Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a testvérei minden évben az exénél nyaralnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, 10 éve szakítottunk. Külföldön dolgozik, mindig máshol, legtöbbször tengerparti helyekre vezénylik. A testvéreim minden évben elutaznak hozzá, a barátnőikkel nyaralni, potya utazás ugye. Soha senki nem kérdezte meg tőlem, engem zavar-e. Szerinted abszurd az egész, és nem tartom normálisnak. Én nem tartom a kapcsolatot az exemmel. Olyan is volt, hogy ment az egész családom. Csak szerintem nonszensz? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

2023. márc. 30. 19:10
 21/97 anonim ***** válasza:
66%
Az óvodában akivel haragban voltál, azokkal sem állhat szóba senki a családból???? Mert a kérdésed ilyen szinten mozog!
2023. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 A kérdező kommentje:

Huu, hát érdekes válaszok születtek, ahogy számítottam rá.


9-es, bár engem nem bántalmazott az illető, de ahogy elolvastam amit írtál, én is valami hasonlót érzek, csak nem tudtam megfogalmazni eddig, mi zavar. Haszonlesők. Ez a jó szó. Ha az exem egy borsodi faluban élne, rá se nyitnák az ajtót. De így, hogy egyik évben Görögország, másikban Törökország, Spanyolország, Dubai...az a lényeg, hasznuk van belőle. Nem irigykedek, évente 2-3-szor utazok külföldre a férjemmel, hasonló helyekre pihenni. Nem ők voltak barátok korábban, hanem általam ismerték meg. Persze az exem is nagyon lelkes ez ügyben, mert így belelát a családunkba. Elmondom még azt is, hogy testvéreim 26-28 évesek, én 36, exem 50 körül. Szerintetek ők egy korosztály? Nem ez az általános, hogy dupla idős emberekkel barátkozik és nyaral az ember. És igen, írta valaki, hogy itt inkább az a sértő, ami engem inkább zavar, hogy soha egyetlen egyszer sem jutott eszébe egyiknek sem, hogy megkérdezzenek engem róla, hogy elfogadom-e ezt. Talán úgy máshogy esne, de akkor se örülnék, de legalább számításba lett véve, hogy létezem én is. Nem érdekli őket, nekik legyen jó és kész.

A leoltó válaszolóknak nagyon sokat nem akarok írni, de akinek van egy kis empátiája, az látja mi a probléma. És mivel nekem van problémám, ami zavar, és ezzel kapcsolatban tettem fel kérdést, így kikerülhetetlen az ÉN, NEKEM, ENGEM szavak használata.

Persze semmi közöm ki kivel tart kapcsolatot. Viszont nekem is jogom van eldönteni, hogy én kivel NEM fogok kapcsolatot tartani.

A kedves hozzászólóknak köszönöm!!!

2023. márc. 30. 20:45
 23/97 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem, hogy ha ilyen haszonlesőnek tartod őket, meg lenézed, hogy fiatalon idősebbel haverkodnak, miért várod el, hogy beszámoljanak az életükről? Ugye tudod, hogy veled van a baj? Így van, nem kell velük sem kapcsolatot tartani. Csak mert család, nem kell egymást szeretni, de elvárások se legyenek.
2023. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 A kérdező kommentje:

Nem azért nézem le, mert idősebbel haverkodnak, hanem mert egyértelmű, hogy csak a leeső hasznokért barákoznak vele. Más exemmel nem tartják a kapcsolatot, mert egyik sem járna ilyen előnyökkel.


"Ugye tudod, hogy veled van a baj?"


Természetesen! Ha én csinánlám ezt fordítva, akkor is pont velem lenne a baj.

2023. márc. 30. 20:56
 25/97 A kérdező kommentje:
21-es, nevetséges vagy, tényleg pont ugyanilyen dologról van szó.
2023. márc. 30. 20:57
 26/97 anonim ***** válasza:
60%
De, kérdező, veled van baj. Az meg se fordult a fejedben más exed SZEMÉLYISÉGÉT nem bírják? Mi a fenéért is nézed le ennyire a tesóidat? Az a tipikus besavanyodott háziasszony lehetsz, akinek élete gyönyöre mást cseszegetni.
2023. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
68%
És akkor? Mi most a terv, hogy kidühöngted magad, rájöttél, hogy nem lehet senkit az igényeidnek megfelelően alakítani, ahogy téged sem más igényeihez? Mert mindenkinek szabad akarata van, amit nem kontrollálhat senki. Mi lesz?
2023. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 A kérdező kommentje:
26-os, szerintem meg neked van valami frusztrációd, amit itt vezetsz le, mert már sértegetsz, meg csak azt fújod, lenézem őket. Nyugodj meg!!! Idegesebbnek tűnsz százszor, mint én, pedig az én bajom van a teríteken.
2023. márc. 30. 21:02
 29/97 A kérdező kommentje:

27-es, nincs terv. Csak véleményekre voltam kiváncsi, de valaki(k) nagyon begőzölt(ek).

Mi lesz? Mi lesz? Hát az lesz, hogy most megyek eszek egy kis gyümölcsöt, aztán hajat mosok. Egyelőre ez a terv.

2023. márc. 30. 21:04
 30/97 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ugyan nincs, te pattogsz a semmin meg beszélsz megvetően a saját testvéredről.
2023. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!