Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan család ahol...

Létezik olyan család ahol valóban olyan egy karácsonyi összejövetel mint ahogy az amerikai filmekben van bemutatva?

Figyelt kérdés

Sajna soha nem tapasztaltam meg azt az érzést, irigykedve nézem a filmeket, a tökéletes szereplős reklámokat.

Nade van ilyen a valóságban?


Nekem a karácsony egy merő idegeskedésből áll vagy ha nem abból, akkor egy lapos hosszúhétvégének tűnik...

Csak olyan hosszúhétvége amikor folyamat főzök, sütök vagy a kedves családtagok jönnek akiket ki kell szolgálni. Meg persze vigyorogni, mert hát karácsony.


Az anyagi oldalát nem is említem. Az katasztrófa.



2022. dec. 19. 22:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy nem kell mártírkodni, meg úgy előaadni, hgoy mindenki más szr.


Nálunk is ez volt. Mostohaanyám mindenen nyávogott, hisztizett, jaj, milyen kosz van, jaj, neki senki sem segít, mindent egyedül kell csinálnia, stb.


A kívülállók azt hihették, hogy mi (2 kamasz meg egy élettárs) milyen lusta trehány f..ok vagyunk. Ezzel szemben amikor kérdeztük, mit csináljunk "semmit, én megcsinálom, ti nem tudjátok" - WTF?


Miért, talán 18 évesen nem tudom megfogni a porszívót, vagy összeállítani egy süteményt (úgy, hogy anya halála után ezeket főleg én csináltam???)


Oké, akkor hisztizz, és tedd tönkre mindenki karácsonyát a felesleges mártírkodással.

2022. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
71%
de akkor miért nem csináltad csak kérdezted ha tudtad mit kell tenni
2022. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
68%
kitépte volna a kezedből a porszívót?
2022. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
72%

Nem, csak lebszta volna, hogy nem úgy kell porszívózni.


Segítsen a csatkai szűzmária, ha lebsznak érte és semmi nem jó. Akkor szenvedjen egyedül.

2022. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
93%

93, nekem volt szerencsém ilyen szomszédhoz. A gyerekek segítettek, ő meg két napig üvöltött, hogy nem jó, megint neki kell megcsinálni, stb.

Jobban jártak, ha nem csináltak semmit szegények.

2022. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
88%
Na, kérdező homokba dugja a fejét és nem válaszol inkabb?
2022. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
87%
z meg szintén olyan felvetés amire csak olyan anyák tudják a választ akiknek van (nak) ilyen korú fia(i). Jobb ha nem lépnek be a konyhába! - mondom, hogy mártírkodsz :D
2022. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
92%

92-93, konkrétan kitépte volna a kezemből, és ráadásul még le is bszott volna.


Napi szinten ment az üvöltés ezen, mert neki csak az felelt meg, amit Ő csinált. Ha szerinte "nem jól" takarítottunk (egy OCD-snek semmi sem jó, amit a másik csinál), akkor elkezdett kiabálni, és csapkodva újra takarított, meg szarozott.


Egyszer akartam főzni, nekiállt velem kiabálni, hogy én ne bsszam szét a konyhát.


Ember, 16 éves koromig én főztem, mit bszok szét? Főzök, mosogatok, elpakolok, ez alap.

Nem, ne is menjek be.


Hát akkor mártírkoj, b...meg.

2022. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
90%
De jó neked, és örülök, amiért életedben nem éltél együtt ilyen emberrel. Komolyan nagyon szerencsés vagy. :)
2022. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:
77%
Na meglett a 100. :)
2022. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!