Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a testvérei minden évben az exénél nyaralnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, 10 éve szakítottunk. Külföldön dolgozik, mindig máshol, legtöbbször tengerparti helyekre vezénylik. A testvéreim minden évben elutaznak hozzá, a barátnőikkel nyaralni, potya utazás ugye. Soha senki nem kérdezte meg tőlem, engem zavar-e. Szerinted abszurd az egész, és nem tartom normálisnak. Én nem tartom a kapcsolatot az exemmel. Olyan is volt, hogy ment az egész családom. Csak szerintem nonszensz? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

2023. márc. 30. 19:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
75%

Emberek!


Egy szaros, 1 éves "kapcsolatról" beszélünk, ami azért nem egy nagy dolog. Másrészt 10 évről beszélünk, úgy hogy a kérdező "állítólag" régen továbblépett, megházasodott, stb.


Másrészt ha a kérdező elhordja mindenféle szar haszonlesőnek a saját testvéreit, akkor nyilván azok le fogják szarni, hogy ez a dolog hogy érinti a lelki világát.

2023. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
73%

Engem az érdekelne, hogy honnan veszi a kérdező, hogy a családja csak a pénze miatt barátkozik az exszel? Meg se fordult a fejében, hogy esetleg jófejnek tartják, szeretik őt. Ez azért sokat elmond a kérdezőről...

Azt sem értem, miért gond, ha rajtuk keresztül tudomást szerez az ex arról, hogy mi van most a kérdezővel? Elvileg rég túl van már rajta, összeházasodott mással, éli az életét.... Ennyit akár a Facebookról is simán megtudhatna az ex, ha érdekelné. Erősen kétlem, hogy ő lenne a téma minden találkozókor, és másról se szólnának ezek a nyaralások, minthogy őt kibeszéljék. Túl fontosnak gondolja magát.

2023. ápr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 A kérdező kommentje:

"Erősen kétlem, hogy ő lenne a téma minden találkozókor, és másról se szólnának ezek a nyaralások, minthogy őt kibeszéljék. Túl fontosnak gondolja magát."


Én sose írtam ilyet, ezt egy másik hozzászóló vetette fel. De köszönöm, hogy leszóltál.

2023. ápr. 1. 09:28
 94/97 anonim ***** válasza:
22%
Még mindig kíváncsi lennék, hogy ha nem érdekel az exed, nem tartod vele a kapcsolatot és a tesóiddal sem vagy szoros viszonyban, akkor pontosan hogyan is vagy képben ennnnnyire az anyagiakkal a nyaralások alatt (amiken te részt sem veszel)? De erre nem kaptam választ érdekes módon.
2023. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy meg komolyan nem értem, hogy ha nem haraggal szakítottatok, csak egyszerűen rájöttetek, hogy mint pár nektek nem megy, akkor mire fel ez a hányadék hozzáállás?

Az exed nem bántott, nem rossz ember, tehát pontosan miért is nem barátkozhatnak vele a testvéreid? Most ez a haszonlesős mese, amit utólag idebüfögtél, nem érdekel, mert az elején kizárólag amiatt nyafogtál, hogy ez neked milyen rossz (egyébként a testvéreidnek szóltál már vagy a hátuk mögött mocskolódsz?).

De miért úgy mégis?

Mert neked van egy elved, hogy exxel nem beszélünk és akkor mindenki másnak kutyakötelessége ehhez alkalmazkodni? Hát ez nem így működik. Pláne hogy a tesóidnak nem az exe, tehát nem is nagyon lenne miért haragudniuk rá.

2023. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
35%
Jesszusom, Kérdező, egyeseknél nagyon beakadtál! Pörögnek mint a motolla. :)
2023. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 A kérdező kommentje:

Hát igen, a 95-ös stílusát sem kommentelném, mert önmagáért beszél:


-hányadék hozzáállás

-nyafogok

-ideböfögök

-mocskolódok


Kultúrált hangnemet hírből sem ismer...

2023. ápr. 3. 19:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!