Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nagymamája kiborít....

Férjem nagymamája kiborít. Tényleg én lennék a szemét? Erre egyáltalán van megoldás?

Figyelt kérdés

A párom nagymamája élvezettel jár hozzánk MINDENNAP. Mindig épp erre van dolga... nem rég született meg a kisbabánk most 2 hónapos.

A gyermekágy alatt is mindenkit beengedtem meg vendégeltem. De a múltkor amikor pihentem a kicsivel arra keltem, hogy felettem áll és les szóvá tettem neki hogyha látja, hogy pihenünk ne jöjjön már be.. erre azt mondta akkor kell megcsinálni a házi munkát amikor a kicsi alszik. Na nekem meg akkora lett a fejem, hogy közöltem vele, hogy majd én úgy osztom be a saját időmet ahogy akarom. Meg ha sír a gyerek ne vegyem fel mert elkapatom, mondtam neki, hogy magának ez ne fájjon az is az én bajom lesz. Mindenbe bele szól, kibeszél engem mennyiért veszek kabátot magamnak vagy a gyereknek ruhákat, mit főzök, vagy miért nem főzök az nap éppen. Már volt, hogy kizártam de képes addig ordibálni (mert a csengőt is kihúztam már) amíg ki nem mentem. Megkérdezi a szomszédainkat is, hogy itthon vagyunk e. Gondoltam arra is, hogy a nagy németjuhász kutyánkat előre engedem mert fél tőle, hogy ne merjen bejönni. Lehet, hogy bunkóság de már nem tudom szebben elmondani neki , hogy nincs szükségem a kioktatásaira meg arra se hogy óra hosszakat itt üljön. Meg van, hogy egy nap 2x is jön!!!! De nem tudom minek komolyan már azon gondolkozom, ha nagyobb lesz beadom bölcsibe, hogy vissza menjek dolgozni és ne jöjjön.

Most én vagyok az ennyire bunkó, hogy nem bírom már? Erre egyáltalán van megoldás?



2021. febr. 1. 08:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Márk nagyon ráérsz.....
2021. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek írt szerintem.
2021. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
15%
70: most aztán hú de megijedtem. Na és mivel indokoltad a moderátoroknak hogy letiltassz? Nem írtam kifogásolhatót. Egyébként a kérdező nagyanyósa csak jót akar. Miért kell szegény mamival ilyen rosszindulatúnak lenni?
2021. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
79%

73!


Nem kell indokolni. Ha kapsz egy privátot valakitől, ott a lehetőség a tiltásra és nem kapsz tőle több üzenetet. Nos, nem akarok tőled több üzenetet kapni, hát letiltottalak.

2021. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
1%
Én vagyok a családi kapcsolatok kategória feje. Nézze csak meg a top listáját ennek a kategóriának az akinek írtam. Úgyhogy én ritkán tévedek.
2021. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
2%
Ráadásul több mint dupla annyi a pontom mint a másodiknak.
2021. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
81%
Az, most hasra estém előtted....
2021. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
83%

Ki az az elmeháborodott, aki vagy 5-6 privát üzenetben leírta nekem, hogy nagyanyós?

Szavazati jogod is van mi?

Sőt konzultálhatsz is...

2021. febr. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
2%
Én egyet írtam, de mivel nyavajogtál nyilvánosan gondolom szivattak a többiek
2021. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
75%
Még tegnap megkaptam és ma reggel "nyavajogtam" először...
2021. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!