is kezdem azt hinni h ez csak provokatív kamu.. Bizonyos kérdésekre ugyanis nem igazán válaszolsz ami gyanút ébreszt.
2019. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:
Értsd már meg hogy mert nagyon szeretem. És akkor nem tudtam hogy később ez ekkora gondot fog jelenteni.
2019. okt. 7. 22:03
 58/86 anonim ***** válasza:
82%

Én is első akarnék lenni a férjemnek, pont ezért nem akarok apával összejönni.


De szerintem neked bárki jó lenne, bárkinek a megszállotja tudnál lenni.

2019. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 Savlekotő ***** válasza:
97%
Szerintem nemsokára jön neki más megint, ha nem kamu és naponta rágod az életét.
2019. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom hogy valaki rám ismerjen. Bárcsak kamu lenne. Én lennék a legboldogabb.
2019. okt. 7. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!