Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni azt,...

Hogyan lehet elfogadni azt, hogy egy családtag a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Egy rokonomról kiderült, hogy a saját neméhez vonzódik. (Fiú)


Nem akarok ítélkezni, de nem is tudom, hogy mit gondoljak. Megdöbbentett a dolog. Anyukámmal elbeszélgettem a helyzetről, ő azt mondja, hogy ítélkezni semmikép sem szabad, el kell fogadni. Egyezek vele, hogy nem szabad ítélkezni, de hogyan lehet elfogadni? Nagyon össze vagyok zavarodva. Közelebbi unokatestvérről van szó. Hogyan kell az ilyen helyzetet kezelni?



2021. nov. 25. 22:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
70%
Na megnéztem a másodikat is, az sem ér szart sem.
2021. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
7%
Gondoltam, hogy majd az egyikbe belekötsz, ezért linkeltem hármat. A Science sem hiteles, amire hivatkozik? :) Érvek elfogytak, kutatás egyértelmű, próbálsz valamibe belekötni... Nem egyszerűbb elismerni, hogy tévedtél? Vagy ami cáfolja a liberális hazugságot, amit terjesztesz, az nem lehet hiteles ?
2021. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
8%
2021. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
92%
Az utolsó cikk NEM azt mondja hogy nincs genetikai alap. Amúgy ha ilyen szarokból tájékozódsz mint az első kettő, nem csodálom az idióta hozzáállásodat. Tényleg képes vagy azt állítani hogy az ember VÁLASZTJA szexualitását?
2021. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem tudsz/akarsz szöveget értelmezni, akkor szerintem ne folytassuk.


Egyrészt nem azt írtam, hogy most 1 perc alatt meleg tudok lenni, ha akarok és azt sem írtam hogy nincs genetikai alap, hanem azt, amit a kutatások is bizonyítnak: a genetika kisebb mértékben befolyásolja a szexuális orientációt, mint a környezeti hatások, vagy az egyén jelleme, egyéb pszichológiai folyamatok. Tehát az az érvrendszer, amit hangoztattok, hogy "így született", egy orbitális hazugság, ráadásul paradox is: meleg büszkeségről beszéltek, de oknak olyan dolgot jelöltök meg (hamisan), ami azt sugallja, hogy az egyénnek semmilyen felelőssége nincs abban, hogy milyen nemű egyénnel létesít szexuális kapcsolatot.

2021. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom megérteni mire jó ez a hadakozás. Nem tök mindegy, hogy miért a hapsikra áll a bréje? Így van és kész. Ő jól érzi magát és nem árt senkinek. Hol a probléma?
2021. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 A kérdező kommentje:

Elég elgondolkodtató, amiket írtok, utánna fogok olvasni!


Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. nov. 26. 10:42
 38/85 anonim ***** válasza:
100%

7-es szerintem te nem tudod mit jelent az elfogadás szó.

Csak hogy a példádnál maradjak én rühellem a pacalt, undorítónak tartom. De elfogadom, hogy más szereti. Nem kampányolok a pacal betiltása mellett, nem bojkottálok éttermeket ahol pacalt is felszolgálnak, és nem bántok, gúnyolok, zaklatok embereket, akik szeretik a pacalt. Én nem eszem meg, de elfogadom, hogy más igen. Mi ebben a nehéz?

2021. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
8%
Egyáltalán nem vagy köteles elfogadni.
2021. nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
88%
Mi a retket kell ezen elfogadni? Komolyan tököm kivan ezzel a baromsággal. Akik nem fogadják el, azok mit hisznek? Hogy majd a nagyi szülinapi buliján a családi porcelán mellett az asztalon fognak seggbekukizni? Mit számít, hogy az a plusz 1 fő aki néha megjelenik vele családi bulikon fiú vagy lány?
2021. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!