Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nővéred kizárólag gyereke...

Ha a nővéred kizárólag gyerekellenes csoportokba lépne be, fennen hirdetné, hogy utálja a "kölyköket", idegesítik, elhinnéd, hogy az unokahúgát és a rokonok- ismerősök gyerekeit meg imádja?

Figyelt kérdés
Vagy csak képmutatónak gondolnád? Amúgy meg játszik velük, ölben hurcolgatja őket, stb. De folyamatosan gyerekellenes posztokat rak ki. Mi lehet az igazság?
2022. máj. 20. 16:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/166 anonim ***** válasza:
4%
Eza tipikus aggszűz esete, aki nagyon jól elvan bárkivel, de kefélni nem mer senkivel se!
2022. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/166 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen érthető. O nem akar gyereket és a vadidegen gyerekektől a hideg rázza. A rokon gyerek más. Mi a problema?
2022. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/166 anonim ***** válasza:
96%

Én hasonlóan vagyok mint a nővéred. Nem utálom a gyerekeket, de az idegeneké nagyon idegesít. Xd

De a családban levőket nagyon szeretem, meg a barátaimét is.

Mindig játszok én is velük. De pár óra alatt leszívják az erőmet. Kb úgy vagyok velük, mint az állatkertben a zsiráffal. Nézem nézem aranyos meg minden, de otthonra nem kellene. :D

2022. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/166 A kérdező kommentje:
Azért furcsa, mert remekül bánik a rokon gyerekekkel, játszik velük, kézműveskednek, stb. Közben meg férjével együtt kizárólag ilyen gyerekmentesen élni, kiráz a hideg a kölyköktől, stb. posztokat raknak ki, rendszeresen. Nem tudom, most akkor melyik az igazi énje. Testvérnek is szuper volt, gondoskodó. Ezért is nem értem.
2022. máj. 20. 17:27
 15/166 anonim ***** válasza:
95%
#14 egyaltalan nem furcsa. en is remekul eljatszottam mind a 4 unokatesommal, az egyik apja meg fel is vetette hogy ovononek kene mennem, es csodalkozott mikor azt mondtam nem (nem a fizetes miatt, hanem mert nem akarok gyerekekkel foglalkozni). hatalmas a kulonbseg a rokon gyerek es az idegen ismeretlen gyerek kozott
2022. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/166 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne szerethetné a rokon-gyerekeket? 1-2 órát a jelek szerint szívesen foglalkozik velük, és ennyi elég neki.

Ettől még nem kötelező szülnie...

2022. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/166 babyboom567 ***** válasza:
98%

Nem biztos,hogy érthető lesz amit leírok,de megpróbálom.

Én rettegek más gyerekétől,de ez azért van, mert világ életemben ki voltam közösítve minden gyerektársaságból,nekem az általános,és középsuli ,olyan trauma volt,hogy egyszerűen a gyermek énem,retteg még mindig tőlük.1 gyerekem van, és jó anyuka is vagyok a saját gyerekemnek, és ez pont elég.Viszont én nem keresem más gyerekek társaságát,de rokon gyerekekkel én is elvagyok.

2022. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/166 anonim ***** válasza:
34%

"Nekem nincs bajom a gyerekekkel, mármint nem dobálnám meg őket téglával..."


Aki kitalalja melyik soribol van annak megy a virtuális pacsi! ;)

2022. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/166 anonim ***** válasza:
98%
Elég általános ez a hozzáállás: a rokon gyerekkel elvan, az idegenek halálosan idegesítik. Rengetegen vannak vele így. A posztolgatást nem értem, hacsak nem baszogatják a "mikószülszmár"körökkel. Rohadt idegesítő mikor a méhedben turkálnak.
2022. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/166 anonim ***** válasza:
95%

Én akkor szoktam benézni ezekbe a gyerekmentes csoportokba, amikor felcseszi az agyam, hogy valakinek a gyereke végigordítja a múzeumot, vagy ott vinnyog az étteremben, ahol a barátaimmal találkozom, vagy rohangál a boltban, ahol nyugisan vásárolnék. Tulajdonképpen a csoporttagoknak se a gyerekekkel szokott gondjuk lenni, hanem a mai „beleszarok”-féle gyerekneveléssel, és a csoport jó hely arra, hogy kieresszék a gőzt, amikor megint a neveletlen Pistike visítását kell hallgatnia az üzletben vagy bárhol.

Családtag, barát, rokon gyerekeit attól még én is imádom, de ők kultúrembernek vannak nevelve, nem csak adókedvezményért csinálták őket.

2022. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!