Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan család ahol...

Létezik olyan család ahol valóban olyan egy karácsonyi összejövetel mint ahogy az amerikai filmekben van bemutatva?

Figyelt kérdés

Sajna soha nem tapasztaltam meg azt az érzést, irigykedve nézem a filmeket, a tökéletes szereplős reklámokat.

Nade van ilyen a valóságban?


Nekem a karácsony egy merő idegeskedésből áll vagy ha nem abból, akkor egy lapos hosszúhétvégének tűnik...

Csak olyan hosszúhétvége amikor folyamat főzök, sütök vagy a kedves családtagok jönnek akiket ki kell szolgálni. Meg persze vigyorogni, mert hát karácsony.


Az anyagi oldalát nem is említem. Az katasztrófa.



2022. dec. 19. 22:17
 61/103 anonim ***** válasza:
65%
#59: de kész csoda, hogy még nem állt neki szidni a válaszolókat... :))))
2022. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
78%
#60: ÍGY VAN! :-)
2022. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
64%
nem sok rossz dolog történt veled az életben eddig akkor hálistennek!
2022. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 A kérdező kommentje:

Ekkora érdeklődésre nem számítottam!

Az, hogy nem minden pillanatban a gykn lógok és válaszolok talán elnézhető. Köszi!


A mártíros hozzászólóknak csak annyit szeretnék mondani, hogy nem érzem mártírkodásnak ha leírom nálunk mi a helyzet és hogy ezzel mi a gondom.

2 kamasz fiú mellé nem hinném hogy túl sok ez a mennyiségű étel hiszen minden évben vagy karácsonykor vagy utána 1-2 napig tartanak ki. Leül az egyik megeszik egy rúd bejglit zokszó nélkül. Vacsora után. De azt hiszem akinek van ilyen korú gyereke az pontosan tudja, a többi meg mártírozik.


Az, hogy egyikre ezt bízom a másikra azt... ez meg szintén olyan felvetés amire csak olyan anyák tudják a választ akiknek van (nak) ilyen korú fia(i). Jobb ha nem lépnek be a konyhába!


Az aki pedig a szarvason volt kiakadva jelzem 4 ezer forint kilója a szarvascombnak, ezerszer laktatóbb, mint egy pulykamell pl... és -számunkra- karácsonyi különlegesség. Aki ezt nem érti azzal nem tudok mit tenni.


Egy szó mint száz aki leírta a saját esetét és nem pálcát törni akart a fejem fölött annak köszönöm a válaszát.

2022. dec. 20. 11:59
 65/103 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a “jobb, ha nem mennek a konyhaba” nem jo irany. Probald oket beszoktatni, inkabb ne legyen tokeletes a kaja, de tudjanak azert fozni. Parom is kamasz fiu volt, amikor megtanult fozni, neki muszaj volt az anyukaja betegsege miatt, konkretan nalunk o kesziti az egesz karacsonyi menut es en segitek.

Kisebb feladatokat nyugodtan rajuk bizhatsz, zoldsegpucolas es tarsai mennenek szerintem…

2022. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim ***** válasza:
84%
De ha minden rendben, így jó neked, akkor miért a kérdés? Csak én nem értem?
2022. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
86%
mert közbe azért mégse😉
2022. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
93%

Hát akkor majd nem bejglit esznek vacsora után, hanem 3 szelet sonkás kenyeret. Ez nem ok arra, hogy 5 félét süssél, süssél kettőből többet és kész, ez van, ezt ehetik.


A kamasz fiúk meg csak ott olyan élettelenek, ahol erre vannak nevelve, az én családomban is van ekkora fiú, aki gyerekkora óta be van vonva a háztartásba, neki természetes, hogy ha szólnak, besegít, nem hal bele. De egy pár zöldséget bármelyik gyerek meg tud pucolni, akié ennyire semmire nem alkalmas a konyhában, gondolkozzon el, milyen herét nevel a fiaiból.


Azt nem érted meg, hogy ezt az egészet csak te erőlteted, mindenki más meg tojik a fejedre, főleg a férjed. Tényleg mártír vagy, csak nem látod be.


24-én ott a halászlé meg a szarvas, másnap nem kell megint 2 félét főzni, egyétek a maradékot. A család meg ne nálad gyűljön össze, ha neked ez teher, csak gondolom ezt se mered megmondanim

2022. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nagyon sajnálom és szomorú vagyok az ilyen nők törtenete miatt, mint te kérdező.
2022. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
96%

Az, aki azt mondja, hogy jobb ha a fiúgyerek nem lep be a konyhába, megérdemli, hogy egesz nap szenvedjen.

Tipikusan az vagy, akinek akkor sem lehetne segíteni, ha valaki akar.


Plusz ezek a fiúk lesznek az eletképtelen óriascsecsemők, akik otthonról kilepve egy pirítóst sem tudnak maguknak csinálni és elvarják hogy a villát is a feleség tegye a tanyérjuk mellé, mert ő nem tudja, hol tartják.

2022. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!