Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan család ahol...

Létezik olyan család ahol valóban olyan egy karácsonyi összejövetel mint ahogy az amerikai filmekben van bemutatva?

Figyelt kérdés

Sajna soha nem tapasztaltam meg azt az érzést, irigykedve nézem a filmeket, a tökéletes szereplős reklámokat.

Nade van ilyen a valóságban?


Nekem a karácsony egy merő idegeskedésből áll vagy ha nem abból, akkor egy lapos hosszúhétvégének tűnik...

Csak olyan hosszúhétvége amikor folyamat főzök, sütök vagy a kedves családtagok jönnek akiket ki kell szolgálni. Meg persze vigyorogni, mert hát karácsony.


Az anyagi oldalát nem is említem. Az katasztrófa.



2022. dec. 19. 22:17
 81/103 anonim ***** válasza:
69%
Itt mindenki hülye, csak a kérdezőnél áll fenn az a helyzet, hogy két kamaszgyerek van, ebbe tényleg bele kell őrülni kötelezően, ti ezt nem érthetitek.
2022. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
81%

"Az aki pedig a szarvason volt kiakadva jelzem 4 ezer forint kilója a szarvascombnak, ezerszer laktatóbb, mint egy pulykamell pl... és -számunkra- karácsonyi különlegesség. Aki ezt nem érti azzal nem tudok mit tenni."


De akkor ne sírj, hogy drága. Van olcsóbb lehetőség, te ezt választottad.

2022. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
89%

82: hát ezt nem értem én sem.....

Itt sír-rí, hogy dráááááága, utána meg azt írja, hogy de laktatóbb...

Tudja már eldönteni, hogy mi kell neki!


Nyilvános nyígásból még soha nem lett semmi...

2022. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
59%

2 felnött fiam van de nekik is teljesen megfelel iglo csirke falatok bundåzva és lányomnak meg iglo hal bundázva ,krumpli pürėvel ,vagy rizsel. egyféle sütivel . soha nem panaszkodtak hogy ez kevės nekik .

én kb 10 ha nem több ėve felhagytam sok fogåsos kaják csinålåsåval karácsonykor.

2022. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meghitten telnek az ünnepek.Már 22-én elkezdünk sütni,hogy 24-én már csak főzni kelljen. De mi szeretjük a karácsonynak ezt a készülődési részét is, meghozza az ünnepi hangulatot.:)

Utána együtt nézünk karácsonyi filmemeket vagy társasozunk.

2022. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
91%

De kérdező nálatok nem létezik olyan, hogy mérték evés?! Ha vagytok négyen akkor miért egy ember eszi meg a négy adagot? Szépen felnevelted a fiaidat mondhatom. És az, hogy tinik nem mentség mert nálunk is van 3 nagy fiú gyerek mégsem esznek úgy mint a disznók!

Ha a férjed meg húza a száját akkor főzzőn meg ő! Úristen..2023 lesz jövöre

2022. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
89%
szégyen a sopánkodásod!ahelyett hogy kezelnéd a helyzetet!biztos kis tyúkanyó vagy,sokat kell még tanulj
2022. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom sokkolni foglak, de én egyenesen szeretek főzőcskézni úgy, hogy mindenki ott sertepertél. Persze áll a ház, de jó buli, elszórakozunk, beszélgetünk, nevetgélünk, lehet hogy a fiam nem kockára vágja a hagymát hanem nagyobb darabokba de legalább nem b.sz meg az ideg sem, jó móka.
2022. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
96%
En USAban elek es mi karacsonykor egesz nap a felesegem szuleinel vagyunk. Amerikaban karacsony reggel bontanak ajandekot, szoval reggel atmegyunk hozzajuk, ajandekbontas majd ott ebedelunk, vacsorazunk.
2022. dec. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek/családok nem olyanok már. Nálunk ahogy kihaltak az idősek úgy ment velük el a karácsonyi hangulat. Párom családja elég jól csinálja,de valahogy azt nem tudom magaménak érezni. Talán majd ha már lesz gyerekünk, és mi szervezzük az egészet akkor máshogy lesz
2022. dec. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!