Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a testvérei minden évben az exénél nyaralnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, 10 éve szakítottunk. Külföldön dolgozik, mindig máshol, legtöbbször tengerparti helyekre vezénylik. A testvéreim minden évben elutaznak hozzá, a barátnőikkel nyaralni, potya utazás ugye. Soha senki nem kérdezte meg tőlem, engem zavar-e. Szerinted abszurd az egész, és nem tartom normálisnak. Én nem tartom a kapcsolatot az exemmel. Olyan is volt, hogy ment az egész családom. Csak szerintem nonszensz? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

2023. márc. 30. 19:10
 41/97 anonim ***** válasza:
59%
Fényezed még magad a kamunickeden kicsit?
2023. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 A kérdező kommentje:
Na most már tényleg röhögök.
2023. márc. 30. 22:01
 43/97 anonim ***** válasza:
68%
De mi a potya utazás? Attól, hogy az exed külföldön dolgozik, nem fogják fizetni a te családodnak is a nyaralást. Engem amúgy nem érdekelne, hogy jóban vannak.
2023. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
30%
42, nem hogy végre bocsánatért esedeznél tízmillió szakértő országában!!! Szórj hamut a fejedre!! Vagy ilyesmi... Ja ne, ezen már tényleg csak fuldokolva röhögni lehet. Minden jót, még időnként visszanézek, hátha én is okosodhatok veled együtt! :):)
2023. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 A kérdező kommentje:

44, itt a sok megmondóembertől megtudtam, mekkora egy szaralak vagyok, önző, gyerekes, irigy, meg még a többi. Legyen. De azért elég szomorú, ahogyan egyesek reagálnak egy olyan kérdésre, ami őket nem is érinti. Kultúráltan is lehet véleményt nyilvanítani, sőt még kritikát mondani is. Én már magyarázkodni nem fogok, hogy mi ebben a sztoriban a probléma. Aki akarja érti, aki meg nem, az úgyis csak lehord.


(Ingyen szállás, ingyen furikázás, de igazából nem ez törtenet lényeges pontja 43-as)

2023. márc. 30. 22:25
 46/97 anonim ***** válasza:
39%

Gusztustalan az egész famíliád kérdező. Egy haszonleső, semmirevaló brigád, szégyelljék a po fájukat.

Itt a gyiken volt egy kérdés hogy a pali nem akart anyósékkal nyaralni, itt persze majdnem a 90 százalék egy haszonleső senki, csak az ingyen nyaralás számított, a kérdezőt lehordták mindennek. Az nem volt lényeg hogy a hátára sem kívánta őket. Ingyenvóóót mennyéé.


Na a te családod is ilyen semmirevaló sajnos, hogy ráakaszkodnak egy palira. Igazad van, ha borsodon Mucsamicsodán lakna, le se kakkantották volna. Én hanyagolnám a családod és az újjal foglalkoznék! Azt pedig meggondolnám hogy bárhová is hívjam őket, mert abból is csak a hasznot húzták.

2023. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
65%
És itt veletek van a baj nem a kérdezővel!!!
2023. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
71%
Fuhh, engem nagyon megleptek a válaszok. Kérdező, teljesen megértelek.
2023. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 A kérdező kommentje:
Akkor csak nem én vagyok teljesen ufo, ha csak kevesen is, van aki megért. Köszönöm. Engem annyira nem leptek meg a válaszok sajnos. Mindig ez megy itt.
2023. márc. 30. 23:17
 50/97 anonim ***** válasza:
65%
Értem én is mit mondasz, de nem értek egyet veled.
2023. márc. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!