Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan család ahol...

Létezik olyan család ahol valóban olyan egy karácsonyi összejövetel mint ahogy az amerikai filmekben van bemutatva?

Figyelt kérdés

Sajna soha nem tapasztaltam meg azt az érzést, irigykedve nézem a filmeket, a tökéletes szereplős reklámokat.

Nade van ilyen a valóságban?


Nekem a karácsony egy merő idegeskedésből áll vagy ha nem abból, akkor egy lapos hosszúhétvégének tűnik...

Csak olyan hosszúhétvége amikor folyamat főzök, sütök vagy a kedves családtagok jönnek akiket ki kell szolgálni. Meg persze vigyorogni, mert hát karácsony.


Az anyagi oldalát nem is említem. Az katasztrófa.



2022. dec. 19. 22:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
100%
Rendezzetek idén japán karácsonyt. Náluk gyorséttermi kaja van a KFC-ből.
2022. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
100%
A karácsony arról szól, hogy együtt a család, beszélgetnek, együtt csinálnak valamit. Legyetek együtt a konyhában, főzzetek közösen. Közben jókat dumálhattok. Ideje most már megtanulniuk a gyerekeidnek, hogy hogy kell főzni. Így nekik sem lesz unalmas, valami új dolgot csinálhatnak. Először te fordítod meg a sütőben az egyik szarvascombot, aztán meg a gyerekek csinálják ugyanezt. Nekik egy élmény lesz, meg legalább tanulnak is ezzel valami hasznosat. Ugyanez krumplival, először megmutatod neki, hogy kell megkavarni, aztán ők csinálják. Minőségi időt kell együtt tölteni, ha te külön töltöd az időt a konyhában, az nem számít annak. A családi összetartást meg kell tanulniuk, hogy segítjük a másikat, ha ők csak ejtőznek, míg te robotolsz, majd kiszolgálod őket, az nem az összetartásról szól.
2022. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
95%

De a kérdező hozott mintáiba és a hitrendszerébe egy mondat vesődőtt be. "Úgyis csak én tudom jól csinálni"

Ezt pedig pszichoterápia oldja fel, nem pedig excel táblazat, amiben kövesse a lépéseket, hogyan oldja meg.

2022. dec. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!