Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a testvérei minden évben az exénél nyaralnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, 10 éve szakítottunk. Külföldön dolgozik, mindig máshol, legtöbbször tengerparti helyekre vezénylik. A testvéreim minden évben elutaznak hozzá, a barátnőikkel nyaralni, potya utazás ugye. Soha senki nem kérdezte meg tőlem, engem zavar-e. Szerinted abszurd az egész, és nem tartom normálisnak. Én nem tartom a kapcsolatot az exemmel. Olyan is volt, hogy ment az egész családom. Csak szerintem nonszensz? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

2023. márc. 30. 19:10
 11/97 anonim ***** válasza:
26%
Nem a tesók barátjával jött össze a kérdező, általa ismerték meg az exet. És nem kell haragban lenniük vele, a kérdező sem ezt várja, csak keressenek saját jogon szponzorokat, ne az általa megismertet használják. :)
2023. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
80%
Inkább szedd össze magad. Töpke egy évig voltatok együtt és 10 éve szakítottatok. Most te komolyan elvárnád, hogy szakítsanak meg a testvéreid egy minimum 10 éves barátságot azért, mert ti egy évtizede egy kis időt együtt jártatok. Elég önző vagy.
2023. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
84%
Csak irigykedsz.
2023. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
76%

Már bocs, de a 10-esnek teljesen igaza van.

Mást sem látni az egész maszlagból, mint ÉN, ÉN, ÉN, NEKEM milyen rossz, NEKEM agyrém, ENGEM nem kérdeztek meg.

Képzeld, nem körülötted forog a világ, hogy alsóhangon 4 ember (ha csak 2 tesód van meg a párjaik) hozzád alkalmazkodjon.

Szakítottatok, tehát innentől az égvilágon semmi közöd hozzá, kikkel tölti az exed az idejét. A testvéreidéhez meg pláne nem. Tudomásul vették, hogy te nem mész, ez érthető is, de hogy jössz ahhoz, hogy megtiltsd nekik is?

Gondolom, amíg együtt voltatok, halálosan felháborodtál volna, ha valaki beleszól a kapcsolatotokba, mert hát semmi köze hozzá. Na ez pont ugyanúgy igaz a szakításotokra is, a tesóidnak semmi közük hozzá, tehát miért is kéne felhagyniuk a kapcsolattartással?

2023. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
24%
Ej Kérdező, látod, csak a baj van veled! Megmondták a megmondóemberek. Mégis mit hittél? Majd talán a saját tesóidnak tekintettel kellene lenniük az érzéseidre? Bolond világ! :)
2023. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
31%
hu hat fura. asszem engem bantana...elegge gaz a tesodtol
2023. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:
80%

De pontosan mi zavar?

Mert én csak a szokásos sok emberre jellemző magyar mentalitást látom, hogy ha nem tarjuk valakivel a kapcsolatot, akkor más se tartsa. Az, hogy téged zavar nem érv, ha nem tudod megfogalmazni, hogy pontosan mi zavar, mit érzel.

2023. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
77%
Most komolyan kérdező, férjes asszonyként ne legyél ovis szinten. Ha te nem vagy jóban valakivel, akkor kötelesek a tesóid is kollektívan haragszomrádot játszani? Te nem bírod a pasit, a tesóid meg jóban vannak vele. És? Nem köteleznek hogy találkozz vele, te is menj ki hozzá. Hagy döntsék már el kivel tartanák kapcsolatot, az engedélyed nélkül. Még ha bántalmazott volna a pasas, vagy ilyesmi, akkor érteném mi a nyűgöd. De azért mert neked nem jött össze vele a kapcsolat, másnak nem kell fújni rá.
2023. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
82%
Az érthető,hogy te nem tartod a kapcsolatot vele és nem mész,de ettől a testvéreid miért is nem tarthatják a kapcsolatot,lehetnek barátok? Szerintem nagyon túl tolod,főleg,hogy 10 éve szakítottatok.
2023. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 anonim ***** válasza:
74%

Egy EGY ÉVES kapcsolat alig nevezhetö kapcsolatnak. Másrészt ennek TÍZ ÉVE, és állítólag máshoz férjezmentél!

Akkor mit érdekel, mi van egy ösrégi ismerösöddel - mert nem több ennél -, akivel nem tartod a kapcsolatot?

2023. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!