Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni azt,...

Hogyan lehet elfogadni azt, hogy egy családtag a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Egy rokonomról kiderült, hogy a saját neméhez vonzódik. (Fiú)


Nem akarok ítélkezni, de nem is tudom, hogy mit gondoljak. Megdöbbentett a dolog. Anyukámmal elbeszélgettem a helyzetről, ő azt mondja, hogy ítélkezni semmikép sem szabad, el kell fogadni. Egyezek vele, hogy nem szabad ítélkezni, de hogyan lehet elfogadni? Nagyon össze vagyok zavarodva. Közelebbi unokatestvérről van szó. Hogyan kell az ilyen helyzetet kezelni?



2021. nov. 25. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
96%

#57 meredek? Mondd ezt a kutatások vezetőinek 😂

Az én egyetemi tanáraim nagy többsége értelmes és nyitott gondolkodású volt, kapaszkodj meg, két nyíltan homoszexuális is volt köztük. Ellenben most ismerek egy olyan egyetemi tanárt, akiről sosem feltételezném, hogy egyetemen tanít azzal a kevés ésszel, amivel rendelkezik. A te egyetemi profjaid között ezek szerint akadnak hasonlóak. Nem mindenki IQ- és EQ-bajnok köztük sem.

2021. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
0%
#61 mi a helyzet azokkal a kutatásokkal, amik korábban voltak itt linkelve? Gondolom azok vezetői is idióták, hiszen aki nem tapsikol az elferdült nézeteiteknek, hanem inkább az igazságot keresi, az mind hülye 🤯
2021. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
100%
#62 azok nem a homofóbia és az értelmi képességek közötti kapcsolatot vizsgálták, úgyhogy irreleváns a kérdésed.
2021. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
84%
Áhá... Szóval innen fúj neked a szél. :) Milyen elferdült nézetek? Mert van, aki felfogja, hogy ha x nem izgul fel egy nőre, azzal nem lehet semmit se csinálni, hogy másképp legyen? Ugyanígy hisztikézel, ha valaki meg más ételt szeret, mint te? Irigylem a problémáidat...
2021. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne elfogadni? Jó, ha mondjuk az azonos nemű párjával együtt találkoztok vele, azt érezheted kicsit kínosnak (bár idővel megszokod majd), de amúgy ugyanaz az ember, és az égvilágon semmi közöd a szexualitásához, mint ahogy neki sincs a tiédhez.
2021. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugy, hogy en utalom a brokkolit, megis el tudom fogadni, hogy mas meg szereti.

Hat mi a franc kozom van hozza, amig nem akarja velem is megetetni? (Legyen az rokon vagy idegen.)

2021. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem a problémát. Mit kell ezen elfogadni? Mit befolyásol ez? Gondolom eddig sem kukkoltátok szex közben.
2021. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
85%

Először is szegényt eléggé sajnálom, hogy Magyarországon él ( bár járhatott volna rosszabbul) itt sajnos soha nem lesz normális, hogy megfogja a párja kezét az utcán, mert az emberek mindig a másikkal foglalkoznak, sose magukkal, mindent ami nem a megszokott nekik, azt utálják.

Másodszor azért is sajnálom, hogy ilyen “jófej” unokatesója van aki gyakorikérdéseken vár választ, hogy mit tegyen ilyen helyzetbe, és nem evidens neki, hogy a rokonom, szeretem akárkivel van, nem változtat semmin

2021. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 A kérdező kommentje:

Drága #68-as válaszoló, a kommented 2 szempontból is hibás!


1. Nem Magyarországon él, és én se... Mily' meglepő, ugye?!

2. Nem az volt a kérdés, hogy "mit tegyek", hanem hogy HOGYAN LEHET elfogadni egy ilyen helyzetet.

Szövegértés: Ülj le, 1-es.

Ment a hatalmas piros pacsi, én sajnállak, de nagyon!


Többi kommentelőnek:


Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat!

Igazából sokat gondolkodtam rajta, pár nap elteltével már könnyebb, nem cikáznak úgy a gondolatok a fejemben.

Tudom, hogy nincs közöm ahhoz, hogy ő mit művel a háló szobában, de fura ilyet hallani, főleg hogy egy közelebbi rokon. És pláne a szülőknek nehéz az ilyet feldolgozni...

2021. nov. 27. 22:51
 70/85 anonim ***** válasza:
84%
69.: Mi a fura ebben? Az emberek bizonyos százaléka meleg. Aki pedig gyereket vállal, az számolhatna ezzel is, hogy lehet, hogy az ő gyereke lesz meleg.
2021. nov. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!