Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan család ahol...

Létezik olyan család ahol valóban olyan egy karácsonyi összejövetel mint ahogy az amerikai filmekben van bemutatva?

Figyelt kérdés

Sajna soha nem tapasztaltam meg azt az érzést, irigykedve nézem a filmeket, a tökéletes szereplős reklámokat.

Nade van ilyen a valóságban?


Nekem a karácsony egy merő idegeskedésből áll vagy ha nem abból, akkor egy lapos hosszúhétvégének tűnik...

Csak olyan hosszúhétvége amikor folyamat főzök, sütök vagy a kedves családtagok jönnek akiket ki kell szolgálni. Meg persze vigyorogni, mert hát karácsony.


Az anyagi oldalát nem is említem. Az katasztrófa.



2022. dec. 19. 22:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
92%
Csak azt nem értem, hogy akinek ez nyűg az minek tartja meg vagy miert csinál ekkora felhajtást? Vagy egyàtalàn ki kötelezi erre őt?
2022. dec. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
43%
22-es ! Teljesen igazad van. Majd figyeld meg 10 év múlva, ugyanezek a pityigókat. Akkor az lesz a baj, hogy egyedül vannak karácsonykor a kutya se néz rájuk.. . Pedig úgy sütnének főznének egész álló nap. Csak lenne kinek.
2022. dec. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
96%

Végül is hasonló, nem pont olyan, mert nem vagyunk nagyon sokan, mi a férjemmel és gyerekekkel, nagyszülők, sógornőmék a gyerekkel.


De mi a férjemmel szeretünk készülődni, nálunk van a vacsora, és igen, megy a zene, jönnek a rokonok, játszunk, beszélgetünk, ilyesmi. Fel van díszítve a ház szépen, és nincs veszekedés, mondjuk nálunk a férjem aktívan kiveszi a részét, főz, takarít, a gyerekeker foglalja le.


Ha ennyire sz*rna bele mindenki rajtam kívül, biztos nem csinálnám, ha nekem teher lenne.

2022. dec. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
82%
Utálod őket, akkor mégis mit akarsz?
2022. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
90%
Egy kamasz gyerek tud krumplit hámozni, krumplit, rizst fözni. Ezt bízd rájuk, a húst meg a férjedre.
2022. dec. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
92%
Amióta rendeljük a kaját, azóta igen. Nem kell robotolnom a konyhában, együtt sütünk a gyerekekkel valami sütit, a kaja meg tuti jó lesz. Kipuhent vagyok és tudok rendesen karácsonyozni. Azóta nagyon kis idilli karácsonyaink vannak a nagyobb családdal.
2022. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
95%

Nekem azóta van normális karácsonyom, amióta felnőttem és nem a szüleimmel töltöm.

Az van, hogy a férjemmel rendelünk sushit vagy összedobunk valami egytálételt, rendelünk tortát és társasozunk, filmezünk, szexelünk.

Anyámékhoz másnap megyünk csak, ha veszekednek, akkor eljövünk.


Egysszerűen nem tudom megérteni, hogy felnőtt embereknek miért kényszer bármi is karácsonykor, és minek szivatják magukat rengeteg plusz munkával rendszerint nők.

2022. dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
98%
Anyósoméknál régen olyan volt. Hatalmas házuk van, mindig imádták a vendégeket, anyósomnak soha nem volt munka a főzés, mindig imádta. Mindig náluk gyűltek össze a rokonok szenteste, szuper volt az egész. Aztán meghalt apósom öccse, meg a legjobb barátja, és összedőlt az egész. A következő karácsonyt már nem tartották meg, az azutáni évben még több tragédia jött. Azóta eltelt 10 év, már nem jönnek a rokonok, idén fát se akarnak már venni, mert minek. Nagyon fáj a szívem értük.
2022. dec. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
100%

Nem igen, de nem baj.


Én sokkal jobban szeretem a kettesben töltött karácsonyokat, és erre törekszem.

Nekem a 14-18 emberre sütés-főzésből egy életre elegem volt.

2022. dec. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
98%

Ja, igen, nem kötelező ezer embert vendégül látni. Minek? Hagyjad már! Bájolog a franc karácsonykor olyanokkal, akik amúgy az éb többi napján kést állítanának egymásba.


Akkor haza sem megyek - évek óta nem :) Nyugi van, béke, csend, az csinálunk , amihez kedvünk van, ha kell sütök, ha nem, rendelünk.

Ha úgy szeretnénk, egész nap szexelünk, vagy túrázunk...

2022. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!