Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan család ahol...

Létezik olyan család ahol valóban olyan egy karácsonyi összejövetel mint ahogy az amerikai filmekben van bemutatva?

Figyelt kérdés

Sajna soha nem tapasztaltam meg azt az érzést, irigykedve nézem a filmeket, a tökéletes szereplős reklámokat.

Nade van ilyen a valóságban?


Nekem a karácsony egy merő idegeskedésből áll vagy ha nem abból, akkor egy lapos hosszúhétvégének tűnik...

Csak olyan hosszúhétvége amikor folyamat főzök, sütök vagy a kedves családtagok jönnek akiket ki kell szolgálni. Meg persze vigyorogni, mert hát karácsony.


Az anyagi oldalát nem is említem. Az katasztrófa.



2022. dec. 19. 22:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk elég idilli, de tény, hogy 1 héttel előbb már áll a fa és nagyban megy a sütés-főzés. De 24,25,26-án itt van naponta vagy 15-20 ember, megy a karácsonyi aláfestő zene , meg az a tipik amerikai jazz ,a gyagyás karácsonyi filmek, a dumálgatás, röhögcsélés, evés-ivás.
2022. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
98%

Miert nem csináljatok piknik alapon?

Mindenki hoz vmit és svedasztalos elrend3zésben tálaljatok.

2022. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
84%

A tökéletes szereplős reklámokban üres asztalnál ülnek búskomoran?

Mert nálatok is van finom kaja, családtagok, vigyorgás. Próbáld magad jól érezni.

2022. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
93%
Tuti létezik, bár szerintem tulzás az a szint ami f ilmekben emgy.
2022. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
80%
Előtte kemény munka és idegesség van, de akkor este már valóban olyan a hangulat, mint az amerikai filmekben. Sőt, még igazibb is, mert a mi gyerekeink nemcsak a hiper-szuper-csudajó dolgoknak tudnak örülni, hanem az egyszerű, kedves ajándékoknak is.
2022. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk minden évben akad egy kis rántott hal, húsleves, veszekedés, öreganyám elhord minden dagadtnak és miután ajándékozunk mindenki hazamegy. Szóval nálunk magyar hangulat van.
2022. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 A kérdező kommentje:

Nálunk meg az van hogy a férjem 23án befaragja a fát.. hagyjuk hogy hogyan és ezzel letudta a karácsonyi mizériát, csak a halászlevet főzi ő 24én.

Általában az az ebéd, majd kora este vacsorázunk azt már én intézem 100%.

25én szintén egész nap konyhában vagyok, 26án meg MINDIG jönnek látogatóba tehát akkor is a konyhában vagyok.


De ezek szerint akkor másnál ez nem így van... valószínűleg én logisztikázok iszonyat rosszul... és nekem van kiállhatatlan családom.

2022. dec. 19. 23:07
 8/103 anonim ***** válasza:
87%

Ez tök jó kérdés, engem is érdekel létezik-e nyugodt, békés, szeretetteljes karácsony, vagy csak ábránd az egész.

Nálunk nincs, amióta az eszemet tudom mindig veszekedés volt és valaki sírt, baromi éhesek voltunk mert mindig megcsúszott az ebéd, aztán mikor végre elköltöztünk a férjemmel anyósom kötelezett minket hogy náluk legyünk 24-én mert nem készült fel hogy felnőtt a fia 30+ évesen...talán az első karácsony kettesben a férjemmel az olyan volt, de utána meg a munka jött ki mindig úgy hogy hulla fáradt volt legalább az egyikünk. Most örülhetnénk a gyereknek de most haláleset árnyékolja be. Egyszóval hiába szép ünnep olyan mintha csak a mesékben létezne. Mintha mindenki erre vágyna a nyugalomra és a békére de a család ha összejön csak az nincsen.

2022. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
90%
Mi előre fözünk, ill.sütünk meg mindent. 24-től már nincs konyhai meló, amíg el nem fogynak a kaják. Max. a köret készül frissen, pl. sült krumpli,krokett, krumplipüré. Igaz, egy plusz hűtőszekrény is bekapcsolunk ilyenkor. (1. voltam)
2022. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
76%

Nemigen van ilyen. Lakótelepi kis lakásokban megvalósíthatatlan. Nagy ház, nagy asztal kell hozzá. Nagy, összetartó família.


Szegény, akkor neked munkából áll a karácsony. A fagyasztót töltsd fel hallal, bolti panírozottal, meg vegyél egy zsák krumplit, a vendégeknek meg mondd, hogy ott a fazék, lesz szíves mindenki megfözni/ megsütni a kaját magának.

2022. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!