Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni azt,...

Hogyan lehet elfogadni azt, hogy egy családtag a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Egy rokonomról kiderült, hogy a saját neméhez vonzódik. (Fiú)


Nem akarok ítélkezni, de nem is tudom, hogy mit gondoljak. Megdöbbentett a dolog. Anyukámmal elbeszélgettem a helyzetről, ő azt mondja, hogy ítélkezni semmikép sem szabad, el kell fogadni. Egyezek vele, hogy nem szabad ítélkezni, de hogyan lehet elfogadni? Nagyon össze vagyok zavarodva. Közelebbi unokatestvérről van szó. Hogyan kell az ilyen helyzetet kezelni?



2021. nov. 25. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, ezzel nincs semmi dolgod. Adottság, mint az, hogy ki milyen kezes, ki milyen magas, ki milyen alkatú. Nincs erről mit gondolni többet. Ez olyan, mint azon rugózni, hogy x ember szőke, hát hú, hogy tudom én ezt sötét hajúként elfogadni...
2021. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
5%

"Adottság, mint az, hogy ki milyen kezes, ki milyen magas, ki milyen alkatú"


Tanulmány?

2021. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
91%
Mit kell erre tanulmány? Szerinted az nem adottság, hogy ki kihez vonzódik? Akkor mi lenne? Nem véletlen hívják hivatalosan is szexuális ORIENTÁCIÓNAK.
2021. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
4%
Miről beszélsz? Azt mondtad ugyanúgy kőbe van vésve, mint a hajszín, vagy ki milyen magas lesz stb. Linkelj róla bizonyítékot vagy ne terjessz hazugságot. Köszi.
2021. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
94%
És ha lenne erről valami tanulmány akkor mi van? Meglengeted egy meleg előtt mire az a homlokához kap, hogy óóó b_szki tényleg, és onnantól kezdve nőkkel kefél? Vagy mi az elképzelés?
2021. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
97%
44, te mikor döntötted el hogy heteró leszel?
2021. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
3%

46# úgy alakult a személyiségem, olyan volt a neveltetésem, etc.


45# semmi, csak ha egyszer nem igaz, hogy valaki melegnek születik, akkor miért kell ezt terjeszteni?

2021. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
96%
Te tudod aranyapám, mit jelent a hazugság szó? Ne vádaskodj, ha fingod sincs olyan alapvető szavakról, mint az orientáció! De, adottság, mi más lenne? Akinek nem áll fel egy nőre, annak nem áll fel, ergo adottság, hogy milyen a szexuális orientációja, nem tudod neki felállítani, ha a földre vetve toporzékolsz, akkor se. Nem, nincs meleg gén, ez nem genetika, ez adottság. Én a legdrágább Michelin csillagos étterem pacalját se bírnám megenni, a látványától is undorodok, és nincs az az ember, aki ezen változtatni tudna vagy belémimádkozná azt az ételt. Az, hogy ki kihez vonzódik ugyanilyen kérdés, egyszerű adottság.
2021. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
7%

"Ne vádaskodj, ha fingod sincs olyan alapvető szavakról, mint az orientáció! De, adottság, mi más lenne?"


Fussunk neki mégegyszer, azt írtad ugyanolyan, mint ha valaki szőkének születik, vagy hogy 185 cm magas lesz. Ez pedig genetika. Ezzel szándékosan azt sugalltad, hogy melegnek születni kell, holott ez nem igaz.

2021. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
100%
Adottságnak írtam, ahogy senki sem születik 185 centisnek se, az később alakul ki... Ugyanúgy, mint az, hogy kinek milyen az alkata a későbbiekben, az sem látszik kapásból születésnél. Nem tudni, ki és mi lesz a gyerekből, mikor megszületik. A meleg nem születik, egyszerűen mikor korban eléri azt a kort, akkor észreveszi, hogy neki nem jönnek be a nők. Ennyi. Orientáció.
2021. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!