Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül ezen a bolygón, akinek a testvérei minden évben az exénél nyaralnak?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim, 10 éve szakítottunk. Külföldön dolgozik, mindig máshol, legtöbbször tengerparti helyekre vezénylik. A testvéreim minden évben elutaznak hozzá, a barátnőikkel nyaralni, potya utazás ugye. Soha senki nem kérdezte meg tőlem, engem zavar-e. Szerinted abszurd az egész, és nem tartom normálisnak. Én nem tartom a kapcsolatot az exemmel. Olyan is volt, hogy ment az egész családom. Csak szerintem nonszensz? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményekre.

2023. márc. 30. 19:10
 81/97 anonim ***** válasza:
66%
80: mert talán bántja a testvérei viselkedése.
2023. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
59%
Számomra csak akkor lenne elfogadható a tesók viselkedése, ha a nővérüket ez nem zavarná. De így nagyon gáz. Sajnálom Kérdező, hogy ilyen tesóid vannak.
2023. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
59%

Akik annyira magától értetődőnek látják, hogy egy testvér a másiknak az exével tartja a kapcsolatot, azok egy ilyen helyzetben szemrebbenés nélkül tűrnének maguk is?

Tűrnétek ti egy nagy fenét! Ugyan úgy rosszul esne, hogy az ingyen dubai vendéglátásért elárulnak benneteket.

Álszent népség...

2023. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, agyrém az is amit itt előadnak a nagyvonalúnak álcázott buta népek.

Nem létezik, hogy nincs annyi eszük, hogy nem látják át, ez a

viselkedés mennyire gáz a testvéreidtől.

2023. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 A kérdező kommentje:

"Már bocsi, de ha túl vagy az exeden, nem vagy irigy sem, akkor mi a fszt forlalkozol vele? "


Miért, csak akkor zavarhat valaki(k) viselkedése, ha irigy vagyok, vagy szerelmes??? Más opció nincs is?

2023. márc. 31. 17:44
 86/97 A kérdező kommentje:
Engem már nagyon kielemeztek itt egyesek, hogy mennyire vagyok hibás gondolkodású, én viszont arra is kiváncsi lennék, hogy azoknak milyen frusztrációi vannak, akik a legagresszívebben támadtak és minősítettek engem. Nem ismernek, nem ártottam nekik és még csak nem is érinti őket a dolog, mégis ömlik a gyűlölet és megvetés. Ezt is ki lehetne elemezni...
2023. márc. 31. 17:48
 87/97 anonim ***** válasza:
65%
Én pedig akkor sem tudok ezen felháborodni, bármennyire is "álszenteznek" itt egyesek. Ha ezek ilyen jóban vannak, akkor nem akarnám tönkretenni a barátságukat, ha pedig a testvéreim ilyen haszonlesők, akkor meg velük sem lenne jó a kapcsolatom. Így meg minek is várnék mást??
2023. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
68%

Jó, de ha nem vagy szerelmes belé, nem vagy irigy, akkor mégis miért zavar. nem tök mindegy neked, kivel nyaral a tesód?

Miért kérdeznék meg? Te nem mész nyaralni. Nem találkozol vele.

2023. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
78%

Én beleképzeltem magam a helyedbe. Pont 2 tesóm van, igaz, én nem vagyok férjnél, mondjuk idősebb vagyok (35)

A 12 évvel ezelőtti exemmel másfél évig voltam együtt.

Hogy mit szólnék, ha a tesóimat vendégül látná? A világon semmit. Felnőtt emberek, azt csinálnak, amit akarnak. Az exem meg nem véletlenül ex. Semmit nem jelent.


Az elemzés a válaszolók többségénél arra jutna, hogy mennyire fusztrált népség a magyar, fotelból osztja az észt név és arc nélkül. Többnyire azt bírálja az ember a legjobban a másikban, amit magában is bírálna!

2023. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező! Felejtsd el az exet egyszer és mindenkorra! Lásd be, ez csak neked rossz, tudom, marha nehéz az érzéseinkre hatni. Te is boldogabb leszel, ha elegeded a témát, hisz semmit nem tudsz változtatni rajta.


Ha már elemzés, nem lehetséges, hogy nem is az exen van a hangsúly, hanem a tesóiddal van valami mélyebb gebasz? Ha nem az exszel közös nyaralás, akkor akármi mással tudnának téged bosszantani?

2023. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!