Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a testvérei minden évben az exénél nyaralnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, 10 éve szakítottunk. Külföldön dolgozik, mindig máshol, legtöbbször tengerparti helyekre vezénylik. A testvéreim minden évben elutaznak hozzá, a barátnőikkel nyaralni, potya utazás ugye. Soha senki nem kérdezte meg tőlem, engem zavar-e. Szerinted abszurd az egész, és nem tartom normálisnak. Én nem tartom a kapcsolatot az exemmel. Olyan is volt, hogy ment az egész családom. Csak szerintem nonszensz? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

2023. márc. 30. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
89%

ha békében váltatok el, akkor ez egyáltalán nem ördögtől való - szerintem.

az, hogy nem kérdeztem meg, hogy zavar-e, már más téma.

2023. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
74%
jav: kérdezteK
2023. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
84%

Megértem hogy téged ez zavar és neked ez probléma. De neked is meg kell értened hogy attól hogy ti szétmentetek, attól a barátaid, családtagjaid még jóban lehetnek vele, nem jelenti azt hogy nekik is automatikusan haragudniuk kéne rá csak mert Ti szakítottatok éppen és nem beszéltek egymással.


Persze megértelek téged is hogy ez zavar, de nem várhatod el senkitől hogy utálja csak azért mert nektek nem jött össze a dolog és szétmentetek.

2023. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
83%
Te szakítottál a pasiddal, nem a testvéreid a barátjukkal.
2023. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 A kérdező kommentje:
1 évet voltunk együtt, és már 10 éve szakítottunk, én már azóta férjhez mentem. A testvéreim meg az exemnél nyaralnak minden évben. A férjem meg nem tud erről az egészről, mert annyira gáznak tartom, hogy sose mondtam neki. De most már kiakadtam. Az öcsém a barátnőjével ment ki hozzá Dubai-ba nemrég, én még nem találkoztam a lánnyal. Nevetséges. Meg se fordul senki fejében, hogy ez nekem milyen agyrém.
2023. márc. 30. 19:26
 6/97 anonim ***** válasza:
63%
Én ezt nem tartom tapintatos dolognak a testvérek részéről.
2023. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyunk haragban, nem haraggal váltunk el, én egyszerűen nem tartom a kapcsolatot az exeimmel, mert nem akarom.
2023. márc. 30. 19:26
 8/97 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm.
2023. márc. 30. 19:27
 9/97 anonim ***** válasza:
44%
Haszonlesők. Vannak ilyen csodák. Én tíz éve elváltam egy minden fronton bántalmazó férfitól. Csodacsaládom nem, hogy bármiféle támaszt nyújtott volna, mai napig élvez minden fajta általa elérhető előnyt. Ismeretség, kedvezmények, és kapaszkodj, még közös vagyontárgyat is vettek vele. Az elején még azt hazudozták, azt hitték, hogy kibékülünk, most már évek óta megszakítottam minden kapcsolatot mindannyiukkal. Ja, exemnek már gyereke van mástól, az a nő is otthagyta már, de nálunk ez sem gond. És én egész gyerekkoromban arra lettem idomítva, hogy a mi családunknál becsületesebb a földön nincs, sőt, rám vannak megsértődve mindannyian, mert én irigy vagyok. :)
2023. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
76%

"Meg se fordul senki fejében, hogy ez nekem milyen agyrém."


Meg sem fordul senki fejében, hogy neked ehhez bármi közöd van. Az öcséd a barátnőjével kiment egy barátjához nyaralni, na és? Ne álljon szóba a barátjával, mert a - férjes asszony - nővére 10 évvel ezelőtt találkozgatott az illetővel egy darabig? Jó hogy azt nem várod, majd engedélyt kérnek tőled a nyaralásra és a barátkozásra. Te olyan vagy, mint a viccbeli anyósok. A párkapcsolataikba mikor kezdesz beleszólni?

2023. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!