Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a testvérei minden évben az exénél nyaralnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, 10 éve szakítottunk. Külföldön dolgozik, mindig máshol, legtöbbször tengerparti helyekre vezénylik. A testvéreim minden évben elutaznak hozzá, a barátnőikkel nyaralni, potya utazás ugye. Soha senki nem kérdezte meg tőlem, engem zavar-e. Szerinted abszurd az egész, és nem tartom normálisnak. Én nem tartom a kapcsolatot az exemmel. Olyan is volt, hogy ment az egész családom. Csak szerintem nonszensz? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

2023. márc. 30. 19:10
 61/97 A kérdező kommentje:
60-as, én próbálok még a sértegetésekre is úgy válaszolni, hogy nem személyeskedek és nem süllyedek le alpári stílusra, de amúgy az én hibám az egész, mert kiírtam ide a kérdést, pedig már tapasztaltam, mire számíthat itt az ember. A néhány kultúrált válaszolónak köszönöm, még akkor is, ha esetleg nem velem ért egyet, de ezt le tudta írni sértegetés nélkül. Elfogadom a más véleményt is, de a stílussal nem nálam volt a baj. Mindenkinek legyen szép napja!
2023. márc. 31. 09:27
 62/97 anonim ***** válasza:
65%
Ezek az emberek pont lekakkantják ha a családukban valakit megbántanak az ökör viselkedésükkel. Nekem eszembe sem jutna valakinek az exével nyaralni minden évben. Pfuu 🤣
2023. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 A kérdező kommentje:
Velem egyetértők, még ti is megkaphatjátok a magatokét itt mindjárt😀
2023. márc. 31. 09:59
 64/97 anonim ***** válasza:
82%
63, várom! :):)
2023. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező, a helyzettel alapvetően semmi baj. Ti szakítottatok, köztük megmaradt a jó kapcsolat. Más lenne a helyzet, ha ez az illető valamit elkövetett volna ellened vagy sérelmes helyzetbe hozott volna, akkor esetleg lehetnének szolidárisak a rokonaid. De nagy csoda lett volna, ha e kérdés alatt nem jelenne meg a GyK krémje, az álszent kommandó. Akik persze nincsenek hozzád hasonló helyzetben, de egyet nem értésüket teljesen kulturálatlan módon kell kifejteniük, mert máshogy nyilván nem megy. Persze ha ők lennének ugyanígy, akkor ők nyilván maximálisan toleránsak lennének. :DDD


Bírom azt, hogy egy az egyszerű kérdés is hogy felb.szta némely emberek agyát, de legalább lehet ismét képmutatóskodni. Gratula hozzá. :DDD

2023. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 A kérdező kommentje:

65-ös, köszönöm a válaszod, nagyon korrekt volt.

Legalább látja néhány ember azt itt, hogy pont azok reagálnak agresszíven és támadóan, akik engem vádolnak ezzel. Mindenki a saját szemüvegén keresztül látja a világot, ugye.

És abban is egyetértek, hogy könnyű állást foglalni olyan helyzetről, amiben nem vagy érintett, hogy neked mit kellene tenned és főleg hogyan NEM kellene érezned. Szerintem azok tolerálnák legkevésbé ezt, amiben vagyok, akik a leginkább leoltottak engem.

2023. márc. 31. 11:51
 67/97 Kései Sirató ***** válasza:
86%
Az exed nem veszi észre, hogy csak kihasználják?
2023. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 A kérdező kommentje:
67-es, nem tudom, nem vagyok vele kapcsolatban, és nem is leszek.
2023. márc. 31. 12:47
 69/97 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a kérdezőt kibeszélik, jókat rosszakat mindent. Így belelát az életébe. Úgyhogy ha azt nézzük, éri valami rossz, tesókáek beszámolnak, és lehet jókat rötyögni hogy huhhh de balf@sz... Ez a legalja egyebként..
2023. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 A kérdező kommentje:
Lehet így van, de ezt nem fogom megtudni.
2023. márc. 31. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!