Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a testvérei minden évben az exénél nyaralnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, 10 éve szakítottunk. Külföldön dolgozik, mindig máshol, legtöbbször tengerparti helyekre vezénylik. A testvéreim minden évben elutaznak hozzá, a barátnőikkel nyaralni, potya utazás ugye. Soha senki nem kérdezte meg tőlem, engem zavar-e. Szerinted abszurd az egész, és nem tartom normálisnak. Én nem tartom a kapcsolatot az exemmel. Olyan is volt, hogy ment az egész családom. Csak szerintem nonszensz? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

2023. márc. 30. 19:10
 51/97 anonim ***** válasza:
73%

Ha lenne a közelemben is valaki, akinek az exe ekkora balek (ennyiből nekem csak ez jön le), akkor én sem az illető lelki világát nézném, ha 100 ezreket spórolhatnék egy olyan nyaraláson, ahol jól érzem magam.


A helyedben pedig csak nevetni tudnék a sztori abszurditásán, simán bevállalnám bárki előtt.


Ahogy már írták, akkor jogos lenne a felháborodás, ha családi eseményekre hívnák, ahova neked is illik elmenni, de így...

2023. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 A kérdező kommentje:

"én sem az illető lelki világát nézném, ha 100 ezreket spórolhatnék egy olyan nyaraláson, ahol jól érzem magam."


Természetesen nem kötelező senkinek figyelembe venni a testvére lelki világát, mert minek, nagyobb haszon az utazgatás, de akkor ez oda-vissza érvényes...én sem fogom törni magam a nagy "tesvéri szeretetben"

Gondolom akkor nekem is van jogom hozzá...még jó, hogy ennyi sok joga van egy embernek.

2023. márc. 31. 08:27
 53/97 anonim ***** válasza:
70%
Ne is törd magad a tesókáért. Egyébként szerintem ennek jelei voltak már hamarabb is hogy semmibe néznek, csak eddig nem akartad meglátni :/
2023. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
43%

Miért tetted fel a kérdést, ha meg sem hallod az ellentétes válaszokat? Tudod, a stílusod miatt, a kérdésed, majd a kommentjeid miatt kaptál erősebb kritikájú válaszokat. (szerintem)


Különben én sem értem, hogy miért háborogsz, ennek érdemes lenne mélyebben utánanézni, az a kapcsolat lehet, hogy nem zárult le teljesen? Úgy értem, valami tüske maradt, meg nem beszélt, ki nem mondott sérelem, stb. Miért izgat fel téged ilyen brutális szinten még mindig egy 10 éve elmúlt nagyon rövid kapcsolat? Ezen gondolkodj el, és ezt a legmélyebb tisztelettel tanácsolom neked.

Tudod a tüskéket mindig ki kell húzni, mert egyre növekvő tályogot hagynak maguk után, ami további problémákhoz vezet.


És tudod, ez a helyzet csak NEKED rossz, az összes többi résztvevő boldog, és jól érzi magát. Ezen is gondolkodj el.

2023. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
37%

Honnan gondoljátok, hogy ex ebben olyan balek, és idióta? Ha nem számít a pénz, miért ne ápolhatna baráti kapcsolatokat? Most én beleképzeltem a helyébe magam, én nagyon örülnék, ha külföldön, ráadásul évente más helyen élnék, (talán szingliként) és a honfitársaimat vendégül láthatnám. Az teljesen mindegy, hogyan is ismertem meg őket.

Mellesleg úgy van itt előadva, mintha vagyonokat költene rájuk, de belegondolva nyilván nem ő fizeti a repülőjegyet, a szállás meg a saját házában van, nem? Akkor csak a kaja meg a pia az extra, ez miért is lenne felháborítóan balekság, ha vendégül látok (évente egyszer) pár barátot?


A kérdés remek mutatója a mai fiatal magyar társadalom mentális állapotára.

2023. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 A kérdező kommentje:

"Ne is törd magad a tesókáért. Egyébként szerintem ennek jelei voltak már hamarabb is hogy semmibe néznek, csak eddig nem akartad meglátni :/"


Ez teljesen így van, érzékeltem is már régóta, de szólni csak most szóltam érte.


54-es az elméleted egy nagy baromság, semmilyen tüske nem maradt, le van zárva, nem nőtt tályog, le se tojnám az exem, hogy létezik, egy matrica alaknak tartom, többek között ezért is lett vége anno. A stílusról meg annyit, hogy pont más válaszolók estek nekem már az elején, hogy mi közöm hozzá, nem körülöttem forog a világ stb. Persze, hogy nem körülöttem, de nem is körülöttük, így nem fogok ezentúl jó pofát vágni hozzájuk, mert nincs kedvem hozzá, és most itt megtanultam pár válaszolótól, hogy azt kell tenni, amihez kedvünk van és ami nekünk jó, nem törödve a másikkal. Én pont egyes válaszolók stílusán rökönyödtem meg, ahogy támadnak és fröcsögnek.

2023. márc. 31. 09:01
 57/97 anonim ***** válasza:
20%
Hú, mennyi méreg és düh van benned, hihetetlen, hogy nem gondolsz bele, miért!
2023. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 A kérdező kommentje:

Aha persze...


És azokban a válaszolókban mennyi harag és düh van, akik neki esnek egy ismeretlen embernek? Olvass vissza a válaszok között.

2023. márc. 31. 09:13
 59/97 A kérdező kommentje:

"A kérdés remek mutatója a mai fiatal magyar társadalom mentális állapotára"


...ahogyan a válaszok nagy része is remek mutatója.

2023. márc. 31. 09:14
 60/97 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, szerinted ennek a sok nagyeszűnek szavazati joga is lehet? Le a kalappal a türelmed előtt! Már az értő olvasásnál elakadtak általános elején. De képzett pszichomókus az összes! És te nézz rá a tályogaidra, a dühödre, az irigységedre, befonom a hajamat! Mint ha a diliházból kapnád a válaszokat. :)
2023. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!