Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni azt,...

Hogyan lehet elfogadni azt, hogy egy családtag a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Egy rokonomról kiderült, hogy a saját neméhez vonzódik. (Fiú)


Nem akarok ítélkezni, de nem is tudom, hogy mit gondoljak. Megdöbbentett a dolog. Anyukámmal elbeszélgettem a helyzetről, ő azt mondja, hogy ítélkezni semmikép sem szabad, el kell fogadni. Egyezek vele, hogy nem szabad ítélkezni, de hogyan lehet elfogadni? Nagyon össze vagyok zavarodva. Közelebbi unokatestvérről van szó. Hogyan kell az ilyen helyzetet kezelni?



2021. nov. 25. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem esett nehezemre. Boldog, szabad, örülök ha annak érzi magát mellettem
2021. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
91%
Úgy lehet "elfogadni", hogy nem foglalkozol vele. Nem kell semmit csinálni, nem változott semmi. Ő pont ugyan olyan, mint eddig. Amiben más, hogy pasival jár, mintha csajjal járnak, az pont nem tartozik rád. Gondolom te sem örülnél, ha mások a szexuális életedről csámcsognának.
2021. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
96%

#10+1 pontosan!

Eddig ismerted és szeretted olyanok amilyen. Az, hogy ki a párja, ezen nem változtat.

2021. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
87%
Én nem igazán értem, mit nehéz neked ezen elfogadni, mikor a te életedre semmilyen hatással nincs a dolog.
2021. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
4%
Őszintén kérdezem azoktól, akik az elfogadásra szavaztak: ha az unokahugotok egy arab hatodik felesége szeretne lenni, azt is elfogadnátok? :)
2021. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
95%

Mi köze annak hogy ESETLEG veszélyezteti magát egy nő, ahhoz hogy valaki a saját neméhez vonzódik? Nem egy kategória. Amúgy ha az unokahúgi felnőtt nőként olyanhoz akar menni, akinek már van öt nőjem az ő dolga, szabadon választott... A homoszexualitás nem választott, nem arról szól hogy annyira buta: az életével játszik..


Ami az arab pasit illeti: tudod hány MAGYAR férfi öl, bántalmaz nőt évente? A magyar csávók is erősen lutri kategória.

2021. nov. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
3%

Gondoltam, ezt nevezik kettős mércének.


"homoszexualitás nem választott"


Urban legend. 1000 kutatás cáfolta a születéssel szerzett identitást, bár hajlamosító tényezők vannak a genetikába.


"nem arról szól hogy annyira buta: az életével játszik.."


Miért játszana az életével? Love is love 😂 Egyébként kiktől is ered az AIDS? 😛

2021. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
94%
"1000 kutatás cáfolta a születéssel szerzett identitást" HITELES forrást kérek, nem valami vallásos humbug oldalt..
2021. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
17%

Ha van minimális biológiai ismereted (X, Y kromoszóma), akkor nem írnál ilyen blődséget.


Ezen kívül az emberek nagyjából 2-6 százaléka vallja magát homoszexuálisnak (érdekes módon az arány folyamatosan növekszik) vagy nem egyértelműen heteroszexuálisnak - ez az arány pedig túlságosan nagy ahhoz, hogy csupán egy génmutáció okozza. Ha ugyanis a homoszexualitásért egy szimpla génmutációt lehetne felelőssé tenni, akkor a homoszexuálisok arányának nagyjából 1:10000 körül kellene mozognia, nem pedig 100-ból 6-8 embert kellene érintenie.


De tessék, a Science jó lesz? :)


[link]


[link]


[link]

2021. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
75%
444? nagyon hiteles....
2021. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!