Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nagymamája kiborít....

Férjem nagymamája kiborít. Tényleg én lennék a szemét? Erre egyáltalán van megoldás?

Figyelt kérdés

A párom nagymamája élvezettel jár hozzánk MINDENNAP. Mindig épp erre van dolga... nem rég született meg a kisbabánk most 2 hónapos.

A gyermekágy alatt is mindenkit beengedtem meg vendégeltem. De a múltkor amikor pihentem a kicsivel arra keltem, hogy felettem áll és les szóvá tettem neki hogyha látja, hogy pihenünk ne jöjjön már be.. erre azt mondta akkor kell megcsinálni a házi munkát amikor a kicsi alszik. Na nekem meg akkora lett a fejem, hogy közöltem vele, hogy majd én úgy osztom be a saját időmet ahogy akarom. Meg ha sír a gyerek ne vegyem fel mert elkapatom, mondtam neki, hogy magának ez ne fájjon az is az én bajom lesz. Mindenbe bele szól, kibeszél engem mennyiért veszek kabátot magamnak vagy a gyereknek ruhákat, mit főzök, vagy miért nem főzök az nap éppen. Már volt, hogy kizártam de képes addig ordibálni (mert a csengőt is kihúztam már) amíg ki nem mentem. Megkérdezi a szomszédainkat is, hogy itthon vagyunk e. Gondoltam arra is, hogy a nagy németjuhász kutyánkat előre engedem mert fél tőle, hogy ne merjen bejönni. Lehet, hogy bunkóság de már nem tudom szebben elmondani neki , hogy nincs szükségem a kioktatásaira meg arra se hogy óra hosszakat itt üljön. Meg van, hogy egy nap 2x is jön!!!! De nem tudom minek komolyan már azon gondolkozom, ha nagyobb lesz beadom bölcsibe, hogy vissza menjek dolgozni és ne jöjjön.

Most én vagyok az ennyire bunkó, hogy nem bírom már? Erre egyáltalán van megoldás?



2021. febr. 1. 08:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
96%
A legijesztőbb az volt, amikor már nem ismerte fel a vécét, állt mellette, és ott állva, a bugyiba elengedte, ami kikívánkozott. A szobavécére sem ült már rá, mert azt sem ismerte fel. Pelenkázni kellett naponta 4x... Azt meg folyton leszedte magáról.
2021. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves a nagymama?
2021. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 A kérdező kommentje:
73 éves.
2021. febr. 1. 12:09
 44/88 anonim ***** válasza:
35%

Szomorú, hogy ide jutott szegény, de oldja meg a vérrokonsága a problémát.

Te mondd meg a szomszedoknak, hogy mondják azt nem tudnak rólad semmit, tegyék a hülyét. Ha a venasszony örjöng hívjanak rá mentőt, hátha ezzel elindul valami folyamat, hogy megfelelő helyre kerüljön.

Tudod ki engedné, hogy összefogdossa a tányérjaimat? Mos kezet wc után egyáltalán?

A sáros cipő meg egy pici babás házban nonszensz.

Engedd ki a kutyát nyugodtan, persze nehogy bántódása essen, zárd a kaput. Mondd meg, ha szabadon a kutya, akkor nem vagy otthon.

Nehogy már eltűrd egy kvázi idegen elmebaját.

Anyósod is jópofa, gondolom örül hogy megszabadult tőle. Sunyi egy rokonsága van a vénasszonynak.

2021. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
98%
Csak annyit tennék hozzá, hogy ha tényleg demens, ne haragudjatok rá, nem tehet róla, hogy ilyen. Anyósom anyukáját már csak demensként ismertem meg, egy gonosz, vén, kezelhetetlen szipirtyónak tűnt nekem, teljesen kivolt tőle mindenki a környezetében. Aztán mondták, hogy a világ legtündéribb nagymamája volt, az unokák imádták, segített mindig mindenkinek. Csak megzuhant, amikor meghalt a férje, utána lett fokozatosan ilyan. Szóval ha amúgy életében normális volt, akkor tuti a betegség miatt van elborulva.
2021. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
98%
44-es, a néni nem fog emlékezni rá, hogy oda ő nem mehet. Szerencsés vagy, hogy nem ápoltál még demens embert, látszik, hogy fogalmad sincs az ő "gondolkodásukról". A demens nem tanul, ha ezerszer kizárod a kapun, abból sem.
2021. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Anyósom nem szabadult meg tőle ő hozzá is napi rendszerességgel jár. Meg az összes gyerekéhez és unokáihoz is.

Itt az a probléma, hogy eddig én sem gondoltam volna, hogy ez betegség lehet valószínűleg ők sem gondolják mert igazából nem látszik rajta úgy azon kívül, hogy mindenki nyakára jár és néha összevissza beszél.

2021. febr. 1. 12:15
 48/88 anonim ***** válasza:
96%
Igazán az még a rossz, hogy nem tudni meddig tart, van aki enyhén demens de évekig, van aki meg 1 hónap alatt leépül.
2021. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, az hogy te azért add bölcsibe a kicsit, mert a megzakkant rokon zaklat... tudod ki áldozná be a babázást, egy idióta miatt. Teljesen mindegy milyen cuki volt - ha az volt egyáltalán - neked a gyereked, a férjed és a saját boldogságod, jóllétetek az első.
2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
97%
ha ilyen mászkálós, akkor lesz olyan is egy idő után, hogy elkezd eltévedni, még jó, ha nem fagy meg, ha hidegben történik az eltévedés...
2021. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!