Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nagymamája kiborít....

Férjem nagymamája kiborít. Tényleg én lennék a szemét? Erre egyáltalán van megoldás?

Figyelt kérdés

A párom nagymamája élvezettel jár hozzánk MINDENNAP. Mindig épp erre van dolga... nem rég született meg a kisbabánk most 2 hónapos.

A gyermekágy alatt is mindenkit beengedtem meg vendégeltem. De a múltkor amikor pihentem a kicsivel arra keltem, hogy felettem áll és les szóvá tettem neki hogyha látja, hogy pihenünk ne jöjjön már be.. erre azt mondta akkor kell megcsinálni a házi munkát amikor a kicsi alszik. Na nekem meg akkora lett a fejem, hogy közöltem vele, hogy majd én úgy osztom be a saját időmet ahogy akarom. Meg ha sír a gyerek ne vegyem fel mert elkapatom, mondtam neki, hogy magának ez ne fájjon az is az én bajom lesz. Mindenbe bele szól, kibeszél engem mennyiért veszek kabátot magamnak vagy a gyereknek ruhákat, mit főzök, vagy miért nem főzök az nap éppen. Már volt, hogy kizártam de képes addig ordibálni (mert a csengőt is kihúztam már) amíg ki nem mentem. Megkérdezi a szomszédainkat is, hogy itthon vagyunk e. Gondoltam arra is, hogy a nagy németjuhász kutyánkat előre engedem mert fél tőle, hogy ne merjen bejönni. Lehet, hogy bunkóság de már nem tudom szebben elmondani neki , hogy nincs szükségem a kioktatásaira meg arra se hogy óra hosszakat itt üljön. Meg van, hogy egy nap 2x is jön!!!! De nem tudom minek komolyan már azon gondolkozom, ha nagyobb lesz beadom bölcsibe, hogy vissza menjek dolgozni és ne jöjjön.

Most én vagyok az ennyire bunkó, hogy nem bírom már? Erre egyáltalán van megoldás?



2021. febr. 1. 08:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
28%
Tokmaganyos.
2021. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
9%
Talán nem kéne a mamival össze veszni, akkor nem lenne magányos. Ő csak jót akar. Nem tévedhetetlen persze, de én szinte mindig rosszul jöttem ki abból ha el hittem hogy nekem van igazam egy idősebbel szemben. De kúltúráltan mondtam meg. Gondolom ő is idősebb a kérdezőnél hacsak nem 40 évvel fiatalabb a férje is, ő meg fiatalon lett nagyi, de amúgy 99.5% hogy a nagyanyós az idősebb. Ha mégsem akkor is fölötte áll a családfás rajzon, tehát ő a felsőbb rendű, az anyós kevésbé felsőbb rendű, a férjével egyenrangú, a csecsemő gyereke meg a leg alantasabb, de még is pár évvel több a születéskor várható élettartama mint az undoknak titulált dédanyjának, és mindenki vele foglalkozik, + ő nem tett érte semmit, mert senki sem tehet arról mikor születik.
2021. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó? Te valami időutazó vagy a feudalizmusból? Vagy ideteleportáltad magad valami afrika nomád törzsből?

Vagy te is idős vagy? Én ilyen gondolkodást, csak buta, primitív öregektől hallottam.

2021. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagyok idős, de eddig mindig ráfáztam ha ki akartam oktatni egy idősebbet. Lehet hogy vannak primitív öregek is, de a kérdező nem látja be hogy tévedett, mert ebben az esetben a nagyanyósnak van igaza.
2021. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
2%

Írtam a kérdezőnek még egy privátot, ha erre sem reagál szerintem ez csak provokáció, vagy nagyon nem érdekli az egész. Pedig mi csak jót akarunk.

Könyörgöm, csak a gyerek nevelésbe szól bele, nem abba hogy ki legyen fölül amíg ő a kulcslyukon leskelődik (az tényleg pofátlanság lenne) a saját dédunokájáért aggódik. Ha a gyerek szeretetben nő fel, sokkal szebb lesz az élete. Nem azt kell végig hallgatnia ahogy valaki marja a nagyanyósát, a végén még ő is ilyen kötekedő lesz. Te jó ég! Olyan össze tartóan tudnátok élni ha akarnátok mint egy példás család.

2021. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
91%
Márk, te nagyon be vagy kattanva. A nagyanyós a fétised?
2021. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
7%

Nem, azért nem. Csak flusztrál hogy egy privire, vagy itteni válaszra sem reagál. Ennyire nem bírja a kritikát?

Vagy full kamu a kérdés???

2021. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
2021. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!