Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni azt,...

Hogyan lehet elfogadni azt, hogy egy családtag a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Egy rokonomról kiderült, hogy a saját neméhez vonzódik. (Fiú)


Nem akarok ítélkezni, de nem is tudom, hogy mit gondoljak. Megdöbbentett a dolog. Anyukámmal elbeszélgettem a helyzetről, ő azt mondja, hogy ítélkezni semmikép sem szabad, el kell fogadni. Egyezek vele, hogy nem szabad ítélkezni, de hogyan lehet elfogadni? Nagyon össze vagyok zavarodva. Közelebbi unokatestvérről van szó. Hogyan kell az ilyen helyzetet kezelni?



2021. nov. 25. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
84%
Nem elfogadni nem tudom kérdező, hanem megérteni. Létező jelenség, mint a balkezesség.
2021. nov. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 A kérdező kommentje:

#80: Köszönöm szépen a válaszod - Na látjátok, ő egy rendes kommentelő! Kulturáltan leírja a véleményét, vannak még illedelmes emberek! 👏


#81: Én sem tudom megérteni, hogy egyesek minek vesztegetik itt az idejüket...

2021. nov. 29. 23:21
 83/85 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén, mi nem volt kulturált a többi hozzászólásban kérdező? Semmi rondát nem írtak neked az emberek, egyszerűen megsértődtél, mert más nézőpontból írtunk, mint amit vártál volna.


Én sem tudom megérteni, hogy egyesek minek vesztegetik itt az idejüket... --> Talán azért, mert te magad írtál ki egy kérdést, amire jé, az emberek válaszokat írtak. :)

2021. nov. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 A kérdező kommentje:
#83, én nem vesztegetem tovább az időmet, hogy ilyen értelmetlen kommentekre válaszolgassak, inkább jelentem őket. :) Mert ez aztán már végképp nem válasz a kérdésre.
2021. nov. 30. 12:02
 85/85 anonim ***** válasza:
84%

Azt ugye tudod, hogy a modik senkit nem törölnek pusztán az alapján, hogy az a válasz neked nem tetszett? :D


Sértő, kötekedő, bántó hsz.-t nem kaptál, teljesen normális, értelmes kommenteket írtunk neked, miszerint nincs ebben semmi feldolgozandó, semmi dolgod nincs az egész témával. Megsértődtél, mert nem azt kaptad, amit vártál volna, ennyi a sztori.

2021. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!