Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a testvérei minden évben az exénél nyaralnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, 10 éve szakítottunk. Külföldön dolgozik, mindig máshol, legtöbbször tengerparti helyekre vezénylik. A testvéreim minden évben elutaznak hozzá, a barátnőikkel nyaralni, potya utazás ugye. Soha senki nem kérdezte meg tőlem, engem zavar-e. Szerinted abszurd az egész, és nem tartom normálisnak. Én nem tartom a kapcsolatot az exemmel. Olyan is volt, hogy ment az egész családom. Csak szerintem nonszensz? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

2023. márc. 30. 19:10
 31/97 anonim ***** válasza:
41%
Az nekem is tervben van. De inkább majd holnap. Szép estét és nyugi.
2023. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
32%
Ha egyszer emgtehetik akkor miért ne?
2023. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 A kérdező kommentje:

"Ha egyszer emgtehetik akkor miért ne?"


Most itt felsorolhatnék jó pár pozitív emberi tulajdonságot, hogy miért ne, de szerintem felesleges megválaszolnom, inkább eszem a körtét.

2023. márc. 30. 21:11
 34/97 anonim ***** válasza:
54%

A lányom lett az öcsém exélettársa unokájának a keresztanyja :)

mi a volt sógornőmmel nagyon jóban lettünk, a gyerekeink is. Mi nem gondoljuk, hogy az ő válásuknak befolyásolni kellene a kapcsolatunkat, és szerencsére az öcsém is így gondolja.

2023. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
65%

"Persze az exem is nagyon lelkes ez ügyben, mert így belelát a családunkba"


Te tényleg azt hiszed, te kellesz neki még mindig, ezért haverkodik? Szánalom a köbön.

2023. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 A kérdező kommentje:

35.


:):):)

2023. márc. 30. 21:21
 37/97 anonim ***** válasza:
65%
Csak én nem értem, hogy az exnek mi ebben a buli?
2023. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
36%

36, legközelebb százszor gondold meg, mit társz a nagy tudásúak elé! :)

Viszont így már nem is csodálkozom annyira sem a te, sem az én rokonságomon. (asszem 9 voltam, tudod, a tesós) Amúgy nálunk is pont ez volt az eredeti cél, talán sikerül az életembe visszakeveredni. Remélem, ugyanúgy röhögsz most ahogy én! :):)

2023. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 A kérdező kommentje:

37-es, ebbe nem mennék bele, röviden elég körülményes volt legalább magamról lekoptatni.


38-as, igen. Ilyenkor mindig megfogadom, hogy többé nem teszek fel kérdést itt, mert ami mocskolás, személyeskedés megy ilyenkor, az nagyon szépen megmutatja a társadalmunk mentalitását. Tisztelet a kivételeknek, mert vannak.

Azért a te sztorid még sokkal meredekebb, mint az enyém, megértelek nagyon.

2023. márc. 30. 21:50
 40/97 anonim ***** válasza:
62%
De miért kéne téged megkérdezni az ügyben, hogy ők kikkel nyaralnak? Nem is tartod a kapcsolatot az exedddel. Nem tök mindegy neked? Mégha közös családi prógramokra, kerti partira hívnák meg, ahova titeket is, akkor jogosan zavar, de így, hogy nem is kell vele találkoznod, ráadásul évtized távlatából... Hát, nőjj fel.
2023. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!